MovieZone Live Speciál

(pořad)
všechny plakáty

Vašek Rybář a Matěj Svoboda z filmového magazínu MovieZone.cz se ohlíží za filmovými klasikami. Pojmy i dojmy z nekonečného nakoukávání i nahlížení pod pokličku. (ČSFD)

Foxhound#1

Jo, tohle mě baví. Načuhování do zákulisí legendárních filmů našeho mládí, dětství je prostě fajn a kolikrát lituju, že to není delší. ()

Urukhaj98

Potomek MZ Live, který víc než na zábavné hašteření jednotlivých členů redakce sází na fakta a zajímavosti o kultovních filmech. A taky mě to hrozně baví. 9/10 ()

kondor77

Poslední díl co jsem viděl je ten dvoustý. Nejlepší z nejlepších se tu baví o filmech. To neomrzí. Zamrzí jen absence ženské, rád bych někdy takto fundovaně viděl se bavit o filmech i ženské. Copak chci moc? Nemůžete prosím někde sehnat ženskou? Vždyť takhle to vypadá jak homosexuální gangbang, ano informativní hodnota překoná tu formu, ale vážně chlapi, chce to ženskou. A jsem opilý. ()

Sweat55

Dobrý pořad, skvělý formát. Občas se objeví i nějaká ta celebrita, jako Cival nebo režisér, takže o překvapení není nouze. Škoda že Karel si bere až moc prostoru pro sebe a nepustí ostatní ke slovu, ale na to už jsme zvyklí z jiných pořadů. ()

Likan7

Vedle Eurofotbalu, Livesportu a Facebooku je Moviezone moje nejnavštěvovanější stránka. Pánové dělají skvělý obsah a Live Speciál je přesně takový. Povídání o největších filmových milnících, zajímavosti, které neznáte, spojitosti, o kterých nevíte. Vždy podáno příjemnou přátelskou formou. Kdo ty kluky zná, ví co čekat. ()

boni

Povinný podcast pro každého filmového fandu, báječná cesta světem retra a nostalgie. Víc asi netřeba. ()

rublik05

Speciály k pořadu MovieZone Live!, primárně v režii Matěje Svobody a Václava Rybáře, si udržují kvalitu pořadu Encyklopedie akčního filmu, čili se divák opět dozvídá hromadu zákulisních zajímavostí o známých i méně známých filmech, pokaždé se ale jedná o vysoce profesionální a odborný exkurs, který ocení každý filmový fanoušek. Kdyby to byl pořad čistě jen Matěje a Václava, neváhal bych s plným počtem. Jinak opět dobrá práce. 9/10. ()

Kinofil

Kvalitní pořad o zajímavých novinkách a postřezích. Zapracoval bych víc na pravidelnosti a zvukové kvalitě, jinak paráda. Skvělá parta, skvělé názory. ()

ESNYR

Narazil jsem na to náhodou a bylo pro mě překvapením jak moc příjemné to bylo povídání o oblíbených a kultovních filmech. Oproti klasickému lajf s tupounem civalem arogantním kryplem s vyzáží pedofila a uchyla, je speciál perlou co se týká povídání o filmech . Bohužel jsem brzy zjistil že se to opičí sperma nasralo i sem a zkazilo mi radost, takže moje nadšení rychle vzalo za své. Za Hlada a Imfa 5 plných. Za Civala čistý odpad. Vůči těm dvěma to sice není fér to házet do nižších hodnot ale ten orangutan českého filmového magazínu, to shazoval níž a níž každým slovem. Je mi líto kluci ale za tu kreaturu to máte jen za 2. Velice jsem ocenil že chyběla trapně nevtipná hláška o Karlovi. ()

Standey

Miluju tohle povídání o filmech našeho mládí. Jednu hvězdu odebírám za filmy, které mi do tohoto formátu nesedí, jako například WWZ, Mumie, nebo Moulin Rouge. ()

Mindf_ck

Informativně nabitý spinoff(?) MovieZone. Není to nejepičtější vizuálně a vlastně to je dost suché svou formou, většinou 2 týpci fňukají nad nějakým filmem co mají rádi a sypou jednu zajímavost za druhou. Světla svítí a tlakson troubí, funguje to. Původně jsem chtěl napsat, že dávám jenom 4*, protože ten formát je takový makový, ale stejně to jenom poslouchám na mobilu, takže chuj s tím. ()