MovieZone Live Speciál

(pořad)
všechny plakáty
Publicistický
Česko, 2018, 40 min

Vašek Rybář a Matěj Svoboda z filmového magazínu MovieZone.cz se ohlíží za filmovými klasikami. Pojmy i dojmy z nekonečného nakoukávání i nahlížení pod pokličku. (ČSFD)

Spiker01

Jakožto člověk, který si po zhlédnutí filmu pravidelně pročítá nejrůznější zajímavosti ze zákulisí, o ten moment překvapení přicházím, ovšem pořád se to skvěle poslouchá a doufám, že moviezoňákům ten zápal ještě nějakou dobu vydrží. Je z čeho brát. A doufám, že se zas někdy zastaví Cival. ()

Xmilden

Kluci jsou dobří, sleduju docela poctivě a ani mě už nevadí že občas se věnují filmu, o kterém mě teda ty zajímavosti zase až tolik nezajímají. Když vezmu že si pod drobnohled už stihli vzít: Policejní akademii, Sám doma, Predátora, Smrtonosnou past, Robocopa, Tango a Cash, Cliffhanger, Pravdivé lži, Halloween, Návrat do budoucnosti a mnoho dalších, prostě mě nezbývá než se těšit na další díly a jsem zvědavej čím mě příště překvapí. 100% ()

Kothy

Vedlejší projekt některých členů stránky MovieZone. Imf a Hlad to docela zvládají sami a vyjadřují se věcně k různým klasikám. Dozvíme se spoustu zajímavých věcí kolem natáčení atd. Viděn zatím pouze díl o Šíleném Maxovi. ()

InJo

Dávám sice 5* jako u MZ Live, ale i tady mi neskutečně vadí přítomnost KarlaR... Ať už tam konečně přestane chodit a bude to naprosto dokonalý! ()

bart_

ačkoliv chalani z MovieZone nejsou moji favoriti který plujou v rybníčku filmových recenzentů a celkově idc co se týká jejich článků, webu apod., musím uznat, že jejich amatérský podcasty se jakž takž dobře poslouchaj.... ()

Chrustyn

Nejen, že dostanete informace o novinkách i klasikách filmového plátna, navíc se u toho skvěle pobavíte, protože kluci jsou nehorázný hovada. A to je sakra plus. ()

BoPo

Jednoznačne najlepšie podoba MovieZone. Ak ste na tom ako ja, že než dáte hodnotenie a napíšete komentár, tak rozkliknete zajímavosti, tak presne pre Vás je Speciál určený. Zoberú kultový, klasický film či filmovú sériu a narvú do Vás všemožné pikošky, kontexty doby...Tu najviac cítiť nadšenie redaktorov z filmového sveta ako takého. Tu najviac oceňujem ich prehľad, znalosti v kombinácii s neškrobeným prejavom. Imf a Hlad sú najlepšie zloženie, vystačia si sami úplne bez problémov. Aspoň im to nek*rví Cival svojimi emocionálnymi výlevmi, odbočkami a Rimsy neotravuje nejakým intelektuálnym rozborom charakteru vedľajšej postavy, ktorú hrdina zabil v prvej minúte filmu. ()

luka4615

Další výborný projekt mého nejoblíbenějšího filmového magazínu MovieZone.cz s mými nejoblíbenějšími redaktory. PS: Přijde KarelR? ()

Lacike

Dá sa povedať, že z klasického MZtka si špeciál zobral to najlepšie. Imfa a Hlada a k tomu naviac sa namiesto nových filmov, ktoré ma už väčšinou nebavia, venujú klasikám na ktorých som vyrástol, keďže som podobne starý ako oni dvaja. Strašne sa mi páči jak nadšene fanúšikovsky dokáže imf hovoriť o tých klasikách a k tomu ho dopĺňa Hlad, ktorý ani nehne brvou. Som zvedavý, či sa niekedy nad nejakou srdcovkou z jeho mladosti dojme aj Hlad. Jednu hviezdičku strhávam za sem tam nejaký film, ktorý mi v mladosti nesadol a ani jeho vychvaľovanie v MZtku na tom nič nezmení (napríklad Veľký útek alebo Zlaté oko). P.S. Som rád, že tam tentokrát neotravuje KarelR. :) 8/10. ()

Ellmariachi

Web MZ sleduji už hodně dlouho. Na rozdíl od jiných webů jsou články čtivé. A díky tomu jsem narazil na MZ LS. Jsem rád, že někdo dokáže tak zapáleně mluvit o filmech, které mě kdysi formovali. Přeji borcům aby jim zápal vydržel co nejdéle a šťastnou ruku při dalších výběrech . 90 procent. ()

Figusek

Tady není o čem! Pokud se člověk narodil v letech, který borci řeší a pokud miloval filmy, o kterých borci mluví, je na správné adrese! Adrese s názvem nostalgie! Jde o návrat za láskou našeho dětství, za žánrem dané doby a za legendama akčního filmu! Mám to štěstí, že jsem silnej ročník 87 a že sleduju tyhle borce! Živit vzpomínky je nádhernej koníček! Díky hoši! 90% ()

Foxhound#1

Jo, tohle mě baví. Načuhování do zákulisí legendárních filmů našeho mládí, dětství je prostě fajn a kolikrát lituju, že to není delší. ()