MovieZone Live Speciál

(TV pořad)
všechny plakáty
Publicistický
Česko, 2018, 40 min

Vašek Rybář a Matěj Svoboda z filmového magazínu MovieZone.cz se ohlíží za filmovými klasikami. Pojmy i dojmy z nekonečného nakoukávání i nahlížení pod pokličku. (ČSFD)

Spiker01

Jakožto člověk, který si po zhlédnutí filmu pravidelně pročítá nejrůznější zajímavosti ze zákulisí, o ten moment překvapení přicházím, ovšem pořád se to skvěle poslouchá a doufám, že moviezoňákům ten zápal ještě nějakou dobu vydrží. Je z čeho brát. A doufám, že se zas někdy zastaví Cival. ()

Xmilden

Kluci jsou dobří, sleduju docela poctivě a ani mě už nevadí že občas se věnují filmu, o kterém mě teda ty zajímavosti zase až tolik nezajímají. Když vezmu že si pod drobnohled už stihli vzít: Policejní akademii, Sám doma, Predátora, Smrtonosnou past, Robocopa, Tango a Cash, Cliffhanger, Pravdivé lži, Halloween, Návrat do budoucnosti a mnoho dalších, prostě mě nezbývá než se těšit na další díly a jsem zvědavej čím mě příště překvapí. 100% ()

Kothy

Vedlejší projekt některých členů stránky MovieZone. Imf a Hlad to docela zvládají sami a vyjadřují se věcně k různým klasikám. Dozvíme se spoustu zajímavých věcí kolem natáčení atd. Viděn zatím pouze díl o Šíleném Maxovi. ()

InJo

Dávám sice 5* jako u MZ Live, ale i tady mi neskutečně vadí přítomnost KarlaR... Ať už tam konečně přestane chodit a bude to naprosto dokonalý! ()

bart_

Ačkoliv chlapci z MovieZone nejsou moji favoriti který plujou v rybníčku filmových recenzentů a celkově I don't give a shit co se týká jejich článků, webu apod., musím uznat, že valná část jejich amatérských podcastů se jakž takž dobře poslouchaj. ()

luka4615

Další výborný projekt mého nejoblíbenějšího filmového magazínu MovieZone.cz s mými nejoblíbenějšími redaktory. PS: Přijde KarelR? ()

Ellmariachi

Web MZ sleduji už hodně dlouho. Na rozdíl od jiných webů jsou články čtivé. A díky tomu jsem narazil na MZ LS. Jsem rád, že někdo dokáže tak zapáleně mluvit o filmech, které mě kdysi formovali. Přeji borcům aby jim zápal vydržel co nejdéle a šťastnou ruku při dalších výběrech . 90 procent. ()

Lacike

Dá sa povedať, že z klasického MZtka si špeciál zobral to najlepšie. Imfa a Hlada a k tomu naviac sa namiesto nových filmov, ktoré ma už väčšinou nebavia, venujú klasikám na ktorých som vyrástol, keďže som podobne starý ako oni dvaja. Strašne sa mi páči jak nadšene fanúšikovsky dokáže imf hovoriť o tých klasikách a k tomu ho dopĺňa Hlad, ktorý ani nehne brvou. Som zvedavý, či sa niekedy nad nejakou srdcovkou z jeho mladosti dojme aj Hlad. Jednu hviezdičku strhávam za sem tam nejaký film, ktorý mi v mladosti nesadol a ani jeho vychvaľovanie v MZtku na tom nič nezmení (napríklad Veľký útek alebo Zlaté oko). P.S. Som rád, že tam tentokrát neotravuje KarelR. :) 8/10. ()

Likan7

Vedle Eurofotbalu, Livesportu a Facebooku je Moviezone moje nejnavštěvovanější stránka. Pánové dělají skvělý obsah a Live Speciál je přesně takový. Povídání o největších filmových milnících, zajímavosti, které neznáte, spojitosti, o kterých nevíte. Vždy podáno příjemnou přátelskou formou. Kdo ty kluky zná, ví co čekat. ()