Reklama

Reklama

Recenze (5)

DocBrown 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejprve pár nebohých uprchlíků před válkou hledá útočiště na Bajoru. Když je mile uvítají, dorazí další miliony. Dokonalá alegorie skutečné invaze do Evropy, která začla v roce 2014. Asi by se měl Frontex poučit z tohoto řešení. ()

RedRose 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Zajímavé a aktuální téma, které je už pár let i v Evropě. Ale pokud mám na výběr jinou planetu, kde nebudu nikomu překážet, je rozhodnutí více-méně jasné. Takže jejich vehementní dožadování umístění na Bajor je fakt úplně mimo. A ještě se budou cítit strašně ukřivdění. Závěrečný proslov té šeredky je úplně zcestný. Mimo to není moc jasné, jak moc důležití jsou farmáři v době replikátorů a proč by (ze stejného důvodu) měl být na Bajoru hlad...?! ()

sirien 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Takže ve 24. století se ST úrovní technologie mají problémy s hladomorem. U-hm. A FARMÁŘI jsou ceněné řešení. U-hm. A matriarchální rasa podaná s prvoplánovitostí a důvěryhodností horší, jak Ferengi. Stranou těhle "detailů" - celej díl je opět... nudnej. Nevygradovanej. Pointa podaná ve slabym a nedůvěryhodnym kontextu, dilema nikde... Tradiční námět, jasně, ale jako dostat z něj takhle málo je skoro umění samo o sobě. A bohužel, narozdíl od dílů z s01 tu padají do pozadí i hlavní postavy, takže to je vlastně už hrozně o ničem. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama