Volnomyšlenkářská matka Troiové způsobí problémy mezi Worfem a jeho synem. (SkyShowtime)

sirien odpad!

Nevtipně mega-otravná Waxana, jediná postava otravnější než doktorka která , v kombinaci s otravnym frackem a holodeckem. A autoři ani nedokážou dotáhnout zoufalství do konce a vystřídaj to trapně předvídatelnou a nudnou mikro-povídkou na zbylýho půl dílu o nějakym kov žeroucim parazitovi, která nijak nesouvisí. Jakože dementnější díl asi existoval, ale zrovna si ho fakt nevybavuju. ()

majo25

Troiovej matka po 55-tykrát je šuvix. A už vonkocom ma nezaujíma, za koho sa chce vydať po tentokrát. Do toho lacný humor. Ešteže to vyvažovala zápletka v pozadí s kovžerúcim lykožrúrom. ()

DocBrown

Otřesné, chvíli jsem fakt nevěděl, zda koukám na Star Trek nebo Teletubbies. Sestříhat epizodu tak na 15 minut. Wlezley v minulém díle se najednou ve stínu Alexandra nejeví tak protivný. Horko těžko aspoň tu jednu. ()

noriaki

Při scénách v simulátoru se mi chtělo ze zoufalství křičet "Proč Bože, proč?". Ale je to marné. Tohle Bůh opustil, a zanechal tu zmar, Lwaxanu Troi a další pohromy. S přehledem nejhorší díl páté série, a pokud by se neprobojoval mezi deset nejhorších dílů seriálu, tak by byl na jedenáctém místě. Druhá vypravěčská linie a Worf s nervama na pochodu byli docela fajn. ()