Případ jsem vzdáleně zaznamenala, ačkoliv už si nepamatuji, jak přesně skončil, o to je pro mě seriál napínavější. Z mého pohledu je natočený velmi dobře, fyzická podoba se skutečnými aktéry navíc není zanedbatelná. Nikde se mi zatím nepovedlo dohledat, kolik má mít příběh dílů, takže vážně doufám, že to nebude víc jak 10 a neudělají z toho Lost. Jinak je to další skvělý počin Hulu a nemůžu jinak, než dát pět hvězd.(22.3.2019)

Vrele doporucuji, oba dily ktere prozatim vysly jsou uzasne a divaka nuti se zamyslet nad chovanim lidi v okoli a ceho vseho jsou lide schopni(23.3.2019)

Viděla jsem zatím jen první díl, případ neznám, ale natočené je to výborně. Ta matka mi leze šíleně na nervy :-)(24.3.2019)

• - Seriál, podobně jako Ostré předměty (od r. 2018), pojednává o psychické nemoci zvané Münchhausenův syndrom v zastoupení, kterou trpěla Dee Dee Blanchard (Patricia Arquette), a která vede k předstírání nemoci u závislých osob (nejčastěji vlastních dětí). (Teringer)

• - Tvůrkyně seriálu Michelle Dean a studio Hulu natočili první řadu seriálu bez souhlasu Gypsy Rose Blanchard k použití jejího jména a zfilmování událostí. Rodina Blanchardových proto na Hulu i Michelle Dean podala trestní oznámení. (hansel97)

• - Joey King si kvůli roli Gypsy Rose Blanchard oholila hlavu. (Teringer)