Případ jsem vzdáleně zaznamenala, ačkoliv už si nepamatuji, jak přesně skončil, o to je pro mě seriál napínavější. Z mého pohledu je natočený velmi dobře, fyzická podoba se skutečnými aktéry navíc není zanedbatelná. Nikde se mi zatím nepovedlo dohledat, kolik má mít příběh dílů, takže vážně doufám, že to nebude víc jak 10 a neudělají z toho Lost. Jinak je to další skvělý počin Hulu a nemůžu jinak, než dát pět hvězd.(22.3.2019)

Herecký geniální a transformativní výkon Patriciy Arquette a hlavně Joey King, jejichž společná chemie je fakt neuvěřitelná. Škoda, že když už pak postava Arquette pryč z obrázku, tohle v seriálu mizí a je jen částečně nahrazeno Callumem Worthym, dalším skvělým výkonem. Má to hluší místa, kdy se třeba na začátku tráví až příliš času soužitím Gypsy a Dee Dee, ale je to dobře napsaný true crime seriál, za což však autoři vděčí příběhu samotnému z velké části.(3.5.2019)

Velmi dobrý začátek, který uchvátí a říkáte si, jestli nedáte místo 4, 5 hvězd. Bohužel od 4.dílu, kdy je Gypsy dospělá (tedy aspoň podle mámy) jsou díly špatné. 4. díl je nejhorší. Vím, že je to založeno na skutečné události, ale prostě je to špatné. 4. - 6. díl jsou špatné, zklamání. 7. díl je lepší a 8. díl navazuje na linii těch skvělých dílů (1.,2.,3.). Je škoda, že nedali flashback na mámu ve vězení, hodilo by se to tam. Škoda, že vězení a Gypsy nerozvedli víc (třeba jak se jí tam žije). Je to celkem nad zamyšlením. Bohužel od 4. dílu ten pocit zamyšlení nad situací mizí. Tento seriál mi přijde nadhodnocený. Nechápu, jak to ta matka mohla dělat svý dceři. Je mi jí líto. Ona je podle mě nevinná, ale já ji osobně neznal, takže to nemůžu určitě vědět. Patří jí to. VYHODNOCENÍ: PROČ PŘESTALA CHODIT S WOLVERINEM?(16.5.2019)

Seriál mě nadchnul, upřímně doufám, že sérii s různými odhaleními bude vice. Tahle série, která poukazuje na psychickou nemoc je skvělá, o téhle nemoci jsem totiž neměla ani tušení a velmi mě to zaujalo. Je až neuvěřitelné, co dokáže láska k dítěti. Gypsy mi bylo strašně líto, ale u posledních dílů jsem spíše litovala tu matku, myslela to dobře, ale kdyby Gypsy napadlo to říct té doktorce nebo komukoliv jinému, myslím si, že by se to vyřešilo daleko lépe než smrtí. Po shlédnutí jsem se podívala na různé dokumenty a rozhovory s pravou Gypsy. Nyní je z ní opravdu rozumná mladá slečna, která doufám bude mít lepší život než jaké měla dětství. Je mi jasné, že v serial je něco smyšleného, ale I tak se zakládá na pravdě a jsem ráda, že se tvůrci rozhodli tomuto tématu věnovat. Herecké výkony dokonalé, jak Patricia tak Joey, obě naprosto dokonalé.(17.5.2019)

Kto videl jeden z dvoch dokumentov, toho dej nemôže už tak prekvapiť ani šokovať. Ale na druhej strane tá dramatičnosť je tu oveľa väčšia. Super je opäť Patricia Arquette, ktorá si aj po seriáli Útek z väzenia v Dannemore ponechala imidž minimálne o desať rokov staršej hnusáčky. Celkovo ide o naozaj zaujímavý snímok a keby som bol neznalec témy, možno by som sa priklonil aj k vyššiemu hodnoteniu. Inak tak chorá matka pochybila nielen svojou psychopatickosťou, ale dieťa poškodila už na začiatku pri jeho krstení. Že Gypsy Rose... No povedzte, kto by dal svojej ratolesti meno že Cigánska Ruža?(6.5.2019)

• - Joey King si kvůli roli Gypsy Rose Blanchard oholila hlavu. (Teringer)

• - Seriál, podobně jako Ostré předměty (od r. 2018), pojednává o psychické nemoci zvané Münchhausenův syndrom v zastoupení, kterou trpěla Dee Dee Blanchard (Patricia Arquette), a která vede k předstírání nemoci u závislých osob (nejčastěji vlastních dětí). (Teringer)

• - Tvůrkyně seriálu Michelle Dean a studio Hulu natočili první řadu seriálu bez souhlasu Gypsy Rose Blanchard k použití jejího jména a zfilmování událostí. Rodina Blanchardových proto na Hulu i Michelle Dean podala trestní oznámení. (hansel97)