Mistr kickboxu

• slovenský

Majster kickboxu

Akční / Dobrodružný

USA, 1992, 101 min

Nemůžu si pomoct, byl to film mýho dětství, proto 5*!!!! Snad životní role Maka, který tu zastiňuje jak Jonathana Brandise, tak i Chucka, navíc vyšperkovaná dokonale padnoucím hlasem Michala Pavlaty! Nevím, zda dialogy jsou přesně přeloženy, ale nad některými frázemi, jako třeba o ovládání snů nebo tancujících želvách je člověk nucen popřemýšlet! Chuck v tomto směru nezůstane pozadu a blýskne se větou o tom, že sny se vždycky splní, když pro to člověk něco udělá!(21.4.2011)

Chuck Norris a Berry nakopou všem prdel a komu se to nelíbí ať si de stěžovat Chuckovi on mu to svojí nožní otočkou vysvětlí. Jako malý byly pro mě Mistr kickboxu společně s Karate Kidem a Karate tigerem 1 pohádkově inspirujícími vzorovými filmy a i kdybych Chucka Norrise proklínal do nekonečna ve všech jeho filmech, za tento film kde stvárnil sebe sama v sebeironickém hávu mu děkuji. "Vždycky jsem chtěl vědět jestli jseš fakt dobrej" "Zažiješ to jenom jednou Stone" Film určený především mladšímu publiku, ve kterém jsou dobré hlášky, vtip, fantazie, chytlavá hudba, efekty i příběh. Od tréninku, až po Turnaj skvělá zábava a zapálené cihly na přeražení, stejně jako Nunchaku představení nemělo chybu. 65 %(12.4.2010)

Asi je to nostalgie nebo co, ale v dětství jsem si koupil videokazetu a shlédl ji nejmíň desetkrát. Proto nejspíš hodnotím až přehnaně vysoko. Ještě dnes jsem schopný odrecitovat některé pasáže z dialogů. Možná si toho někdo nestihl na jedno letmé shlédnutí všimnout, ale ten film je vlastně děsně vtipný a Joe Piscopo jako hlavní záporák i s jeho hláškama (v těch "snových" pasážích) je skvělý.(7.7.2015)

Film o Chucku Norrisovi s Chuckem Norrisem. Naprosto geniální hlášky, který mě rozsekaly a chlámal sem se u každé minuty filmu. Tenhle snímek je tak klišoidní, stupidní, až je dobrej. Pokud pořádáte akci s přáteli a jste již v lehce alkoholovém opojení, pak si pusťtě Mistra a zaručuju absolutní zábavu:-D(12.8.2009)

• PanPluhař

To sem zas jednou šlápnul vedle. Dostal sem nějakou nostalgickou slinu a zavzpomínal na klasiká karate filmy 80.-90.let...mimo jiné jsem si vzpoměl i na tento...mno...není to úplnej odpad. Jedna hvězdička z nostalgie,protože když sem byl malej tak se mi to vážně líbilo a ta druhá je za možná neúmyslnou sebeparodující humornou příchuť.(13.6.2010)

• - Natáčalo sa od 18. novembra 1991 do 20. januára 1992 v Houstone. (m.a.t.o.)

• - Autor hudby Alan Silvestri už predtým spolupracoval s Chuckom Norrisom na filme Delta Force (1986). (m.a.t.o.)

• - Chuck Norris urobil tento film ako láskavosť pre svojho brata Aarona, ktorý ho režíroval. (m.a.t.o.)