Série(2) / Epizody(26)

Podivuhodné a často i neuvěřitelné příhody jednoho z proslulých čarodějů. (Atypfilm)

Joll

Čáryfuk, Tačúd, Adamkos, nezapomenutelná trojka která střídala kluky jež je zrovna schovávaly :) Vynikající a originální seriál z produkce BBC. ()

HyneX

Nejdřív jsem chtěl hodnotit aspoň čtyřmi hvězdičkami, ale pak jsem si uvědomil, že mě ten seriál v dětství děsně rozčiloval. Sice tam bylo pár dobrých nápadů, ale v podstatě byl každý díl stejný a vždycky mi i jako osmiletému klukovi bylo jasné, jak to dopadne. Ale přesto dosahuje Čáryfuk určitých kvalit... rád bych to teď s odstupem viděl.... ()

Axident

Těžko mohu hodnotit objektivně a nezaujatě, páč je to, stejně jako pro mnohé i pro mě klasika mého dětství a když jsem to letos (2008) viděl po letech na DVD spolu se svymi dětmi, bavilo mě to stejně hodně. Čáryfuk, Touchwood, joj, poctivá a zábavná věc, ač o tři roky starší než já. ()

Kirman

Čáryfuk a Touchwood = mé dětství. Pro mne, co by dítko malé, to byl tedy popravdě „Čáryšuk a Kačůd", nerozlučná a podivná to dvojice. A i jsem se toho vousatého a bláznivého staříka trochu bál, vždyť měl kouzelný Adamkos. Kompletní seriál mě neurazil ani před 5 lety. ()

waska

Pro dnes již kultovní seriál. Dnes by působil zřejmě již jinak, ale Čáryfukovo scénka se žárovkou je nezapomenutelná a určitě pobaví i dnes. ()

Karp

Asi to byl dobrý seriál, ale coby malému mně lezlo na nervy, že když už je to seriál o kouzelníkovi je zapomnětlivý a kouzlí jen samé nesmysly:-) A pak Tačůd respektive Touchwodd:-) - Jak ten byl protivnej:-) ()

Jozka7

Potrhlý čaroděj Čáryfuk, jeho věrná ropucha Tačvůd a jejich nebohý novodobý průvodce Kerot. Legendární dětský seriál 80. let, tedy alespoň v rámci ČSSR. ()

Scraffy

Dobrý seriál, ktorý som videl veľa krát ako malý smrkan. Bavil som sa kráľovsky a o to predsa ide. Koniec koncov je to pre deti. ()

xxlch

Když tohle sleduju dnes,obdivuji jednoduchost tohoto seriálu.Milé, jednoduché a zábavné.Co více chtít? ()

Danulinda

Jako malý prcek jsem byl tímto seriálem naprosto uchvácen a tehdy bych určitě dal pět bodů, nyní však zjišťuji, že jsem spíše zklamán, protože celkový nápad o cestování časem je sice výborný, zpracování je taktéž bez chyby, ale situace jsou místy nudné, nedopracované - jinými slovy, dalo se z toho scénáristicky vytěžit mnohem více. Za hlavního představitele, za jeho špičkového dabéra Ferdinanda Krůtu a za perfetkní hudbu dávám průměrné tři kousky. Být lepší scénář, neváhal bych to zvednout i na plný počet. ččč ččččč ;-) ()

queckelberghe

Bože, to boli časy! Čáryfuka som sa bála aj ho zbožňovala zároveň. Pamätám si už len útržky, ale ten zvláštny pocit, ktorý som z toho seriálu mala ako decko, zhruba pred 20-timi rokmi, si viem vybaviť ešte teraz. Sila. ()