Výsadková skupina Enterprise se teleportuje na neprobádanou planetu. (SkyShowtime)

darkrobyk

Tahle planeta vám splní jakékoliv přání! Nu, je to legrace, dokud nezahyne doktor McCoy. Phasery nefungují, spojení s lodí se vytrácí a rajská planeta se začíná měnit v peklo. Jo a útok z nebe má další oběť... Zdánlivě hravá epizoda se nakonec dostane do momentu, kdy se zdá, že posádka nemá šanci na přežití. Zábavné. ()

ledzepfan

Velmi příjemná, odlehčená a jaksi rošťácká epizoda která pobaví (spíše nechtěně) hereckými výrazy oblbnuté posádky (speciálně McCoy se celou dobu tváří jak na tripu :D ) a potěší třeba krátičkou citací z Alenky v říši divů.. ()

majo25

Doslova i obrazne oddychová epizóda, ktoré ako také príliš nemusím. Naviac je to až príliš fantazijný úlet. Vyskytne sa tu pekná nová poručíčka - ale že si vyberie práve obstarožného doktora? To mi hlava neberie. ()

sirien

da faq? Ok, asi "novoroční" epizoda... jako, fun a ok, ale bohužel to provedení hrozně zastaralo - pro mě je to dneska už příliš zacyklený, vtipy se poněkud moc opakujou a ten příběh je moc triviální a bez většího vývoje. ()

PlysovyMacko

Posádka si vyberie na oddych neobyvanu rajsku planetu. Všetci začnú vidieť cudne veci, ich myšlienky sa zhmotnuju. Nie som veľký fanúšik týchto WTF epizód, ale táto je v pohode odľahčená a páčila sa mi bitka Kirka so spolužiakom. ()

Brucey

Žiadny vrchol seriálu, ale oddychová epizóda, kde si tvorcovia povedali, prečo hlavných hrdinov nevytrolliť, ako sa len dá. Síce miestami nudné, ale žiadna katastrofa. ()