Yamakasi - parta sedmi lidí, kteří se baví tím, že lezou po domech. Čím výš, tím líp. Samozřejmě, že tato zábava není bez povšimnutí policie. Pak se ale stane problém: malý kluk Džamel má nemocné srdce a nemůže sportovat. Je však spolužáky vyhecován k tomu, aby po vzoru Yamakasi vylezl na strom. Dostane však záchvat, který mu poškodí srdce a je nutná transplantace. Převoz srdce stojí 400 tisíc. Yamakasi cítí určitou část viny a tak se rozhodnou peníze sehnat. A to jakýmkoliv způsobem, třeba i nelegálně. (Isherwood)

Lacike

Strašná slabota. Banda siedmych prestarnutých teenagerov neustále lezie po budovách a popritom skáče do chlpatých, aby ich zosmiešnili. Ani hlavná zápletka nie je extra strhujúca. Ústredná banda sa mi neustále plietla a krátko po skončení filmu neviem nič povedať o žiadnom z nich. Napriek krátkej stopáži a triviálnej zápletke film obsahuje strašne málo parkourových kúskov. Párkrát vylezú na nejakú budovu alebo niečo preskočia. Nie je to ani dobre natočené. Kopa blbých strihov, takže si nič poriadne nevychutnáte. Pustite si radšej na youtube pár klipov bandy zo Storroru a uvidíte oveľa pôsobivejšie kúsky, ktoré sú prekvapivo oveľa lepšie natočené. 3/10. ()

corpsy

Je to len poskakovanie a pobehovanie sem a tam. Občas vám sánka na zem spadne, to je pravda, ale to nestačí. ()

mysiak

Parkour vo filme...a je to skvelé, vtipné a tie kúsky sú úžasné, takto vznikla nová vlna filmov o Parkoure.... ()

Tony.cs

Má to potenciál, ale nevyužilo ho to. Málo akce, špatná hudba. Tohodle kdyby se ujmul Besson tak by to byl trhák ()

Diamant

Dynamický film s množstvom akrobatických kúskov, ktorý ponúka strhujúci zážitok pre oči, uši, ale aj dušu. Hlavní hrdinovia sú veľmi šikovní, no musia sa ešte naučiť ohľaduplnosti a zodpovednosti... ()

c.tucker

Pohodičková zábavná komedie (možná tak nebyla myšlena, ale připomíná mi to trochu humor z Taxi [ještě aby ne, když scénář psal sám velký Luc]), parkourových scén bych očekával trochu více, ale budiž. Celkově je to taková jednohubka pro pobavení. Vážné scény zde vyznívají na prázdno, proč si tím vůbec dělali škodu? ()

xerno odpad!

Děsná sračka, horších filmů je jen málo, a nejvíc mě doráži, jak tu u nás doma běží furt dokola - ségra na toto nedá dopustit. Takže sorry všem, ale odpad je málo !!! děs a hrůza !!!!!!!!!! ()

Jazzzz

Celkem těžce průměrný filmek. Od začátku je zřejmé jak to dopadne a film ničím, zcela ničím nepřekvapí. Přesto není tento film špatný. Koukat se na něj dá. Obšas jsou k vidění i celkem pěkné parkurové kuriozity. A končí to opravdu přesně podle očekávání, tudíž jsem nemohl být zklamán ani nadšen... ()

BoncheR

Mne osobne sa vždy veľmi páčil LeParkour , dokonca som ho trénoval ale potom som musel prestať ale k filmu:. Aj keď oproti jednotke sa toto mohlo zdať trošičku slabšie,(čo možno aj bolo) mne sa to aj tak ľúbilo..:D rozhodne odporúčam. ()

JohnSmith

Koukání se na partu parkurářů je celkem fajn,ale jinak je to dost pěkná ptákovina. Hlavně mi přišlo, že kameraman měl nejspíš permanentní kocovinu a zapomínal točit, páč opravdu pěkných záběrů je velice málo. ()

Ompus

Jak tady všichni tvrdí skákali tu pěkne. Jinak pojedávání o sociálních podmínkách afrických přistěhovalců podali tvůrci slabě. ()

Soweek

Film na mě působil lepším dojmem než díl druhý, ovšem přítomnost Parkouru tu je oproti druhému dílu trochu zanedbávána a o tom by ten film měl rozhodně být, protože na příběhu to rozhodně nestojí. ()

kenkaku

V případě tohoto filmu je třeba vědět na co se díváte. Předem varuji od stupidního a naivního děje. Není také od věci si uvědomit že je to francouzský film = dialogy tomu odpovídají (prostě takhle umí plkat ve filmech jen Francouzi). To vše je ale celkem druhořadé protože Yamakasi baví a je se na co dívat (scéna s dobrmany a obecně vykrádačky bytů jsou geniální). Takže za ty 4 hvězdy se opravdu nestydím. ()

BMAJTZ

Parkour je fajn, ale filmy o parkouru už ani moc ne. Povětšinou se jedná vždy o prvoplánově natočené filmy které toho moc neřeknou. Jasně fintičky jsou na oko líbivé ale příběhově to drhne. Nějak jsem nepochytil ani ten motiv hlavních hrdinů kdy jsou ochotni se prostě a jednoduše nechat zastřelit když to šlo všechno zařídit úplně jinak. Mimochodem stupidnější policisty než jsou v tomto filmu se hledá dost obtížně. ()

MARTIN*I

Neřekl bych, že by aspoň pro mě film splnil svůj úkol: pobavit!! To určitě ne! Viděl sem jen partu chlápků, který umí dobře gymnastiku a sou gumoví... + efekty... Do toho zasazený příběh nepříběh o záchraně mladého kluka, aby se ukázalo "velké dobré srdce" halvních hrdinů... Nic pro mě, možná pro nějaký skejťáky... Pro mě tohle neni film!!! ()