Kinpr

Výtečný námět nepříliš vydařeně zpracovaný. John Woo se ke sci-fi prostě moc nehodí. Mám pocit, že i Tony Scott by z toho asi vymáčkl více. Navíc mi nesedí ani Ben Affleck a ani Uma Thurman. Lepší tři, ale jen za téma. ()

lysohlava

Affleck umí dobře hrát jen v tom, co si sám zrežíruje... Ale ani Thurman nepřesvědčila, to mě překvapilo víc.. Škoda, že mazání paměti nebylo víc promyšlené.. Chápu, že jde o sci-fi, ale s trochouý znalostí o lidském mozku bych se raději smířila s pouhou inforemací, že ˇpamět vymazali"... ()

Shitonit

Jako vůbec ne špatný , já myslím že docela dost dobrý. Lidi v tom hrajou fajnový, příběh povedej, nesmí se v tom hledat já nevim co, když je to jakože scifi. No ne? Mě to vcuclo, strhlo, napínalo, chvíli jsem se bál, fandil jsem Jenningsovi co se dalo a nakonec jsem se probojoval do vítěznýho konce. Padouch dostal na prdel, hrdina princeznu a půl království, a já byl fáááááááákt uspokojenej. ()

mac000

Poměrně zklamání. Nalákala mě jména Philipa K. Dicka a Johna Woo, ale tato kombinace zde kupodivu není zárukou inteligentní podívané. Znepokojivé poselství Dickovy povídky je zde přehlušeno přemírou akčních scén a stříleček a ani John Woo neví, co si s námětem "všemocných počítačů" počít. K tomu přistupuje, že Ben Affleck předvádí spíše standard (nadstandardní jsou jen jeho běžecké výkony v početných honičkách), Uma Thurman ještě hůř. Ale na druhé straně film má svižné tempo a na relaxační oddech splní očekávání. Ale já čekal více... ()

snake

Phillip K. Dick je geniální autor sci-fi povídek a proto jsem rád, že jsem toto zpracování viděl.Ovšem, snímek nemá cenu nějákým způsobem srovnávat s geniálním Blade Runnerem nebo vydařeným Minority Report.Film se rozjíždí ve skvělém tempu, první třičtvrtě hodiny nemám příliš námitek.Jenže druhá polovina filmu, je pouze podprůměrná akční slátaninka, která mi ani trochu nesedí k Dickovi.Z filmu čiší John Woo, má svůj rukopis, bohůžel všem ten, který se týká akčních scén.Proto ho musím pochválit, že si skvěle poradil s první polovinou filmu.Ben Affleck hraje průměrně, dává ale hrdinovi potřebné charizma.Film Výplata pro mě není zklamání, ale myslím, že s brilantním námětem si lze přeci jen poradit trochu líp. ()

Gekon

Průměrná adaptace povídky P. K. Dicka. Ben Affleck v hlavní roli je celkem ucházející, Uma Thrumanová se však do tohoto filmu příliš nehodí. John Woo by se měl vrátit k akčním filmům a sci- fi přenechat někomu povolanějšímu např. Spielbergovi. ()

Alfie

Moje oblíbená Dickovka.Můžete mě ukamenovat ,ale mně to přišlo zábavnější než Minority Report(i když to není lepší film,ale je než Total Recall nebo Impostor.O Blade Runner se nemá cenu zminovat) ()

curfew77

Začátek jako nadprůměrná sci-fi, jakmile se ale vytěží námět z Dickovy povídky (což, řekněme si na rovinu, jde až na velké výjimky typu Bladerunner dost rychle), začne Affleckovi s Thurmanovou docházet dech přímo úměrně k tomu, jak klopýtá scénář. Finále už je výčtem všech nectností, průhledností a happyendových orgií, jaké si jen dovedete představit. Přičteme-li k tomu, že moje oblíbená Uma se (dle mého soudu) do role nehodí a chemie na trase s Benem je naprosto nulová, pak je to zklamání. 50 %. Nezdá se to, ale opravdu velkých scifáren se za posledních 10/15 let natočilo málo, pramálo... ()

RobbieM@N

Ať už John Woo točí cokoli tak to dokáže vždycky obléct do zábavného kabátu, nad poměry výborná motorko-automobilová honička a akce celkově povedená, film však ztrácí hodně hereckými výkony, díky nim by se dalo aspoň zapomenout na značnou povrchnost, ale takhle je prostě pohřbený dobrý scénář a námět s velkým potenciálem. ()

Pharlap

Skvělej nápad, s úpravou paměti, nahledy do budoucnosti.. a následnými problémy s tím spojenými, pokud se jedná o nějakou nekalou vec.. Tohle Affleckovi sedlo. ()

angel.CZ

Velké plus je že se Affleck celou dobu vyhýbal zbraním a na pár posledních minut filmu to trošku sráží na hodnocení jinak zasloužených 65%.Sice není lepší než Next, ale to je trošku na jiné ůrovni ()

Romeroo

Opět velmi, vemi dobrý John Woo, sice né tak skvělý jako u jeho skvostu Tváří v tvář, ale hodně dobrý na to aby mě zase celkem dost dobře pobavil....jednoduchý nápad o stroji, kterým máme možnost nahlednout do budoucnosti, ztráta paměti, láska a máme o zábavu postaráno...akorát ten Ben Affleck mi nějak neseděl...ale jinak dobré, až nadprůměrné....silné 3*** ()

Creony

Průměrný film, kde nemusíte být ani nejbystřejší divák a snadno vyhrajete všechny sázky ohledně tipovačky co se právě stane a jak to všechno dopadne. Ani Ben Affleck ničím nepřekvapil. Škoda, téma určitě zajímavé. ()

Pitryx

Poměrně slušně natočené. Sice spíše akční, nežli science fiction, ale vůbec to není na škodu. Efekty slušné, leč málo. O filmu by se s klidem dalo říci, že je to i napínák. Budiž proto hodnocen jako lepší průměr a dáno mu 60%. CI 04112010 10920/11353 ()

Peter-1307

Tento film u mňa zabodoval nie hlavnými predstaviteľmi a ich hereckými výkonmi, ktoré určite nevybočili z priemeru, nielen réžiou Johna Wooa, ktorý ma prekvapil, že je schopný natočiť aj niečo také ako sci-fi, a to veľmi dobre, ale predovšetkým samotný námet a myšlienka movie, to je to hlavné čo ma oslovilo. Že nie všetko bolo dotiahnuté do konca, no stalo sa. Ale i tak tento film čneje nad priemerom ostatných filmov tohoto žánru. ()

Chudák

Je to moc děravý, když vidím budoucnost tak ji prostě nejde změnit:-Dmno ale nenudil jsem se a náladu na americký happyend jsem dneskom taky moc neměl takže 3 hvězdy bohatě stačí:) ()