Freddy Krueger je v pekle - a to doslova. Jako odsouzenec k doživotnímu trestu chystá fantastickou pomstu... a jediné, co k ní potřebuje, je malá výpomoc. Na scénu přichází Jason Voohees, rovnocenná ikona zběsilosti, který Freddymu ideálně vyhovuje pro to, aby znovu šířil strach a hrůzu v Elm Street. Jak přibývá obětí, je jasné, že Jason není ochotný zůstat stranou. A tak se vyděšené město ocitá uprostřed strašlivého a šokujícího souboje dvou titánů zla. Vítěz zabije všechny! (Magic Box)

Guran

Film byl podle mě natočen zbytečně, nevím kolik si tato blbost vydělala, ale typuji, že balík to nebyl. Začínáto Freddym, který divákovi vypráví jak vraždil ve filmech Noční můra v Elm street a pak si řekne, že chce znovu nahnat strach. Vleze svému novému kámošovi do snu, tam mu v převlečení za jeho matku nakuká, aby šel vraždit do Elm street a příběh začíná. Jason bude vraždit i Freddyho oběti a tak se Jasona pokusí zneškodnit, což mu samozřejmě nevíde. Freddy bude opět jako vždy přivezen do reality, kde se utká s Jasonem. Oba dva chcípnou a filmu je konec. Jako další mínus jsou triky, zvlášť u Freddyho, který má hrozně udělanou masku a také pár postav bylo na ic, jako ta černoška, která se směšně vysmívá Freddymu a pak schytá ránu od Jasona a to nejhorší ve filmu je až moc krve. Prostě nepěkný film. Noční můra v Elm street 1 je pěkná, ostatní díly jsem neviděl kromě té z roku 2010, ta je lepší jak trikově tak hororem, což tohle není a pátek třináctého je úplně debi*ní. Freddy úspěch má, ale Jasona jako úspěch neberu, protože Pátek třínáctého z roku 1980 je na pytel. ()

Brano

Myšlienka napchať do jedného filmu dve kultové hororové postavy nebola zlá. Bohužiaľ výsledok bol podľa očakávaní príšerný. Celé je to chaotické, bez momentu prekvapenia a miestami som sa aj pobavil, takže tá "desivá" atmosféra tu jednoznačne chýba. Pre mňa je to iba lacný pokus, ako zarobiť rýchle peniaze na tých, ktorí vyrastali na týchto dvoch klasikach. Ja som mal veľký problém to ku koncu aj dopozerať. ()

henrycruel

S žánrem hororu to nemá nic společného, jde spíše o akční thriller s prvky černé komedie. Především se ale jedná o dlouho očekávaný crossover dvou slasherových legend. Možná se to dalo udělat lépe, ale na druhou stranu z toho mohl být absolutní propadák. Takhle to ještě celkem ujde. ()

horor2

Freddy vs. Jason. Sen vs chata. Břitvy vs mačeta. Nápad určitě zajímavý, ale proč mám pocit, že se z toho dalo vytřískat mnohem víc? U Freddyho se dá pochopit komediální vložka u Jasona mě to moc nesedělo a navíc zase se vytratilo kouzlo po jednom a vychutnat. Souboj mezi nimi pěkný. Uvidíme, co bude dál. ()

JackBurda

Škoda že je to zpočátku tak nezáživný, protože, jakmile se rozjede děj s potlačováním snů a samozřejmně velký showdown, je to neuvěřitelná zábava. A ty killy jsou super. (Kukuřičné pole a postelový sendvič. :D). Zklamanej nejsem, ale mohlo to být mnohem lepší, kdyby nám prvních půl hodiny jen nevysvětlovali, kdo jsou postavy a co kdy prožily. ()

SAINTS

Tento film je tak zly až je dobry.Nič viac len vyvraždovačka,občas to bolo zabavne ale tento film za nezapiše do hororovych dejin ako vynimočny film.Skor ako horši priemer.5/10 ()

Blazkowicz

Parádní crossover dvou luxusních záporáků. Jako jednotlivci skončili neslavně, ale tohle jim dodalo znovu šťávu a perfektně jim to klape. Krve dost, takže by to chtělo jen aby dostali ještě více času a blbý teenageři ho naopak dostali míň. Úplně otravní zase nebyli, ale někdy to chování prostě člověk nechápe. 4-* ()

ric

Než horor je to spíš akční thriller, který vám může i vyloudit úsměv na tváři, což ani do jedné ze sérií o Jasonovi či Freddym moc nezapadá. Důstojný návrat (hlavně po katastrofách Freddyho smrt apod.) to je ale bezpochyby! *** 1/2 ()

wopi

Pro mě jasné zklamání. Zatímco původní noční můry v Elm Street měly svoji poezii, tady je jen americká představa o horroru. Ne, že by se na to nedalo koukat, ne že by tam nebyly silné momenty, ale... dohromady to ne a ne působit. Nedokázalo mě to vtáhnout - pořád jsem věděl, že se dívám jen na film. Asi jsem se na to neměl tak těšit. ()

boqvai.

Skvele jsem se bavil, ikdyz jsem se mel asi bat. Kdo vi. Kazdopadne na tenhle film jsem se koukal s temi nejhorsimi obavami. Mozna kdyz se koukate na film od ktereho nic necekat a nakonec od nej dostanete i to malo co by vam jinak nestacilo, je to pro vas lepsi film nez kdybyste na nej sli s urcitymi pozitivnimi predstavami o jeho kvalite. ()

bigbadboy odpad!

Naprosto nechápu kladné ohlasy... F v J je už jenom špína za nehtem... Natřepat si pár zlaťáků... Doufejme, že podobná zlatá horečka se NEbude opakovat. Los Poblitos ()

Vica odpad!

Väčšinou mávam problém si pozreť horor za asistencie prázdneho bytu a doternej tmy, no tento film...s prehľadom by som si to pozrela v lese na opustenej chalupe a moja jediná starosť by bola, že aký je ten film nudný, predvidateľný a často až nemiestne trápny. Never ever again... ()

dražis

Myslel sem, že bude zábava pozorovat tyhle dva chlapíky při setkání na čaji o páté, ale nestalo se tak. Samozřejmě sem od toho nečekal zázraky, to je jasný, ale tohle byla kurevky podělaná slátanina.Na konci sem se párkrát zasmál a tim to haslo. Dvě hvězdy dávám jenom proto, že si Freddy uchoval svůj suchej britskej humor. ()

Cechyno4

Rozhodně zajímavý nápad. Ovšem kdyby se tvůrci více drželi hororového zaměření filmu. A neudělali z toho akčňák stylu kdo z koho... I když chápu, že o tomhle tom měl film být. Pro mě ale hodně nezajímavé a nudné. ()

djbarrel

Jako horor je to na Odpad! Ale jako vtipně pojatý akčňák se zajímavými hrdiny, to už se dá brát vážně. Je to celkem paradox, ale právě tady jak Jason tak Freddy předvádějí to nejlepší. Oba tady mají totiž rovnocenného soupeře. Noční můry jsou dobré a Freddy se předvádí jak ve snu tak i mimo něj. Jason ho krásně doplňuje a dohromady je to skutečně řežba. Příběh, ani atmosféru od tohohle nečekejte, ale hodně krve a hodně zábavy ano. 73 % ()

Darkslider

Dost dobrá nenáročná masárna. Jak Freddy, tak Jason, maj něco do sebe, ale nemůžu prostě nefandit Freddymu. Nejpodlejší sviňák nad sviňáky, kterej i skvěle hláškuje ("How sweet, black meat.") a bejt po krk ve vnitřnostech je jeho slast. Děj plyne dobře a ani se nějak nenudíte, jak byste taky mohli, když vám proti sobě naservírujou na jedný straně vojebmástra v pruhovanym svetru a na straně druhý obrovskýho řezníka. ()

Todd_Hewitt

Je zajímavé vidět dvě postavy z nejděsivějších hororových kultů, jakými jsou Freddy Krueger a Jason Vorhees. Pro mě jsou oba srdcovkou a vidět je v jednom dílů, panečku. Nejdříve jsem se bál se na to podívat, protože "Freddy a Jason v jednom? To nemůže nikdy vyjít." Ale vyšlo to a je to super. Takhle, rozhodně to není odapd. Tsse. Proč by taky měl být? Vždyť je to Jason a Freddy, guys ;)) ()

FREEWHEELER

Trošku väčšia prdel ako vesmírne X. Ale na to aby to bolo aspoň mizerne zábavné, to by museli obsadiť do hlavných rolí Will Smitha a Martina od Lawrencov. Produkt vhodný do Happy Mealu. ()

Pátek třináctého dostane seriálový prequel

27.01.2013

Freddy vs. Jason vs. ?

Freddy vs. Jason vs. ?

05.08.2008

Bývalý táborník z Crystal Lake Jason Voorhees a kotelník z Elm Street Freddy Krueger se nesmazatelně zapsali mezi hororové ikony, ale v kinech se naposledy objevili před pěti lety. A rovnou spolu.… (více)

Freddy a Frankie plánují návrat

Freddy a Frankie plánují návrat

08.01.2008

Dnes potěšíme příznivce dvou slavných hororových ksichtů. Freddy Kruger a Frankensteinovo monstrum jsou sice i přes žánrovou příbuznost dva naprosto odlišné a vzdálené fenomény, ale v uplynulých… (více)