Reklama

Reklama

Série(5) / Epizody(130)

Obsahy(1)

Animovaný seriál inspirovaný oblíbeným britským humoristickým seriálem o naivně sobeckém dítěti panu Beanovi. Pan Bean žije ve svém bytě spokojeným životem, stará se o svého milovaného medvídka Teddyho a vůbec by neměl problémy, nebýt... Jeho bytná paní Wicketová a její zlá kočka Škrábal mu nedají pokoj. K tomu se ještě přidají takové věci jako únosci medvídků, nedostatek slunce na pláži, nebo jarní úklid a katastrofa je hotová. (monolog)

(více)

Recenze (74)

monolog 

všechny recenze uživatele

Já si to s původním Beanem nepletu. Mně se tenhle animáč prostě líbí. Není to sice jako hranej, ale to vůbec nevadí. Pár skvělých gagů v každým díle, celkem i hezky nakreslený a když to pouštějí jen jako vycpávku mezi programama, zpestří to den. A za další, tohle není remake. Občas sice opakují to, co dělal Bean i v hraným (některým věcem se prostě při každodenním životě nevyhnou), ale jinak je tu spousta nových nápadů. Mimochodem, i v hrané verzi pan Bean mluvil. ()

Renton 

všechny recenze uživatele

Scénář: Richard Curtis .. Velmi slabý animovaný odvar dobrodružství Mr. Bean. Rowan Atkinson zde vystupuje pouze hlasem a to v případě jeho komiky je ten poslední a minimální prvek. Tím pádem je většina osobitého humoru a zábavy ta tam a zbude jen několik průměrně zábavných epizod, které se ztrácí v celkové nudě a šedi. ()

Reklama

spaceboyCZ 

všechny recenze uživatele

Diky tomu, ze je to animovane, si mohli tvurci dovolit mnohem drsnejsi a mnohdy vtipnejsi eskapady, nez by bylo mozne v realnem "zivem" serialu. To dela z celkem prumerneho animaku neco vic, nehlede na postavu Mr. Beana nadabovanou Atkinsonem a pribehy podkreslene tematickou hudbou. Videl jsem to prvne v Chorvatsku na satelitu, zalibilo se mi to velmi a musel jsem si sehnat komplet...vazne pobavi, 10minutovky pred spanim, proste idealni :) ()

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

Mám tisíc zámků na dveřích od bytu, neustále s sebou nosím volant od svého Mini Coopera a společně se svým medvídkem opovrhuji fyzikálními zákony tohoto světa. Mr. Bean je zkrátka můj životní vzor a proto mám radost z toho, že jeho vizuální transformace do animované podoby proběhla naprosto bez závad, ale poťouchlost vychytralého dementa přitom, bohužel, lehce ztratila na zábavnosti. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Mentálne retardovaný, autistický, nemý idiot Mr. Bean (pán Fazuľa) mi bol vždy protivný. Dementný, popletený, zakomplexovaný, degenerovaný Angličan. Nikdy som mu neprišiel na chuť. Tento druh humoru je mi úplne cudzí. Rowan Sebastian Atkinson v jeho životnej úlohe ma dokázal tak akurát znechutiť a občas i mierne nasrať. Tie jeho ksichty a pazvuky ma doslova rozčuľovali. Bolo mi z neho trapne. Takže ani animovaná verzia tejto anglickej debility ma vôbec nezaujala. * ()

Galerie (148)

Zajímavosti (2)

  • Beanova paní domácí se jmenuje Julia Wicket a její kočka se jmenuje Scrapper. (SONY_)

Reklama

Reklama