Mr. Bean: Animované příběhy (TV seriál)

Mr. Bean: The Animated Series

Animovaný / Komedie / Rodinný

Velká Británie, 2002–2019, 23 h 50 min (Minutáž: 11 min)

Robin Driscoll

András Erkel

Thomas Ernst
  • P.V

Obrovsky špatné. V žádném případě si to nezaslouží obsahovat v názvu "Mr. Bean". S původním hraným seriálem se tato fraška nedá ani zdaleka srovnávat. U této animované verze jsem se ani jednou nezasmál, vtipy mi přišly neskutečně suché, místy až trapné a nic víc tento seriál nabídnout nemůže. Tohle už nechci nikdy víc v životě vidět, pro mě existuje pouze jeden Mr. Bean.(22.9.2019)

• Renton

Scénář: Richard Curtis .. Velmi slabý animovaný odvar dobrodružství Mr. Bean. Rowan Atkinson zde vystupuje pouze hlasem a to v případě jeho komiky je ten poslední a minimální prvek. Tím pádem je většina osobitého humoru a zábavy ta tam a zbude jen několik průměrně zábavných epizod, které se ztrácí v celkové nudě a šedi.(1.1.2006)

Na hraného Mr. Beana to samozřejmě nemá, ale i tak jsem se slušně bavila. Chce to teda ztišit zvuk, páč to co se line z repráků je občas fakt příšerný a za těch 10 minut by vás sousedi asi zabili. :-) Ale jinak je to povedený seriál, u kterého trochu nechápu poměrně nízké hodnocení. Animace je slušná, Mr. Bean si je hodně podobný i mimikou a gesty, a zase to posunuje jeho hranice trošku dál, protože co si budeme povídat, tužka a papír toho občas snesou víc než film - viz hned první díl. 75%(10.9.2012)

Mr. Bean ako animovaný seriál jednoducho nemôže dosiahnuť kvalít hraných častí už len kvôli tomu, že hlavná zbraň Rowana Atkinsona útočiaca na bránice divákov je jeho plejáda grimás, ktoré bohužiaľ v kreslenom vydaní niekedy vyznejú skôr nudne a trápne ako zábavne. Svetlejších momentov je tu viacero, človeka to celkom dobre pobaví, ale opakujem, na pôvodný seriál to jednoducho nemá. (60%)(20.7.2011)

Mr. Beana jsem nikdy neměla ráda, spíš úplně naopak. Hraná postava mi přišla strašně přiblblá, ale animovaný Bean je poměrně líbivý. Přestože jsou situace pořád extrémně komincké a parodické, nedosahují extrému předlohy. Animace je jednoducha a hezká, a přestože nejde o nějaký výkvět animovaných filmů, příznivce žánru nejspíš neurazí :D(7.1.2012)