poster

Mr. Bean: Animované příběhy (TV seriál)

 • Velká Británie

  Mr. Bean: The Animated Series

Animovaný / Komedie / Rodinný

Velká Británie, 2002–2019, 23 h 50 min (Minutáž: 11 min)

Režie:

Alexej Alexejev

Scénář:

Robin Driscoll

Producenti:

András Erkel

Střih:

Thomas Ernst
(další profese)
 • Renton
  **

  Scénář: Richard Curtis .. Velmi slabý animovaný odvar dobrodružství Mr. Bean. Rowan Atkinson zde vystupuje pouze hlasem a to v případě jeho komiky je ten poslední a minimální prvek. Tím pádem je většina osobitého humoru a zábavy ta tam a zbude jen několik průměrně zábavných epizod, které se ztrácí v celkové nudě a šedi.(1.1.2006)

 • Manarit
  ***

  Mr. Beana jsem nikdy neměla ráda, spíš úplně naopak. Hraná postava mi přišla strašně přiblblá, ale animovaný Bean je poměrně líbivý. Přestože jsou situace pořád extrémně komincké a parodické, nedosahují extrému předlohy. Animace je jednoducha a hezká, a přestože nejde o nějaký výkvět animovaných filmů, příznivce žánru nejspíš neurazí :D(7.1.2012)

 • spaceboyCZ
  ****

  Diky tomu, ze je to animovane, si mohli tvurci dovolit mnohem drsnejsi a mnohdy vtipnejsi eskapady, nez by bylo mozne v realnem "zivem" serialu. To dela z celkem prumerneho animaku neco vic, nehlede na postavu Mr. Beana nadabovanou Atkinsonem a pribehy podkreslene tematickou hudbou. Videl jsem to prvne v Chorvatsku na satelitu, zalibilo se mi to velmi a musel jsem si sehnat komplet...vazne pobavi, 10minutovky pred spanim, proste idealni :)(7.9.2009)

 • monolog
  ****

  Já si to s původním Beanem nepletu. Mně se tenhle animáč prostě líbí. Není to sice jako hranej, ale to vůbec nevadí. Pár skvělých gagů v každým díle, celkem i hezky nakreslený a když to pouštějí jen jako vycpávku mezi programama, zpestří to den. A za další, tohle není remake. Občas sice opakují to, co dělal Bean i v hraným (některým věcem se prostě při každodenním životě nevyhnou), ale jinak je tu spousta nových nápadů. Mimochodem, i v hrané verzi pan Bean mluvil.(26.5.2006)

 • Lilloos
  **

  Nutno uznat, že animovaný Bean je poměrně zdařilou kopií svého originálu, grimasy skutečného Rowana Atkinsona, na kterých je původní seriál vystavený, zde ale prostě zásadně chybí. Navíc cítím zaměření na mladší publikum (klidně bych si troufla vysílat to v Kouzelné školce, či jak se dnes oblíbená show mého dětství nazývá), na můj vkus (a věk) je to už příliš infantilní a často předvídatelné, takže rozuzlení mě málokdy překvapilo či pobavilo. Ale jako desetiminutová jednohubka pro malé caparty jistě vhodné (a v porovnání s ostatní soudobou tvorbou pro děti si dovolím říct, že dokonce i povedené). Nejlepší díly: 1x3 No Parking(22.12.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace