Chlap na střídačku

Již patnáct let št'astně vdaná Zuzana jednoho dne zjistí, že má její manžel Jiří delší dobu poměr s jinou ženou. Zuzana neváhá a rozhodne se svou sokyni Lenku navštívit a učinit jí tak trochu netradiční návrh. Její plán je přímo skandální. Navrhne jí totiž, že si rozdělí péči o Jirku a udělají z něj tak chlapa na střídačku. Lenka nakonec souhlasí a obě ženy představí tento nový způsob života Jirkovi. Tedy spíše ho postaví před hotovou věc. Co se všem zdá zpočátku jako perfektní plán, tedy jeden týden se svou ženou, ten druhý zase s milenkou, se nakonec může ukázat jako noční můra pro všechny. (Bohemia MP)

Vajonek

Nic moc jsem od toho necekala, takze jsem vlastne byla ve vysledku docela mile prekvapena. Celkem jsem se pobavila, i kdyz to misty sklouzavalo uz do trapnosti (hlavne v zaveru). Potesilo obsazeni Lucie Zackove, herecke vykony celkove dobre (na to, ze to vlastne byla takova konina). 55 %. ()

bari68 odpad!

.....Tu sme si tak jeden večer s manželkou pustili tento film..., no a dlho som potom ju ešte počúval jej vďaky za vydarený večer. Keď som sa jej opýtal na jaké hodnotenie to vidí ona ( ja som sa nemohol rozhodnúť medzi odpadom a 1*), len na mňa pozrela a opýtala sa, či tú otázku myslím vážne?! ...Takže v skratke o tomto zážitku, film nemá cenu rozoberať. ()

Kredy

Na české poměry nadprůměr a doopravdy neotřelý i vtipný film, dal bych tri, ale protože to bylo milé překvapení, dávám čtyři ****. ()

Prochy38

Ze začátku pohodový spád, paní Chýlková ve své roli výborná. Po ale její první "prohře" to jakoby celé dostalo kopačku a dost kleslo. Závěr dost pobavil, je vidět, že si to pan Langmajer užíval. Blbost, ale pobavila. ()

mosnak odpad!

Neskutečná sračka s šíleně nesympatickou paní Ivanou - 0% mimochodom závěr filmu byl tak trapný, že jsem musel zabořit hlavu do polštáře, jak mi bylo stydno ()

mira007

Jiří Langmajer jako Jiří, kterého si pro provalení nevěry po týdnu střídají milenka a manželka tak nějak dle dohodnutých pravidel. Námět snad i potenciálně dobrý, ale to provedení bída. Nemělo to šťávu a ani ne moc vtipu, ikdyž tři pět věcí pobavilo. Herecky to táhne Langmajer bez něj by to byla sotva jedna hvězda, ale je to ten tip role o které v rozhovorech prohlásil, že to je takové poprcávání. ( taky tady běhá po delší době nahatej ) Film, na který si pár dní po televizní premiéře už nikdo nikdy nevzpomene. ()

bobstock

Tak tentokrát dáme ošlehanému padesátníkovi Langošovi tolik sexu, že se z toho posere. Příběh plný odvahy a boje za svá manželská i milenecká práva v pár kulisách luxusních bytů s pár postavami, jedním pražským mostem, skůtrem, jo a abych nezapomněl s dvěma homosexuálama, aby nám to velkoměsto bylo kompletní. Přidáme pár hlášek z kameňákova a nějaký ten product placement. Pro lidi, co je film Teorie tygra moc duchaplný a nedokoukali ho, zkopírujeme nápad na předstíranou slabost pro dosažení nirvány mezi dvěma ženami...souhlasím s názorem zde na csfd a ptám se též, jakou super komiksovou postavu Jiří hrál, že se o něho tahaly tak energicky dvě ženy? 35% ()

janabel

Docela dobrý varování pro toho, kdo by měl chuť na nevěru. Myslím, že po tomhle filmu, ho ty choutky přejdou 🙂  Tématem je mu hodně podobný  Zbožňovaný, který, ale není tak vtipný, jako tento film. ()

filipvrbik

Filmů o nevěře už tu bylo... Ale přeci jen to až taková hrůza v první polovině není, ve druhé už jsou to jen naschvály a směs nepravděpodobných náhod. Ale párkrát jsem se zasmál...30% ()

Mafyn

Dokážu si představit, že v lásce a válce by se tohle někdy mohlo stát... Moc mě to pobavilo, páč takto bych to nikdy nevymyslel... Vím o čem mluvím... Doporučuji ()

Brtniik

Viděl jsem v kině. No, ne že bych se nezasmál, ale celkově to není příjemný film. Nerad bych moralisoval, ale nemohu se zbavit dojmu, že adoruje nevěru. Také ženy staví do nezáviděníhodného světla. Myslím za tu permanentní vypočítavost a pohříchu latentní nevraživost. Ušlo mi, zda je manželka tak osvícená (či snad unuděná), že se míní podělit o chotě, či se tváří vstřícně, ale dělá vše proto (např. děti odeslané k milence), aby se záletník vrátil. Proto mne fascinuje, jak ochotně se druží s milenkou a dokonce s ní leze do vany... Ovšem jak milenku pozve na pyžamovou párty, to mi tedy zatrnulo – to byla silná káva – vzpomněl jsem na fenomenální Čas sluhů. Bohužel ta potupa dějem jen tak nějak proletěla. Odveta byla jen pro zasmání. Milenka: že by to byla krasavice, to se říci nedá, z čeho žila (do antíku nepáchla noha a uživit bylo třeba i zaměstnance), co její osobní život – nechtěla mít někoho vlastního - rodinu? Dětičky: Dceruška mi připomněla Jindřišku z Pelíšků, ale měla malinko prostoru, čili nešlo si ji oblíbit, spíš se jevila jako fracek. Bratříček: poslední dobou klasika - lehký retard zpotvořený brýlemi. O plochých zúčastněných jsme se v plochém ději téměř nic nedozvěděli a nebylo možné si je oblíbit anebo alespoň s nimi cítit. --- Tvůrcové se snažili zahrát na všechny struny (čtyřprocenťáci atp.), ale vznikla tím podivná kakofonie. Vrcholem byly v podstatě vtipné zmatky, kdy si Langoš neuvědomil, kde zrovna přebývá, ale cítil jsem se manipulován, když se po prozření tloukl pěstí do přilby – nemohl se mi nevybavit kultovní Mrazík... O všelikých účelových lascivnostech ani nemluvě. Podivný, umělohmotný, nehezký, amorální film - nedoporučuji. Edit: Pročítaje Matti_ho komentář jsem si vzpomněl na co jsem zapomněl. Vysvobozující mrtvička, neviděli jsme to v Teorii tygra? ---- Docela nápaditý plakát. ()

pirko7

Typicka ceska komedie. Typicky nemozne preplacnuta :D. Kdyby film skoncil v pulce sveho casu, bylo by me hodnoceni mnohem lepsi. ()

Bozvav

Upřímně mi pro jednou bylo Langmajera líto. Zaprvé proto, že tuto životní zkušenost by nechtěl zažít žádný chlap a po druhé proto, že ten chudák se už na slušnou roli nejspíše nikdy nezmůže. V paměti diváů navždy utkví jako, ten co hrál v těch romantických sračkách. Jinak tento snímek není tím nejhorším, co česká kinematografie za poslední dobu v tomto žánru vyplodila, takže dávám jednu a půl hvězďule. ()

tyna97

Neskutečná hovadina. Místy pobavila akorát Chýlková s Janžurkou, například scénou s focením prádélka. Zkouknuto při zpáteční cestě z vejletu. Cesta aspoň rychleji utekla. ()