Linka (TV seriál)

Česko, 2019, 3 h 34 min (Minutáž: 52–56 min)

Promarněnej potenciál. Kdyby se seriál místo stupidní hlavní linky s panem G. Brzobohatym raději soustředil na smysluplnější zásahy vycházející ze zavolání na tísňovou linku a nechal vyniknout i ostatní herce, rozhodně bych se pro příště nezlobil. Takhle z toho máme ryzí průměr okořeněnej o famózní lekci angličtiny od pana Kratiny. Příště vyberte lepšího hlavního hrdinu, prosím...(29.6.2019)

Tak dokoukany 4 dily a i pres nektery nepresnosnosti celkem spokojenost. Realita je samozrejme o trochu jinde - na tisnovy lince (a operacnim) je to podstatne vetsi stres, vic byrokracie, zamereni volajicich v radu kilometru a ne metru jak v serialu, nevykame si, z ml. Brzobohatyho udelali akcniho hrdinu, ale i tak pro me celkove nadprumer 😀(3.7.2019)

Těžko hodnotit čtyři epizody. Mě seriál přišel docela zajímavý. Opět něco nového, co se netýká čistě jen lékařského oboru a policie. Ty rodinné vztahy tam sice opět zasahují, ale ne moc. Obsazení je dost silné a i charakterově pestré. Docela zajímavě se seriál rozjel, ale jak jsem již řekl, čtyři díly nejsou moc. Zatím bych dal za tři a pokud bude seriál pokračovat, tak si úplně nemyslím, že hvězdu přidám nebo odeberu, ono se toho už moc nezmění, seriál si nastavil nějaké koleje a v nich pojede, ale já bych jej určitě docela rád sledoval.(8.7.2019)

• Kozlowski8

Zajímavý námět, který sám o sobě slibuje vzrušení, okamžiky, navazující silné emoce - jak záporné, tak i kladné, napětí z očekávání příštího vývoje ...Tady nám ale tvůrci předkládají - více než práci dispečerů a případně záchranářů - spíše jejich vzájemné a soukromé vztahy a problémy, které jsou hlavní linií. Ne, že by to udělali nějak zásadně špatně a i herecky to vcelku dobře ladilo a fungovalo - jenom jsem prostě čekal více akce, dramatických okamžiků a hlubší nakouknutí do zajímavé profese. Vztahových věcí máme v televizi až až (i když vysoké procento z nich jsou stupidní a hloupé sračky). Dokážu si představit další pokračování, ale v akčnější a více strhující podobě, kterému bych klidně nějakou hvězdičku přidal. 45%.(11.9.2019)

• Skuby47

Tento seriál natočený v našich reáliích podle zahraničních vzorů nijak nevybočuje z průměru. Levná výprava a nic moc herecké výkony. Herec by měl splynout s postavou a divák by měl vidět nikoliv herce, ale postavu kterou představuje, jako to zvládají v krimiseriálech třeba Stropnický, Taclík, Švehlík. Když se dívám na Ondru Brzobohatého, tak nevidím záchranáře, ale herce, který si na záchranáře jenom hraje a to je moc špatně.(7.7.2019)