po traileru jsem očekával extrémní průser,který půjde ve stopách Kameňáků (v tom "lepším" případě) a i když to tak plus mínus je,já jsem se překvapivě dobře bavil a po náročném dni mi tahle nenáročná a věru primitivní zábava sedla.Je tady vidět inspirace Bláznivými střelami a i když ne všechno se povedlo je to po dlouhé době česká komedie/parodie,kterou bych klidně časem viděl znova...60%(5.7.2020)

• Necrotongue

Miroslav Šmídmajer se rozhodl za mocné podpory TV Nova zareagovat šestadvacet let po premiéře třetí bláznivé střely svou verzí již viděného. Do filmu byla obsazena řada kvalitních i nekvalitních herců, došlo i na neherce a výsledek tomu odpovídal. Za běžných okolností bych tuhle záležitost hbitě zodpadoval, ale dvakrát jsem se proti své vůli zasmál a Hana Vagnerová byla jako zlý polda výborná, takže jsem tam ten jeden kousek fláknul. Jako celek to ale byla těžká bída a jasná ztráta času.(9.8.2020)

• ANTYCHRYST

České filmové žumpa dno se opět prohloubilo.. :( tohle nemůže přeci někdo myslet vážně.. Neskutečná.. monstrózní.. Sračka!! Až je mi trapně.. že jsem to dokoukal do konce.. Filmový masochismus jen pro ty nejotrlejší diváky.. 0%.. není se čemu smát.. Na tohle jít do kina.. Tak se osobně půjdu vykálet režisérovi před dům.. Nic jiného si nezaslouží.. Hnus..(28.7.2020)

Snad první pokus o parodii od dob Majora Maisnera. Je tu vidět snaha o originalitu, a tvůrci vytáhli spoustu zajímavých nápadů. Ale celé je to tak 50/50. Někdy se až moc zbytečně tlačí na pilu, a je až moc vidět, že tvůrci prostě chtějí být vtipní, a chtějí, aby se divák smál. Snaha o vtipy je opravdu snad každých 10 vteřin filmu. Někdy by neuškodilo upřednostnit kvalitu před kvantitou. Co se dá určitě ocenit, tak je absence jakýchkoliv fekálních či sexuálních vtipů či dvojsmyslů, na kterých jsou dnešní moderní komedie mnohdy postavené.(11.1.2021)

• Big Bear

Když jsem byl naposledy v kině, běžela tam upoutávka na novou českou komedii - parodii na kriminálky. Upoutávka byla docela vtipná, nenapadlo mne, že jsou v ní vyplácány všechny dva vtipy... Docela jsem se na to těšil, výborné herecké obsazení slibovalo solidní zážitek. Řízek Novotný, sexy Vagnerová, Táborský, Myšička... Nicméně mělo asi zůstat u upoutávky. Tohle bylo jedním slovem strašné. Český film je na tom finančně asi dost dobře, když je možno točit takovéhle brutality. Humor tu není prvoplánovitý, ale předprvoplánovitý. Pointu divák chápe ještě než herci vysloví samotný vtip. Tak moc je tam humor hloupý až blbý. Srovnání s Kameňákem je na místě, přičem ten jako film složený ze vtipů má alespoň ty vtipy. Tady není nic. Jediné co hodnotím kladně, že v tom nehrála ,,Dagmara'' Sypal. Tohle je prostě odpad a nemělo to být nikdy natočeno! - ODPAD(12.7.2020)