Nastala chyba při přehrávání videa.
 • JuveIt
  **

  Pár vtipů bylo dobrých, ale většina zacházela až do neúnosné trapnosti. Jedna hvězda je za nápad a jsem rád, že jsou u nás tvůrci, kteří se nebojí zkusit něco jiného než jen odpuzující romantické hovadiny. Druhá hvězda je za prostředí olomoucké filozofické fakulty, kterou jsem navštěvoval a v jejichž prostorách se natáčelo.(16.1.2020)

 • charles3
  ****

  Velmi příjemné překvapení na to, že film spoluprodukovala TV Nova. Takhle nějak jsem si představoval povedenou domácí napodobeninu Bláznivých střel. O třídu výš než Marhoulův Mazaný Filip. Klasické parodie Vorlíčka a Lipského ze 60. a 70. let mají konečně důstojného (byť zřejmě na dlouhou dobu ojedinělého) nástupce. Slibované "dvojce" bych se rozhodně nebránil...(19.1.2020)

 • Lucik80
  ****

  Přiznávám, že na americkou parodii bych ani nekoukala. Ale česká parodie, to je jiná liga, tomu rozumím a ráda se pobavím. A proč nedávám plný počet hvězdiček? Prostě ty komedie si za to můžou samy, většinou mě diváka hned namlsají velkou legrací, ale já se pak chci smát celých 97 minut, což prostě není ani teoreticky možné, to uznávám. Hercům nemám co vytknout, povedená parodie. 4*(18.1.2020)

 • kluzo
  ****

  Není to, a ani nemá být, komedie k zamyšlení. Je to prostě film, kde můžete vypnout mozek a nechat se bavit hláškami, které jsou ve filmu v podstatě v každém rozhovoru. Pravda je, že po chvíli už jsem byl z těch hlášek trošku unavený, pár hlášek bylo vykrádeni z otřepaných vtipů, ale pořád jich bylo dost nových a já se skvěle bavil.(18.1.2020)

 • Reyer
  odpad!

  Zkoušel jsem na to nahlížet mnohá pohledy. Ale pokaždé jsem si uvědomil, jak herci dokážou hluboko klesnout pro peníze. A to je to pár korun co dostanou. Pak se vůbec nedivím lidem co dělají miliardové podvody...protože když tohle dokážou lidi dělat dobrovolně pro pár korun. Katastrofa české filmové kinematografie (pokud se to dá vůbec tak nazývat)... dokázal bych psát takhle až do rána. Takže jediný co, tak Holubová i tady je perfektní...(17.1.2020)