Láska má mnoho podob a nakonec si najde každého, vzkazuje zimní romantická komedie Šťastný nový rok, jejíž příběh začíná těsně před Vánocemi a končí na Nový rok. Film se odehrává v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách, kde se na jednom místě sejde parta kamarádek, jejich blízcí i úplní cizinci. Každý z nich tu má svůj vlastní příběh. Během několika dní dovolené bude někdo z nich čelit především trapasům, jiný zas životním výzvám nebo změnám, někdo bývalým a jiný naopak budoucím láskám. Na všechny bez rozdílu ale čeká řada romantických a komických situací a jedno velké překvapení. (Bontonfilm)

ZHODNOTITEL odpad!

A to čo bolo? :D Trailer vypadal o něco lépe. Ale ono si stačí přečíst obsah: "Láska má mnoho podob", " Každý z nich tu má vlastní příběh" Asi nikdy nepochopím, jak je možné na něco takového splašit rozpočet. ()

sorrow odpad!

Tohle snad už opravdu ne, brána všech pekel je otevřena… Větší vánoční, romantické klišé snad už natočit nejde. Trapná zápletka se záměnou miliardáře a řidiče (v kolika filmech to už bylo…), opuštěná Pauhofová, která si do Tater vezme nabalený kufr na Maledivy a pak se diví, že nemá co na sebe a tak se jde nakupovat, kdy styl tohoto nakupování byl už v tolika filmech (ona zkouší, ostatní kamarádky hodnotí, všichni se smějí, hraje hloupá hudba), aby pak hned po příjezdu narazila na miliardáře, kterého potkává všude kam se hne, až to skončí romantickou večeří, přiznáním, následným uražením, aby pak mohlo na konci o silvestrovské noci vše vygradovat do naprostého happy endu. Ta zapomenutá „usmažená“ sušenka, hned jak ji Lišková na talířek odložila bylo jasné, že ji někdo sezobne, ale ještě nás o tom ujistila kamera jedním detailním záběrem, aby to byla tutovka. Ten chlap od Liškové, ten jel jako na hory se svojí novou milenkou (další z tragických výkonů Kadeřávkové, ta ať fakt nehraje) do stejného hotelu, aby byl blízko své ex, ač nelyžuje a pořád má v náručí nějakého čokla, i tomu samozřejmě během pobytu dojde, že mladá nablblá influencerka není pro něho to pravé a snaží se opět o svoji původní ženu, totální trapnosti tohoto filmu už zbývalo jen to, aby si o půlnoci padli do náruče a Lišková mu vše odpustila (to se ve filmu už naštěstí neudálo, avšak vyplynulo, že to tak asi nakonec skončilo). Dabing byl příšerný, všechny postavy se ve filmu chovají jak retardi, všichni bohatí, neustále opojeni alkoholem, bez starostí, řešící jen své vztahy (jedna odkopnutá, druhá rozvedená, třetí a čtvrtá za manžela naprostého blba), všichni se sešli na svátky v Tatrách jako jedna velká homosexuální rodina. A putování Bartošky z Kanady přes Prahu až do Tater, k tomu už raději bez komentáře, nejprve se od sousedky náhodou dozví, kam jeho stará láska odjela, pak se dozví, že jsou v Tatrách celkem tři Grand hotely a pak už mu trvá jen týden ten správný hotel dohledat, kdy přijede na povozu jak princ na zlatém koni a jeho milá zrovna stojí před hotelem. Neuvěřitelné, že tohle dokáže někdo natočit a herci už scénáře nečtou, nebo berou vše za co dostanou zaplaceno, nebo snad jsou s tímto spokojeni a považují toto za dobře odvedenou práci? Pokud se má točit tohle, není ten koronavir alespoň v herecké branži na škodu, když přestanou tato „československá veledíla“ vznikat, vůbec nic se nestane… ()

FacePalm odpad!

Vím, že Češi a Slováci neumějí v současné době natáčet kvalitní snímky. Ale tohle je naprostý ODPAD! Film se jmenuje Šťastný nový rok, proč asi? Protože to končí na nový rok. Mysleli jste si, že to znamená víc? To jste se ale pěkně mýlili! "Romantický" příběh odehrávající se v pohádkově zasněžených Vysokých Tatrách. Je tak špatný, že by se mohl odehrávat prakticky kdekoliv. Obsah filmu lže. Já v tom žádnou pohádkovou atmosféru neviděl, natož necítil. Rodinná trágedie, žádná komedie. Jediný kdo se u této komedie smály, byly tři účinkující herečky, které byly nejspíš na houbičkách, nebo v tom hotelu vařili fakt dobře. Jednu tam podvede boháč. Další s nějakou influencerkou, kterou by nejradši ta třetí zmlátila kabelkou. Oh, jak vtipné, že? Tohle jako vtip bych ještě mohl brát. To co je na tom celém filmu nejsmutnější, je rasismus a celkové zesměšnění ostatních národností. Chápu, kdyby to tam nevině zaznělo jednou. Jako pokus o vtip... Ale urážlivá slova ohledně asiatů, jsem slyšel minimálně 3x (nadávka + šikmooký). Co má sakra Adriana Kronerová proti Číňanům? Jediný co jsem z filmu pochopil je to, že umí skvělou pyrotechniku. To ale nepotřebuji vědět, když se jedná o romantickou komedii. Tohle shrnutí odpovídá hodnocení s jednou hvězdičkou. Ale co mi na tom filmu ještě vadí, je předabování slovenských herců. PROČ?! Aby si toho nikdo NEVŠIML?! Takovému špatnému předabování si všimne kdokoliv. Proč nenechali původní dabing? Slovenština je tak krásný jazyk. Bohužel hodnotím jako odpad. Snad příště. A vy Adrianko, si nechte svoje rasistické řeči ve scénářích pro své kamarády, ne pro širokou veřejnost. Děkuji. ()

J.Mayen odpad!

Prachař se snažil být vtipnej. Češi už dýl jak 30 let neuměj točit filmy všech žánrů, na jejich místě bych se po těch 100kách pokusů na to už vysral. V tomhle případě jsem zkousl 40 min, víc se fakt nedalo. ()

mnx

Jeden velký, trapný nesmysl. Herci zvučných jmen se tu prolínají s naprosto neschopnými neherci, kteří se tam dostali asi nějakým omylem. Na scénách, které mají být vtipné, není vtipného vůbec nic, možná až na pár Vaňkových gagů. Není využit ani potenciál exteriérů, kameraman zabírá scény z nesmyslných úhlů, a i kolorit Tater zaniká v neustále šedé obloze - asi byl velký problém čekat na lepší počasí, které se tam mění každou chvíli. Opravdu je mi trapně i za Bartošku, Prachaře, nebo Vašáryovou, že se do něčeho takového nechali uvrtat. Ta jedna hvězdička je z milosti, protože jsem viděl i horší filmy. ()

Mamutol odpad!

Mluvit ve vánočně laděném romantickém filmu až takhle vulgárně, neustále řešit nějakou menstruaci a celý film se debilně chovat, tak to je automaticky odpad. Jo a komedie to není ani omylem, spíše to vypadá na sjezd bulharských kopáčů a ukrajinských štětek. ()

TonyHawk94

Zvažoval som dať 2* a asi to aj ponechám, ale keď sa nad tým zamyslím, toto bolo naozaj bez myšlienky a nejakého hlbšieho príbehu. Darmo sú tam jedni z najlepších slovenských hercov (a herečiek) + zopár šikovných českých (za všetkých vymenujem Pauhofovú, Marcinkovú, Maštalíra a skvelého Bartošku) keď to celé zabíja neexistujúci príbeh, absurdný vývin deja (priznanie majiteľa hotela, že je majiteľ, natož kráska oproti nemu sklamaná z toho, že ju druhýkrát podviedli cez sviatky, a jej odchod z obeda? Dafuq??!), dialógy poslabšie. Bol tam ten milý potenciál, ten ale nemal byť zabitý nezmyselným scenárom. Potešila cameo (maďarská) rola Ervin Nagy-a s Alexandrou Borbély, a hoci sa na to dívalo v pohode, bolo to hlúpe... 30% ()

madam.art

Jedna hvězda za Tatry. Jinak absolutně pitomé, naivní a bolestivé koukání. Náročné i na poslech díky příšernému předabování. ()

blondboss

Šťastný nový rok prajem českej kinematografii a verím, že bude o niečo lepší ako ten predchádzajúci. Začali celkom dobre (aj keď s drvivou väčšinou slovenských hercov), nakoľko tento snímok je presne ten typ filmu, pri ktorom úplne vypnete a budete sa unášať bizarnými, niekedy aj trápnymi scénami, kde nemáte ani námahu nejako rozmýšľať. Ako účel to splní perfektne a v rámci žánru je táto komédia tým klasickým priemerom, ktorý neurazí. Navyše milujem pozerať filmy s Táňou Pauhofovou a Gabikou Marcinkovou, takže som nemal nad čím rozmýšľať. 60 % ()

honzic

Pro mne slabší průměr, Táňě to slušelo a na podívání v pohodě, ale postavy jsou hodně figurkovité a málo prokreslené a mohlo to být lepší i scénářem, ale rozhodně to není o moc horší než podobně laděné dnešní filmy. Hodnocení: 50 % ()

AndrewNewman

Slovenská variácia na Lásku nebeskú, ktorej samozrejme nesiaha ani po členky. Nudné historky, nudné postavy, nudné dialógy. Za to ale oceňujem krásne tatranské prostredie a celkovo peknú vianočnú atmosféru. Ale nič iné v tom nehľadajte, pravda pokiaľ od filmu s vianočnou tematikou nečakáte viac, ako trošku romantiky a snehu. V tom prípade budete nadšení. ()

deizolator

Parta povrchních pracháčů okolo čtyřicítky s inteligencí osmiletých dětí si vyjela do nejdražšího hotelu v Tatrách ukázat jaké mají oblečení a zkusit někoho sbalit. Hodinu a půl trvající reklama na hotel Kempinski, z krásy Tater neuvidíte nic než sjezdovku a kousek cesty kolem Štrbského plesa. Kolikrát jsem si říkal jestli se děj nemohl odehrávat v kulisách, jako hrané pohádky z osmdesátek. Zcimrmanizovaný děj by mohl být paradoxně super! Mohl z toho být dadaistický top! ()

Mikecat odpad!

Také obsadenie a taký hnoj. Vyjadrenia do rodinnej komédie ako "ko*kot", "pič*ovina", "skurvené filmy o štastných rodinkách"...a p. proste nepatria to sme museli klesnúť až tak hlboko? To je vizitka národa? trápne, smutné, neetické, otras, vypnuté po 12 min. ()

ESNYR odpad!

Čím více vidím českých romantických komedií (nebo spíše filmů celkově) tím více je mi smutno z toho že takové hlouposti ještě podporuje vláda. O to více takové filmy sráží přítomnost hezkých slečen, ze kterých takové filmy v drtivé většině dělají hloupé až negramotné nesvéprávné husy. A přitom se jedná o slečny u kterých doslova cítíte že by si v realitě o někoho jako Prachař, neopřely ani lyže. ()

hn253

Jakmile vypnete mozek a neřešíte nereálnost prostředí, tak si film můžete docela užít. Hezky se na něj dívá, exteriéry i interiéry krásné, ale doporučuji dámám nad 35, čím starší, tím asi lépe. Ostatní si budou připadat jako v kolumbijské telenovele. ()

Astonko

Veľmi vtipná, pohodová Vianočná komédia, ktorej nejde o nič iné ako pobaviť a to sa jej darí, najmä vďaka veľmi talentovanému hereckému obsadeniu. Až sa sám seba niekedy pýtam, či máme na Slovensku aj iných hercov... 6.7/10 ()

imaginer21

Opravdu pohádka, v dobrém (a žel víc) ve zlém. Ani fantastický casting bohužel nezachránil celé to vyznění filmu alá "trampoty v životě bohatých", které mě celou dobu stopáže tak neskutečně iritovalo. Jako fajn, chápu, musela existovat záminka, jak dostat rodinku s rozvernými ratolestmi a pár dalšími postavičkami na luxusní hotel do Tater a tvářit se přitom, že je to příběh v zásadě ze života každého z nás. Ale sorry, já jsem holt divák, co se upřímně zasměje, až když se se situací (i postavou/postavami) ztotožní a tady nebylo moc s čím/kým. Jsem obyčejný člověk ze střední třídy. A hádám, že jsem na to byl stejně jako většina osazenstva v sále. Když bych se dokázal odosobnit od tohoto pro mě beztak nepřekousnutelného failu, pohlížel na film jako čistokrevnou romantickou komedii, tak i v tom jsem měl problémy. Konkrétně s nevídanou nedotažeností. Určitě se dalo výrazně víc vytěžit z některých situačních vtípků (neustále zapomínající Maštalír, celá scénka s marihuanovou oplatkou, záměna řidiče za ředitele...). Všechno to skončilo jen nakousnuté a dřív, než z toho vůbec opravdu dobrý džouk byl, se situace zahrála do autu. Asi nejvíc mě mrzela emočně nedotažená linka Bartošky a Vašáryové, která si pro své vyznění zasloužila víc citlivých a lépe budovaných pasáží. Dvě hvězdy za roztomile přihlouplého Maštalíra (v téhle pozici ho člověk nezná a o to víc ocení jeho smysl pro sebeparodii) a krásnou výpravu (byť u mně stále degradovanou oním všudypřítomným světem bohatých pro bohaté). ()