El Camino přímo navazuje na seriál Perníkový táta. Jesse Pinkman (Aaron Paul) je na útěku před policií. Jeho plán je utéct ze země a začít nový život. Na to potřebuje spoustu peněz, které nemá. Díky vzpomínkám na staré známé tváře si uvědomí, kde bude moci nějaké peníze najít. Jenomže to nebude tak snadné, jak se zdá. (HonzysKISS)

swenyx

El Camino uzavírá Jesseho příběh. Musím říct, že se sice nejedná o žádný zázrak z které bych si sedl na prdel, ale je fajn vidět jak to s Jessem vlastně dopadlo. Konečně po všech těch hovnech kterejma si musel projít dostal příležitost začít na novo. Film poměrně dost přeskakoval v čase, hlavně do dob kdy ho zotročil Toddův klan. Flashbacky byly cool, potěšilo i to že jsme viděli Walta. Jen škoda že furt nevime jak to dopadlo s rodinou Walta, ale tak nemůžeme chtít vse. Musím ale přiznat, že mi Breaking Bad přirostlo k srdci, je to neskutečná záležitost a bylo fajn vidět ukončení. ()

SewekiX

Všemi fanoušky očekávaný návrat do světa metamfetaminu. No, asi se dalo předpokládat, že je zde minimum akce (ostatně jako i v samotném seriálu) a proto se tvůrci soustředí spíš na postavy teda na postavu, protože vedlejší charaktery jsou vážně vedlejší a celý film je hlavně o Jessiem a jeho cestě za lepším, životem. Určitě oceníte spoustu narážek a odkazů na původní seriál a docela velkou porci flashbacků stejně jako navrát několika původních herců, naopak narozdíl od Breaking Bad je tady scenář hodně jednoduchý a celkem obyčejný i když to se vlastně dalo čekat. Standart si drží i kamera a hudba. -Film rozhodně stojí za zhlédnutí. - 23/29 ()

UncleMorty

Jestli jsme viděli legendární přerod učitele do drogového lorda v Breaking Bad, tak ve filmu El Camino vidíme kam dospělo dospívání pubertální smažky. Z Jesseho se konečně stal silný charakter, jakým se stal Walt. Jediná škoda je ta, že prostě takový film přišel skoro po 7 letech od odvisílání posledního dílu Breaking Bad i když můžeme být rádi, že jsme se dočkali aspoň takového zakončení. Způsob jakým Gillian vyprávěl celou tuhle ságu, by byl koukatelný donekonečna a je to škoda, že jsme se dočkali potenciální úplné tečky za světem modrého perníku. ()

Pavelkedar

Ačkoli je BB můj seriál č.1,tak El Camino je tu na základě emočního nadšení histericky nadceněný. Ode mě max. s bídou 3*. Rozhodně to není žádnej "vejbuch", jak jsem očekával .Docela mě to zklamalo. A těším se na dalšího Saula,ten nemá chybu. ()

Hekman

Takze flashbacky a hledani penez. Presne co jsem rikal, ze doufam, ze to nebude. Zajimavy z hlediska zjisteni, co se stalo s Pinkmanem, ale jinak celkem nezazivny a az na souboj dost nudny. Skoda. ()

Ronnie92

Tribute to Breaking Bad. Příjemný, pomalý film se spoustou flashbacků na seriálové dění. Pěkné zakončení postavy Jesseho Pinkmana. Film čistě jen pro fanoušky. ()

Robbie

Toto naozaj nebolo treba.. Ako veľký fanúšik Breaking bad, ktorý je pre mňa doteraz neporazeným najlepším seriálom aký bol kedy natočený a vrcholom televíznej produkcie, som sa veľmi tešil na epilóg venovaný osudu Jesseho Pinkmana. Čo som dostal boli dve hodiny ničoho s dialógmi úplne o ničom a s nútenými hereckými výkonmi, ako keby sa nikomu z protagonistov už nechcelo! V El Camino je cítiť že sa herci dlho nevideli. Chémia absolútne chýba. Nehovoriac o príprave. Todd má tak o 20 kg viac, čo je jednoducho neodpustitelné! Jesse je takisto nápadne opuchnutý na to že posledných pár týždňov strávil v klietke. Forma hercov v El Camine je proste vrchol neprofesionality, ako aj spomínané dialógy o ničom a príbeh smerujúci nikde. Zlatým klincom do rakvy je úplne zbytočná spomienka na Waltera Whitea s tak očividnou umelou plešou že je z toho človeku zle.. K pozitívam sa tak dá zaradiť len dobrá hudba a z hercov Badger a Skinny Pete. Toto bola najhoršia strata dvoch hodín v mojom živote a najväčšie filmové sklamanie tento rok. ()

injoy

Točené jen pro fanoušky seriálu. Kterých je, neboť seriál patřil k tomu nejlepšímu ze seriálové tvorby ever, hodně. ()

sefinko

čakal som viac, ale aj tak skvelý epilóg k jednému z mojich najobľúbenejších seriálov. Pre mňa lepšie ako spin-off Better Call Saul. ()

Lovin

Tvůrci už v seriálu nás přesvědčili , že opravdu umí natočit napínavej film a nejinak je tomu i tady. Vidět seriál aby jste pochopili film je nutnost. I když to je už slabší odvar míň než 5 hvězd si nezaslouží takže plná palba... ()

asdfasdf

Myšlenku udělat seriál nebo film o tom, co se dále odehrávalo po poslední epizodě Breaking Bad, jsem vždy velmi podporoval. Když jsem se dozvěděl, že se má film natáčet, tak už jsem se nemohl dočkat, až se na něj podívám. Pak přišly trailery, které svým zpracováním mě velmi ohromily a ještě víc na film nalákaly. Film je určitě ale jinak zpracovaný než seriál, a možná to mně na něm právě zklamalo. Sice prokreslení některých postav (např. Tod), či některé momenty jsou velmi pěkně udělané, ale celkově na mně film bohužel působil jako skoro každé laciné americké drama. Velmi mně to mrzí, možná dám filmu někdy v budoucnu ještě druhou šanci a zkusím jej přehodnotit, ale po prvním shlédnutí na mě moc velký dojem bohužel neudělal. ()

pz314

Ke Breaking Bad jsem dostal teprve před několika měsíci a shltnul jsem celou sérii jak rychle to jen šlo, prostě jsem se stal závislým. El Camino ovšem takový spád nemá, vtipných momentů je také spíše pomálu a prostě mi tam chybí Walter. Za mě pěkné, ale znovu bych se asi nedíval. ()

Naby

Jako památka na zajímavej seriál je to dobrý. Uvěřitelnost je trochu horší, ostatně stejně jako na konci seriálu. Nic nového to ale není a asi vás to nikam moc neposune. Celkově 3,3* ()

Zemřel herec Robert Forster

Zemřel herec Robert Forster