Kočkopes (TV seriál)

CatDog

Animovaný / Komedie / Rodinný

USA, 1998, 66x22 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (73)

Povedený a hlavně myšlenkou originální seriál, který zaručeně rozesměje. Po pád dílech mě to ale celkem přestalo bavit.(31.3.2009)

♫ kočkóóópééés ♫ ... lolézní rofl !1!(24.12.2006)

Všechno to vidím jako dnes, ten den kdy se narodil kočkopes... Kočkopéééés Kočkopeees.....(18.7.2008)

Pokud nezáleží moc na ději a grafickém zpravání, tak tenhle seriál ve mě něco zanechal dodnes ten bláznivý nápad, prostě výborné :))(2.3.2009)

• Driss

Z nostalgie hážu dvě hvězdice, ale mezi námi: "Co si bude povídat. Je to hrozná kravina."(15.8.2012)

Tenhle seriál mě v dětství nějak nechytl, ale stejně jsem ho sledovala. Takže z nostalgie, tři hvězdičky.(26.3.2012)

Moc pěkný, vtipný kreslený seriál, hodně moc na něj mám vzpomínky, ale škoda, že se už v TV nevidí.(4.2.2008)

Geniální záležitost!!!:-D(4.12.2007)

Naprosto ulítlej crazy animák o hodně jinčí, než ty ty klasické, i like it :-)(8.5.2009)

Další ze seriálů, na který jsem se ráno díval, než jsem odešel do školy. Hodně vtipně povedená haluz :)(2.12.2009)

Pes byl stejně nejlepší!(28.11.2011)

Kočko-pes, pso-kočka. Jak je každýmu libo. Každý už ví kde bydlí, co rádí jí, co nemají rádi. Bydlí v krásném domečku na kopci ve tvaru rybí kostry. Jeden miluje to co ten druhý až po krk nesnáší. Nemají se rádi, škárlí se, snaží se být co nejméně závislý na své 2. nedobrovolné polovičce. Přesto si bez sebe nedokážou svůj život představit. Je to přesně jako láska mezi skutečnou kočkou a psem. Prvně by se klidně pozabíjeli, poté dlouhou dobu se zrona v lásce nemají. Chvíli nastává doba kdy jsou pro sebe ničím. A pak se stejně podvolí, a nastane nejupřímnější přátelství jaké může být.(19.6.2007)

Skvělá animace, originální příběhy a super ústřední postava... cca seriál o 5ti*(25.3.2008)

Pamatuji si z vysílání Supermaxu (budiž mu země lehká). Když jsem viděl prvně, nápad mi přišel velice zajímavý a vtipný. Stylem kresby a humoru mi to připomínalo Rena a Stimpyho a stejně jako ti dva je seriál podobně kvalitní. Kromě hlavních hrdinů (či hrdiny?) se mi líbil i ten modrý myšák... na jméno si ale už nepamatuji. Každopádně, další věc, po které se dá už jen tesknit, naše televize bohužel mají jiné priority.(16.3.2009)

Šílený úlet podobně jako Spongebob!(21.6.2010)

Vychytrálá kočka s dobráckým avšak přihlouplým psem okupují jedno tělo. Famózní crazy komiks, který je asi příliš dobrý, než aby ho dávala nějaká česká TV stanice.(27.11.2007)

Tak na tento seriál spomínam len v dobrom. Ako malý som sa pri ňom riadne nasmial.(11.1.2009)

Skvěle naladilo z rána! :-)(5.6.2009)

Jo dobrý animovaný seriál.. pes a kočka spolu v jednom těle to je síla.. Bavil jsme se každý díl,ale ne tak moc, abych tomu dal více jak 3z5(2.7.2011)

• Kosmik 1

Ač smysl pro humor mám, tak tohle dílo mi nepřišlo vůbec vtipné. Dvě hvězdy za nápad dát kočku a psa dohromady v jedno tělo. To by musel být člověk v deliriu, aby ho něco takového napadlo, ale vidím, že to má celkem úspěch. Ono je asi už možné úplně všechno a když to lidi baví, tak to svůj účel splnilo.(18.2.2011)