Epizody(6)

Recenze uživatele Franc1s k tomuto seriálu (7)

Mělas to vědět (2020)

Právě skončil poslední díl a jsem mírně rozladěn...Při tom, od začátku to vypadalo na trošec jinou krimi/rodinné drama s prvky mystifikace...(SPOILER)Avšak přišel zlom v předposledních dvou dílech a nějak jsem nechtěl věřit, že to pravdu skončí tak "jednoduše".... I když nevím jak moc z předlohy se čerpalo, ve srovnání se Sedmilhářkami je todle hodně dole. I když Grant a Sutherland symfonie a Kidman taky i s tunou makeupu :) (Její představení v soudní síni, nemělo chybu). Rozhodně, ztráta času to nebyla a rád budu čekat,s čím se tvůrci ukáží příště! 7,5/10 ()

The Undoing (2020) (E01)

Pomalé seznámení s postavami a jde se na druhý díl! ()

The Missing (2020) (E02)

DObře se nám to rozjíždí! Snad to vydrží i nadále . ()

Do No Harm (2020) (E03)

Možná jsme se neposunuli moc dále, ale sledovat herecký koncert Kid,Gra,Don mě naprosto baví. ()

See No Evil (2020) (E04)

Ten Sutherland je prostě famózní, jinak díl trošec slabší, ale tak snad poslední dva budou o to lepší! ()

Trial by Fury (2020) (E05)

No, tak začíná se šlapat na plyn a díl stál sakra za to! ()

The Bloody Truth (2020) (E06)

Toš, doufal jsem v trošec jiný konec(pointu), nevadí... ()