Satanistický horror pro citlivější povahy, které nepotřebují k navození strachu těžký kalibr brutality, infarktových lekaček a litrů tělních těkutin. Pozvolna budovaná atmosféra, která sice občas zakolísá, ale nakonec jakž takž udrží balanc, několik velmi působivých momentů v boji dobra a zla, Holliston Coleman je kouzelná holčina a Kim Basinger je pořád hezká ženská.(2.9.2010)

Nic extra jsem nečekala a nic extra se ani nekonalo, přesto tenhle mysteriózní pseudohorror nepovažuji za vyloženě špatný. Zkrátka těžko zapamatovatelný průměr se snesitelným hereckým obsazením; chtělo to mrazivější atmosféru, podstatně víc děsivých okamžiků (tedy alespoň nějaké:-)), propracovat do hloubky ten boj dobra se zlem. Nepřesvědčivý pokus, promrhaný potenciál, ovšem viděla jsem spoustu mnohem horších - podívat se na to jednou dalo. 50% EDIT: Tak jsem po letech viděla závěrečné minuty znovu a možná to přece jen JE vyloženě špatný film:-).(14.1.2009)

Veľké prekvapenie a viac než obstojná žánrovka, na ktorú navnadí už v úvodných titulkoch geniálna hudba Christophera Younga. Občas to síce vyznieva ako náboženská agitka, ale v rámci veci to neruší. A ešte tak vybrúsiť scenár a zlanáriť lepšiu trikovú firmu a mali by sme tu pravdepodobný nezabudnuteľný filmový zážitok.(10.9.2013)

• dokktor

evangelium podle chucka russella? ha ha háá ha háá háááá ha ha haáá. tupá naivita korunovaná infantilním hollywoodským formátem ... jestli sem se měl bát, tak to sorry, ale prostě to nejde u něčeho, kde se stoprocentní jistotou vím co přijde v příštím záběru; nehledě na to, že už od začátku je jasné, jakým způsobem se bude dějová linka vinout.(7.1.2007)

Taková rutinní satanistická blbinka, ve které se Nebe e Peklo perou o výjimečné dítě. Občas film sice vzbudí shovívavý úsměv a to zejména když dojde na efekty, ale v zásadě mě to nijak neuráželo a v některých momentech jsem se docela dobře bavil. Co se herců týče, tak Sewell s Kim Basinger se sice zrovna dvakrát nepřetrhli, ale na druhou stranu se nedá mluvit ani o zklamání. Čistokrevný průměr. 50%(17.4.2016)

• - Scénář filmu vznikl podle stejnojmenného románu spisovatelky Cathy Cash Spellman. (Agatha)

• - Natáčelo se v nejlidnatější kanadské provincii Ontario (Toronto, Burlington, Sarnia). (Agatha)

• - Ve scéně u počítače, kdy se Maggie (Kim Basinger) zdá sen (krysy kolem postele malé Cody) a následně za Cody do pokoje skutečně běží, je vidět, že její ruce jsou nezraněné. Až poté, co Cody uloží, si všimne, že je poškrábaná. (Agatha)