Stejně kvalitní film jako Po stopách krve, takže lepší čtyři hvězdičky. Opět vynikající herci, příběh, který je napínavý a nepředvídavý až do konce a zase skvělá temná atmosféra podpořená geniální hudbou. Ještě nikdy mi nepřišel strašidelnej pohled na obyčejnou chatu na kraji lesa za bílýho dne. btw. Hrušínský docela solidně hlásí :-)(6.1.2013)

Velmi mrazivá, profesionálně natočená detektivka. Ke kladům rozhodně patří skvělé herectví Rudolfa Hrušínského, obsazení řady neherců, velmi syrová, podmanivá kamera, autentické prostředí. Celkový dojem: 80% Zajímavé komentáře: Lima, Tosim(30.10.2009)

Vynikající, skvěle obsazená a natočená, česká kriminálka..., navíc v tomto případě dokonalá souhra black&white coloru se zvukovou stopou filmu jenom celkově podtrhávaj už tak dost stísněnou ( a nebál bych se použít výrazu makabrózní :-)) atmosféru..., hodně dobrejch 80%(24.5.2009)

Velmi civilni krimi, ktera ale ma i vsechny nejvyraznejsi filmove krasy - bezchybne herce (minimalisticke hlavni duo Hrusinsky / Brzobohaty), suverenni rezii, krasnou kameru (v cinemascopu!), ale predevsim mrazivou hudbu Pavla Blatneho, ktera z filmu zdime maximalni kvality kazdou svou notou. __ 4,5* i za Plzaka na zaver.(24.1.2010)

• WANDRWALL

Ponurý, ztuhlý film.(5.8.2010)

• - Film je inspirován případem sériového vraha Václava Mrázka, který byl v roce 1957 odsouzen k trestu smrti za celkem 150 deliktů, včetně sedmi vražd. (Dinsberg)

• - Film bol natáčaný i na zámku Hrubý Rohozec pri meste Turnov. (dyfur)