croxika

Nepríjemné. A dosť bizarné, keď povážime, žeby sme sa ocitli v koži hlavného hrdinu. Už len fakt, že zvoní telefón v telefónnej búdke je dosť prepodivný. Nenáročné pre výber scén, (:D), náročné pre hlavného herca, ktorý je nosným prvkom filmu. Malo to miestami príliš ťahavý charakter, no zároveň sme tak nejako podvedome dychtivo očakávali, aký to bude mať koniec. A ten nesklamal. Aspoň mňa nie;-) ()

Evinkanka

Po dlouhé době co jsem viděla film, který ve mě vzbudil tolik emocí. V jednu chvíli jsem si málem okousala všechny nehty a chtěla se postavit očekáváním a v další chvíli jsem se pousmála a opět si usedla do pohodlné pozice, kterou za chvíli opět vystřídalo napětí,nedočkavost. Film, u kterého jsem se nenudila, možná jsem očekávala trochu těch akčních scén, ale ve výsledku mi to vůbec nechybělo. Je to krásný důkaz toho, že nezáleží na tom jestli herci lítají vzduchem a střílí po sobě, nebo prostě telefonují v budce, když je skvělý námět, scénař a vše kolem tak mě tenhle film potěšil víc než většina jiných. A hlavně nesmím zapomenout na úžasný výkon herců, kterým jsem "sežrala" všechno, vžila jsem se do toho filmu tak, že jsem pomalu nebyla schopná vnímat okolí a jen jsem si vše užívala.A o tom, že doteď moc nevím jak že to vlastně skončilo ani nemluvím. Za mě palec hore a 5* ;) ()

Heroine odpad!

To je ale blbina. Nudný příběh jednoho "hodnýho záporáka" , který se nejvíc že všeho provinil tím, že nosí italské obleky, a má milenku se kterou nikdy nic neměl... No, a jeden ukecaný chlap se ho rozhodl zastřelit, nebo o tom aspoň kecá... Šustí to papírem jako o závod, není to napínavé ani zábavné, a nechápu proč to jako vůbec máme sledovat. Žádná morální náprava se nekonala. ()

canucks333

Dokonalý napínavý thriller. Snáď nikdy nepochopím ako takúto úžasnú réžijnú prácu mohol Joel Schumacher, ktorý zrežíroval takú kofotinu ako Batman a Robin. Colin Farrell vo sovjej úlohe vynikajúci, jeho postupný zlom je maximálne uveriteľný a prirodzený. Smekám pred scenárom, réžiou a hercami.. Výborná práca! Videl som 1x v českom dabingu------------- 100% ()

KNTRFKT

Colin jde z role do role a mně je tak nějak sympatickej, občas si zahraje na homokrále, občas na gangstera, občas ojede nějakou tu makrelu a někdy se prostě zavře v telefonní kadibudce, přes hodinu tam sere a vyleze až tehdy, když je venku fronta dlouhá jak řeka Colorado a všichni na něj hulákaj, že už se fakt poserou. ()

Rathalos

Genialna zalezitost so skvelym hereckym vykonom Colina Farrella a nametom,ktory je na jednej strane tak jednoduchy,no na druhej excelentny...:-) ()

Besyn

Collin je jako vždy skvělý,děj je velmi jednoduchý,ale neuvěřitelně napínavý a strhující a drží dívaka v šachu po celou dobu.Ale bohužel mám pocit,že tvůrcům velmi,velmi brzy došly všechny nápady.Takhle žalostně a směšně krátký film se opravdu jen tak nevidí.Ještě,že jsem zato nemusel v multiplexu platit ,jinak bych byl asi pěkně nasraný !! ()

plagjoklas

Veľmi dobre spracovaný Thriller. Joel Schumacher tu priam majstrovsky buduje napätie a nikdy nevieme čo sa bude diať. Film ktorému vytýkam len to že po jeho zhliadnutí sa stále nebojím vstúpiť do telefónnej búdky :) ()

skleboun

Strhující hodina a půl komorního thrilleru...odhaluje jednoho člověka až na kost, všechnu tu špatnost, která se v nás skrývá...nechtěla bych být Kiefrem Sutherlandem takhle zpovídaná...po shlédnutí mi běhal mráz po zádech, což se mi už docela dlouho nestalo :) ()

Nšoči

Originálnějsí film jsem dosud neměla možnost shlédnout! Snímek má až neuvěřitelný spád na to, že se prakticky 80 minut odehrává na jednom místě - v telefonní budce. Colin Farrell je nejen jeden z nejkrásnějších herců vůbec, ale umí odvést perfektní herecký výkon, kterým vás úplně strhne. ()

Cruchot

Geniálně jednoduchý námět, výborný scénář, skvělý Colin Farrell a hlas Kiefera Sutherlanda. Svěží, svižné dílko, u kterého si člověk ani nestačí vydechnout. Joel Schumacher se prostě projednou zase vytáhl. ()

bolf!k

Nestačil jsem se divit, co režisér zvracenívyvolávajících Batmanů dokázal stvořit na 100m ctverecnich. Farrel hraje machýrka hodně dobře a Whitaker ve vedlejší roli těžko někoho zklame. Zajímavá záležitost. 80% ()

Joeey

Originální snímek, naprosto šablonový thriller (napětí, nečekané zvraty, nevyjasněná místa v ději), jenže film jako celek mě tedy úplně nepřesvědčil. Začátek je strašně rychlý, potom dojde k té zápletce (před jejíž originalitou se klaním), ale dál se dočkáme toho, co je v každém jiném akčním krimi... ()

pravo

Schumacherov druhý film, ktorý je tzv. one man show- prvý bol Voľný pád a J.Schumacher opäť dokázal, že aj s minimom špeciálnych efektov sa dá urobiť vynikajúci napínavý triler. Veľkým plusom u tohto snímku je i dlžka-81 min., čo človeku dobre padne po snímkach, ktorými bol človek zasypaný v posledných rokoch- všetko cez 120min. Colin Farrel podáva vo filme brilantný výkon a dej prebieha napínavo od začiatku do konca. Telefónne búdky sa nástupom mobilov postupne vytrácajú a tento filmársky kúsok raz možno bude slúžiť ako čestná pamiatka a pripomienka na časy telefónnych búdiek. ()

Barak

Kdo by čekal, že film, ve kterém strávíme devedesát minut v telefonní budce, může být takhle napívaný. Po stylových úvodních titulkách (závěr je dosti podobný) se seznamujeme s hlavním hrdinou, publicistou Stuartem (Colin Farrell), který má stále o práci postaráno. Jako vždy, tak i dnes jde do svojí oblíbené telefonní budky, aby zavolal jedné známe, kterou by chtěl dostat do postele. Chodí sem, protože nechce, aby jeho žena věděla, že někam tak často volá, aby si nemyslela, že jí chce podvézt, proto volá z budky. Když hovor ukončí a chce odejít, telefon zazvoní a on jej zvedne.... Film je závislý především na hereckých výkonech a na scénáři, který nepostrádá nápady a originalitu (není tam žádná větší akce a všechno je hlavně o té konverzaci). Když si to tak vezmem, tak je tam vlastně spousta nynějších hvězd(iček). Colin Farrell se z elegantního nagelovance propadá až na své psychické dno, zkrátka se své role ujal hodně dobře. Oscarový (v té době samozřejmě ještě ne) Forest Whitaker se nijak výrazněji nepředvede, pak tu máme hlásek Kiefera Sutherlanda - ne, že by zněl jako ze sluchátka, ale jako by stál přímo v té budce a mluvil s hlavím hrdinou z očí do očí, což je asi dobře, protože by se mi asi nechtělo poslouchat ten zkreslený hlas ze sluchátka - a nesmím zapomenout ani na dvě slečny, manželku Radhu Mitchell a přítelkyni Katie Holmes - no, nevím nevím, pro kterou bych se rozhodl já, ale Stuart má určitě dobrý vkus, hodně dobrý. Má to skvělou atmosféru - od začátku do konce -, charismatické herce, hlavně herečky ale více, a z čeho jsem byl trochu smutný, tak to je určitě délka, ale na druhou stranu si vemte, že by to zdelšili, to by tam pak bylo hodně hluhých míst a bylo by to možná i o hvězdičku níž, takže jsem rád aspoň za tohle.... ()

Režisér Batmana chystá nový horor

Režisér Batmana chystá nový horor