merigieren

Grimasy Jacka Nicholsona byly úžasný, dokonce bych řek že skoro všechno co dělal, ale ten zbytek byl trochu hloupý. Sem tam se ukázal vynucený americký smysl pro humor a teatrální konce, občas vtipný, občas nudný... Měl bych dát 2*, protože sem přemejšlel v jedné z počátečních fází nad smyslem filmu, ale nakonec to nějak prošlo... ()

Bohnice05

Dokonalá komedie s nápaditými prvky. Možná, že existuje nějaká předloha či tak něco, ale já ji určitě neznám. Film byl pro mne zcela originální a proto i závěrečná zapletka překvapující. Takhle si představuji skvěle natočenou komedii. A Adam Sandler je v podobných filmech velice dobrý herec - viz. Klik-život na dálkové ovládání, 50x a stále poprvé nebo Trestná lavice.... a když se tam objevil trochu šílený psychiatr Jack Nicholson, který svou roli bravurně odvedl, tak už se není ani o čem bavit 5* ()

J. T. Kirk

Nicholson a Sandler.. hm zajímavá dvojka a komedie se jim povedla.. Průměr i když bych od těchto pánů čekal něco víc.. ()

Akana

Jack Nicholson je pořád ještě zárukou, že to, v čem hraje, nebude úplná žumpa. Zároveň je ale škoda, že plýtvá energií v takhle tuctových snímcích. Kurs sebeovládání nepostrádá vtip. Problém je, že ty povedené scény stojí osamoceně a jsou poslepovány vypoceným a předvídatelným dějem. Vrcholem je finále na hřišti, kolik takových "prohlédnutí" a projevů před neosobním ale k slzám dojatým davem už americká kinematografie má? To by možná stálo za statistiku. ()

Hapretor

Nicholson byl jako lákadlo a prošlo mu to. Sandler sekundoval zbytečně. Nechtěl jsem ho tady. Sandlere, ty pako, radši toč ty "svý" debilní komedie! ()

BeranSon

Vím, že na ty 4* to asi není, ale já si stojím za svým a myslím si že po celý čas jsem se příjemně bavil a oba hlavní herci to uhráli dobře. -6/10- ()

GOREGASM

Výživné téma vs. tentokráte tragický vopruz jménem Adam Sandler. Sandlerova komika byla vždycky o natvrdlé mimice, ale když si podá ruku s ultra nevtipným scénářem, má divák sto chutí ukončit život čehokoliv, co mu aktuálně pod návalem pseudovtipného průjmu přijde pod ruku. Nezachrání to ani Nicholson, který sice střihne zopár démonických obličejů, ale scénáristickou, režijní a v případě Sandlera i hereckou tragikomedii to nezachrání. Chlapa mého ražení alespoň dočasně uklidnila dráždivá přítomnost porn buddies, January Jones a Kristy Allen, plus jako vždy křehounká Marisa Tomei, ale tahle komedie měla uspokojit úplně jinou tělesnou partii, že pane Seagale (režisér, pro ty, jenž nejsou v obraze ;-). 30% P.S. Vedlejší role Turturra a Guzmana=WTF ()

P.J.2

Male hodnoceni je zde trestuhodne. Tenhle film je pro me jedna z nejlepsich sandlerovek. Sice zaver obsahuje tradicni klise ale prubeh filmu je neskutecne vtipny ()

valheru

jedna * za nicholsona, jedna * za Turturra a o poslední se podělí celý štáb včetně režiséra, scénáristy, Mr.Sandlera... ale vážně- jako komedie nestojí za moc. jediné čemu jsem se zasmál byl začátek v letadle. ostatní mi přišlo asi příliš trapné, konečnou pointu ne že bych přímo čekal, ale přeci je to komedie, takže... ()

Dimo

Jack Nicholson zahrál natolik přesvědčivě, že mne dobrého půl snímku jen nasíral. Lehce nadprůměrný film, který ale nevyšumí do ztracena. Má nápad i pointu, nicméně plynulost vyprávění drobátko drhne. ()

ex.it

Přiznám se, že jsem se nedívala od začátku, ale i tak jsem se musela smát. Je to taková dobře šílená, ale stále vcelku inteligentní komedie. A Jack Nicholson nemohl vůbec nic zkazit. ()

Barak

Představa, že k sobě dáte právě tuhle dvojici, je více než šílená a spousta lidí by ji hned při pomyšlení zamítla, ale někteří udělali dobře, když se jí rozhodli zrealizovat. Po hodně vlažném rozjezdu následuje ještě více než hodina solidní zábavy se spoustou cameo rolí (John Torturro, John C. Reilly a - hlavně - Woody Harrelson byl perfektní), slušných gagů a velice překvapivým závěrem. Ve výsledku pak lepší průměr.... ()

fraktal

Pokud mne film nudí už poprvé - a napodruhé (po dvou letech) jen přetáčím dopředu, je něco od základu špatně. ()