seba

Pár opravdu velice vtipných scén. Možná i ze Sandlera jednou něco bude. Každopádně 3 hvězdy za Nicholsona, Harrelsona a Johna McEnroa (ano, ten člověk co u psychiatra i přespával). ()

Marg

Od komedie očekávám srandu a u téhle jsem se prostě skvěle bavil od začátku do konce. Pravda, posledních 10 minut bylo podivně přeslazených, ale pokud mám zaokrouhlit 4 a půl hvězdičky, zaokrouhluji směrem nahoru. Doporučuji originál s českými titulky, přijde mi, že český dabing hodně fórků zabil. ()

MaxPower

Bylo to lepsi, nez sem cekal. Je to takova typicka americka komedie, ale ma dobre obsazeni a par dobrych momentu, takze doporucuji... ()

Weissik

Velice příjemná komedie, která mě po dlouhé době opravdu rozesmála. Mezi prvoligové komedie se může zařadit spíše kvůli vynikajicímu Jacku Nicholsonovi, než kvůli nečekané zápletce. Musím vřele doporučit. ()

lubos.cermak

Moje slečna vybrala film na večer a já se skvěle bavil, až jsem místy svíral pěsti v představě, že by se mi dané situace skutečně mohli stát. Jack Nicholson a Adam Sandler v hlavních rolích mě perfektkně pobavili. ()

kenny79

Pokud potřebujete krotit svůj vztek ať nacokoliv doporučuji strávit pár dnů s Jackem Nicholsonem. To co s ním prožil Adan Sandler se jen tak nevidí. ()

Sattiens

Dobře vymyšlený děj. Mnohé scény opravdu dobře pobaví i přesto že Vás Jack Nicholson častokrát spíše vytočí :D ()

Shley

Celý film jsem se skvěle bavil hlavně díky Jackovi Nicholsonovi, který svou roli šíleného psychiatra hrál opravdu skvěle. Opravdu skvělá komedie. ()

Aywes

Je to prostě průměrná americká komedie.Takže čekejte jednoho vtipného gaye, běžení na konci filmu za láskou a společný zpěv.A já si říkal, že Nicholson a Sandler budou skvělá dvojka což i jednu chvíli jsou, avšak více komedie by neuškodilo.Opět jsem se přesvědčil, že romantický komedie pro mě jednoduše nejsou.Vše mi přijde tak stejné, ale buďme objektivní.Považuji to za další průměrnou americkou romantickou komedii, která se dá snést.Občas se i pousmějete, ale nic moc.Prostě nic nečekejte a nebudete zklamáni. ()

spookee

Ačkoliv není červeně hodnocená, mě tato komedie napoprvé dostala a dodnes rozesmívá, takže se stala srdcovkou, pro mě červenou. Super vtípky, jako "Jsem tak hezká" na mostě v dopravní špičce, knock out Arnieho v buddhistickém klášteře, partička nechtěných kámošů z kurzu nebo hvězdná GALAXIE :) ... Korunu tomu dodává můj bůh Nicholson, který perlí. ()

honzic

Celkem dobrý film, který Vám poleze až na nervy, ale je dobře koukatelný a hlavně tam hrají i hezké ženy. Hodnocení: 65 % ()

Perchta6

Dobrý film. Je to názor velmi subjektivní, neboť mám ráda oba protagonisty. Ale myslím si, že všichni jsme jen krůček od šílenství. ()

Glukoza

Ten film mě osobně naštval. Už když jsem byla malá, nesnášela jsem, když někdo udělal podraz na rákosníčka a on se pořádně nepomstil, a když si dělali z Dejva dobrej den, měla jsem chuť jim za něj nakopat do zadku :-). Byl to tehdá prví film ,co jsem viděla s Nicholsonem a myslela jsem si asi ještě rok po jeho shlédnutí, že Jack je tuctovej herec, než mě kvalitnější filmy s ním přesvědčily o opaku. ()

xDamaj

Zezačátku hodně vtipná komedie, kterou poměrně kazí trapný romantický konec. Pár vtipů geniálních pár naopak trapných, takže 3,5 protože vtipné momenty převažují. ()

Slam7

Jednoznačně tříhvězdičkovej film, ale já musim prostě přidat hvězdu za Johna McEnroea, to mě uplně položilo:D Kdo je sportovní fanoušek, tak mi dá za pravdu... ()

VanBradley89

Nuda, dobrá scénka, nuda. Tak to jde celou dobu až do dojemného finále. Ďábelský Jack a skvělá mini rolička Harrelsona. Zajímavý je, že celý osazenstvo kurzu mi přišlo zajímavější než titulní hrdina. ()

Domas88

Víc jsem se bavil než při 50x a stále poprvé.. Trošku mně mrzí tohle hodnocení myslím si ze 71% by si zasloužil.. :) ()