Divadlo hrůzy

• USA Bloodsucking Freaks (více)

Sardu je postarší pán v čiernom roláčiku, sado-masochista, ktorý vedie maličké newyorské divadielko. Na javisku je bohatým divákom predvádzané ľudské mučenie a ponižovanie. Teda aspoň oni diváci ho majú za predvádzané. V skutočnosti totiž Sardu s jeho sluhom, liliputánom Ralphusom, odchytáva na uliciach nevinné ženy a z divadelných predstavení robí snuff-masakre. Nehovoriac o tom, čo s nimi prevádza v zákulisí...

Jeden zo "slávnych" trashov druhej polovice minulého storočia, ktorý z prekračovania hraníc a borenia tabu ťaží svoju "popularitu". Liliputánsky predstaviteľ Ralphusa, Luis De Jesus, bol do projektu dotiahnutý z podivných pornofilmov s názvami ako The Anal Dwarf. Posledný deň nakrúcania BLOOD SUCKING FREAKS usporiadal bez vedomia režiséra s niektorými ďalšími členmi štábu priamo na placi sexuálne orgie. Predstaviteľ Sarda, 41 ročný začínajúci herec Seamus O'Brien, bol rok po premiére tohto filmu vo svojom byte dobodaný na smrť náhodným lupičom. (POMO)

SOLOM.

Troma mě opět nezklamala. Pěkně morbidní podívaná, která nám ukázala na co všechno se dají použít ženské a jaká to může být sranda. I když byly některé efekty otřesné, tak jsem se u filmu bavil od začátku až do konce. Nechápu jak se tohle nemůže někomu nelíbit. Když už nic tak scénka s terčem může být příjemným podnětem k zajímavé hře. Otázkou je jestli by s tím souhlasíla nějaká dívka z okolí:))) Když tak tyčkou přes hlavu a jdem házet středy:)) ()

eraserhead666

Původně jsem chtěl napsat, že opravdu nechápu zdejší nízké hodnocení, ale pak jsem pochopil, že ho snad i chápu (ale nesouhlasím s ním). Vysoce nadhledová šílenost, která se, narozdíl třeba od Hostelu, k němuž bych to možná trošičku přirovnal, nebere vůbec vážně a dělá si prdel sama ze sebe. Počátek trochu odkazuje na 120 dní sodomy a některé brutální scény práve evokují pozdější Hostel (já bych dokonce byl přesvědčenej o tom, že se Eli Roth tímto filmem nechal trošku inspirovat), jenže na rozdíl od něj, není Sardu srabáckej a ukáže úplně všechno. Buď je to čistá esence misogynismu, jež potěší všechny nepřítele žen, nebo naopak kulturně-sociální sonda odhalující (samozřejmě v ad absurdum poloze) přežívající konzervativně machisticky patriarchální pohled na ženské pohlaví. Vyberte si. Sardu je výborná postava, výborně zahraná i ta sebekarikatura přesně zapadá do jejího charakteru. Raplhus lehce přehrává, ale i tak je parádní. A to divadelní představení "Baletka, kritikovo svádění, smrt" nebo jak to Sardu nazval, parádní číslo. Chtěl jsem dát jen 3,5*, ale pro zdejší nízké hodnocení dávám plné 4. A hlavně, film velmi potěší všechny chlapce od bobří řeky, což já jsem, takže v tomhle ohledu mě potěšil velice. ()

matestlust

Teda,na to,jakou jsem o tomto filmu četl kritiku...tak sem byl pěkně sklamaný.Na to,jak každý uvádí,že jde o brutální uchylnou gore podívanou,tak sem se příliš nezhnusil,naopak sem se značnou část filmu nudil... ()

BoPo odpad!

Odpad nedávam kvôli tomu že by to bolo nechutné, alebo zvrátené. To predsa od tohto filmu všetci čakali. Je to kvôli tomu, že absentuje zmysluplný dej a predovšetkým pocit prečo to vlastne dopozerať. ()

brutale odpad!

Tak toto je naozaj príšerné, aj keď sa miestami dá zasmiať, odpad je pre túto snímku čestné hodnotenie!!! ()

corpsy odpad!

Absurdita najhrubšieho zrna. Netrpia len filmové obete, ale aj samotný divák. Je to len úbohý sled mučenia nahotiniek - tiež niesu dvakrát okúzľujúce - bez chuti a zápachu. Proste bordel, ktorý nemá vlastne takmer žiadny dej. Ešte tak to gore. To však nestačí ani na pol *. ()

Astaroth12

Divadlo hrôzy som videl už asi 3-krát, ale až teraz mu dám i hodnotenie. Je to strašná hlúposť, ktorá ukazuje len explicitný teror na ženách. A to strašne jednoducho a naivne. Proste tu nič ine nie je, len týranie a múčenie žien. Žiadny príbeh alebo aspoň nejaké pokusy o ukázanie niečoho zaujímavého. Dávam 3*, ale len kvôli tomu, že film som bez nejakých problémov dopozeral a aj za to, že i vo svojej špatnosti má nenudil. ()

ledzepfan

Tohle jsem kdysi náhodou viděl na nějákém fesťáku -vůbec jsem to neznal-nic jsem o tom nevěděl ale strašně mě to bavilo...Jsou tam momenty,které m příjdou fakt vtipné a rozverně hravé a má to všechnymožné předpoklady a prvky kultovního braku....Ale celkově mi to příjde jako dost jednorázová podívaná:podruhé už mě to tak nebavilo a potřetí jsem to snad ani nedokoukal.........ale tak na těch 60% bych to jako fanda těchle blbin klidně viděl :) ()

schizmo

I když je tenhle film v podstatě primitivním pokusem o gore divadlo a téměř vše tam působí spíše úsměvně, nemyslím si, že by si zasloužil být v první třech stovkách nejhůře hodnocených snímků. Ano, výprava je téměř nulová, herecké výkony neumětělské, produkce mizerná a scénář více než vratký, ale který film s podobnou tématikou z té doby není, že? Na můj vkus trochu přebobrováno, ale jinak téměř nezávadné :D. ()

Bat55 odpad!

"The worst movie I have ever seen." Tento film sa dá označiť za TOTAL SHIT. Nechápem, ako na takejto sračke mohlo robiť cca 20 filmárov (nepočím tých účinkujúcich, odmietam používať slovo herci, veď tam žiadni neboli). Režisér filmu nie je pravdepodobne duševne v poriadku. Obzvlášť konečná scéna ma úplne, totálne že dorazila a presvedčila ma, že toto zdravý rozum nemôže vyprodukovať. Atmosféra je nulová, zvrátenosť je cítiť v takmer každej scéne a triky sú tak úbohé, že sa nad tým dá len a len zasmiať. Už nikdy v živote nechcem vidieť túto sračku, úchylku pár nadržaných ľudí a nechápem ľudí, ktorí v tomto filme hrali. To im museli pekne zaplatiť, ale z čoho? Pochybujem, že tento film mal slušný rozpočet, do toho by nevrazil prachy ani blázon. Hoci niektoré scény sú na zasmiatie, postupom času to vyprchá a z filmu mi zostal len nepríjemný pocit v žalúdku. Ak by existovalo ešte horšie hodnotenie ako odpad, tak by som ho dal. Tento film si odo mňa nezaslúži ani jedno percento, ničím ma nezaujal, nie je v ňom žiadny prvok, ktorý diváka nenechá zaspať, film maximálne nudí (najmä po pol hodinke) a už z prvých minút vie normálny divák usúdiť, že ide o fakt úchylný, zvrátený a brakový film. Btw, je to vlastne film? /0%/ ()

raimi

Úchylnýho zubaře a zákeřnýho trpaslíka z hlavy nedostanu. Stejně jako dementní atmosféru celýho filmu. ()

topi

Tromácká obskurní uchylárna, která se nebere vážně a s humorem a nadhledem vytváří místy hodně zvrácenou podívanou. Mě tenhle snímek chytnul a skvěle pobavil. Zejména bizarní dvojice divadélka - majitel Sardus a jeho liliputánský pomocník Ralphus. Dost se mě líbila i hudba, která dotvářela takovou brakovou atmosféru undergroundových filmů 70. let. Jak pravil sám velká mistr Sardus - "Tohle není sado/maso, tohle je umění!!!" :D ()

YURAyura

Ano, toto je typicky priklad vzniku "kultoviho" filmu moc se o nem nevi a kdo chce delat machra, rekne, ze je dobry. On neni spatny pokud se tyce zfilmovani perverzi a dokonce ma i dej, ale neni to nic, co by se zaradilo do meho zlateho fondu ;]] daleko vetsi sragory se tu hodnoti lip... ()

AlistairMir

Divadlo hrůzy je cokoli jen ne dobrý film. Co naplat ona to hrůza skutečně je, bohužel ale ne hororová u které budete napnutí jak šle, ale hrůza ve smyslu totální krávoviny. Máme tady pana Sardel, nebo jak se ten pazdrát jmenoval, a ten má divadlo v NY ve kterém mučí lidi. To je celé. Uvidíte vycucnutí mozku brčkem, partu dívek s bobříkama co Vás roztrhá na kusy a pana Sardel, co nosí rypák tak nahoru, že když prší tak se musí topit, nebo dýchat pusou...Bez atmosféry, bez pořádného děje, bez herců...jedna hvězda za...já nevim třeba za to, že jsem tu hrůzu přežil ve zdraví a nemám tik v oku. ()

Hamaradža

Raný Waters mínus jeho jedinečná roztomilosť mínus Divine. Ostal iba zvrhlý (a miestami príjemné bizarný) brak, s nie príliš funkčným humorom. ()

IceQueen odpad!

Viem si predstaviť aj príjemnejšie strávených 90 minút. Napríklad vypočúvaním španielskou inkvizíciou, alebo absolvovaním brazílskej depilácie. Trápne mi bolo za všetkých. ()

kagemush

Bobr. Už jsem toho viděl poměrně dost,abych tohle smetl jakože odpad. Tak činím i s ohledem na to,že k takovýmhle blbostem mám blíž než třeba k ubohostem (byť ,,lépe" natočených) jako třeba Prcimrdyprcičky.Bobr. Ano je to amatérština,ale má to podle mě blíž k takovému třeba tomu Vojkůvkovi (Někdo tam dole mě má rád),než k prvoplánované vybíječce.Bobr.To pro tu porci ČERNÝHO humoru. Jenže slabý.Bobr. Všecko v tomhle filmu působí strašlivě lacině a taky to laciný je.Ne každý je John Waters aby Lacinost (Lascívnost) povýšil na kumšt.Bobr.Bobr.Bobr. Á támhle je další! Bobr. -Nu což,odsejpá to,nahý maso,krvavý maso,ftipy,hlavní pornohrec trpajzlík si ten biják evidentně užívá (víc než já),policajt jak od Chandlera a pro mě největší plus-pan doktor.Bobr.-Viděl jsem mnohem větší hovadiny,-viděl jsem mnohem lepší hovadiny. Takže průměr. Bobr. ()

StrYke odpad!

Údajná brutalita v tomhle filmu není ani desetinásobně menší, než jak jí většina uživatelů ve svých komentářích popisuje, tudíž můj mottiv, proč jsem si film kupoval, odpadl již hned na začátku, jelikož se to v průběhu nezmění a nezmění. Ale co se týče úchylnosti, s tou by měl režisér Joel M. Reed dostat Oscara, ne-li rovnou ocenění národa. To je však zatraceně špatně! Pro mě jako dlouholetého hororového diváka, který má za sebou všechny díly Saw, pár snímků z módní vlny o plešatých tlustých krosičích (Carver, Sweatshop) a sólových humusech typu Cabin Fever 2, je The Incredible Torture Show jen dalším hororovým Odpadem!, který jenom podporuje nějaké předsudky vůči ženám - např. že jsou otrokyněmi mužů nebo že jsou všestranně pitomé. Herecké výkony jsou na blití a když už tu šavli budete házet do nějakého kýble, odbyjte si rovnou také triky, zábavnost a celkovou kvalitu. TROMA, ačkoliv jí nemám příliš v lásce, mě zklamala na plný čáře, a pro mě se tento její počin stal jedním z nejhorších filmů, které jsem kdy měl tu čest vidět. Ale pozor! To není proto, že film nemá žádný příběh a je údajně brutální a bezduchý, ale protože je podle mě brutální jenom v mysli diváka, který si má všechno jen domyslet. To si radši přečtu Alenku v říši divů a budu si představovat, že do čajového dýchánku vtrhli teroristi a nacpaly hlavu Johhnyho Deppa do zadku mluvícího králíka. Omlouvám se, jestli z tohohle mého komentáře vyznělo, že jsem úchyl, ale já jsem si prostě i přes obrovskou kritiku a nadávky Divadlo hrůzy koupil, aby jsem mohl vidět něco, co film udělalo "Jedním z nejzakazovanějších filmů všech dob", abych mohl zjistit, jak jsem na tom se svou odolností vůči vysávání mozků z hlav brčkem, a hlavně vidět film, který by se měl (ale nestal!) stát nejnechutnějším filmem světové filmografie. Tudíž důvod mého nízkého hodnocení není zloba nebo znechucení, jako u většiny uživatelů (a já je chápu), ale hořké zklamání. Proto se u mě nejnechutnějším filmem stále stává Terror Firmer, též od TROMY. ()