Rocky Dennis není chlapec jako každý jiný. Má od narození poruchu tváře, která mu zohyzdila celý obličej. Potýká se s posměchem a nepochopením mezi spolužáky, a proto jeho jedinou oporou by měla být matka. Ta žije ale jen ve světě motorkářů a drog. Rocky je tedy nucen se o vše starat sám, i o svou matku. Probouzí se v něm však také zájem o ženy, i když dobře ví, že mezi nimi nemá šanci. Až na slepeckém táboře, kam přijede vypomáhat, pozná Dianu, dívku svého života. Získá nové kamarády, matka přestává fetovat a vše se zdá jít k lepšímu. Bohužel jenom do doby, než mu kamarád odmítne plánovanou cestu po Evropě, než Diana odjede daleko do speciální školy a než ho začnou sužovat nesnesitelné bolesti hlavy... (oficiální text distributora)

Jimmoris

MASKA-1985: V tomto filmu se mi líbí: nezáleží na fyzické kráse, ale na duševní. Jen mě mrzelo, že Rocky své nemoci podlehl. Do posledního okamžiku jsem věřil v nalezení léku. Uvědomil jsem si, jak je život křehký a ZDRAVÍ NEJDŮLEŽITĚJŠÍ. Děkujme za každý den v plné síle. ()

marti

nemám filmy o hendikepovaných ľuďoch veľmi rád (vrátane Forresta Gumpa), ale za realistické nepatetické podanie príbehu a za výkon Cher dávam **** ()

bystroocko

Působivý film, skvělé herecké výkony. Pojetí motorkářského gangu se mi kolikrát zdálo zvláštní, ale cojávím, jak to skutečně funguje :D ()

Bloodoom

Velmi dobře natočený životní příběh. Všechno co bylo a je napsáno je pravda a je tedy zbytečné abych to tu opakoval. ()

merciann

Příběh podle skutečné události mrazí p celou dobu jeho sledování, Dennise bych objal a silně ho k sobě přitisknul,řekl bych mu bravo hochu jsi borec za to cos dokázal,jenže tenhle kluk trpěl neuvěřitelnými bolestmi.Ve svém okolí ho lidi měli rádi,ale jak se zamiloval a přešel o kus dál už to byla jen zrůda kterou nikdo nechtěl.Cher je geniální zpěvačka a herečka,tato role je tolik plná citu,zoufalství snahy a najít sílu žít . Hledat pomoc pro denise i pro sebe .Cher dostala oskara za film pod vlivem ůplňku,ale dle mého názoru si ho zasloužila za tento snímek.( to nechci fimu pod vl..ůpl. ubírat na kvalitě) prostě ........ drsná nádhera ()

Toro8

Pekné ale ten koniec mohli spraviť trošku dramatickejšie neviem či zato môže ten rýchly spád alebo len zlý český dabing. Ostatne dať 3* tomuto filmu je málo ale 4 asi veľa, asi niekde v strede je pravda ..."a víš co mám rád, jízdu na harley". ()

pupidup

Cher hraje skvěle, navíc jí to dost slušelo. Krásný film. Až moc idylický chvílemi. Někdy bych řekla, že život je drsnější...ale stojí za to. ()

finest

Pěkný film na zamyšlení se nad tím, co člověk má, co mohl mít a co naopak ne. Někdy člověk řeší neskutečné pi-oviny a neuvědomuje si, že ve výsledku je to jen banalita oproti problémům, které mají ostatní! ()

zvendulka

Nádherný film, plný pozitivity, napětí, překážek, optimismu a samozřejmě smutku. Na druhou stranu mi tam moc překáželo mnoho scén, kde se řeší drogová závislost matky. Film by se mohl více zaměřit na vadu kterou Rocky má. Je sice pěkný že nám řekli že to má od pěti let, ale mohli to více rozebrat, víc jeho život s jeho vadou, ať už ve škole nebo venku normálně, prostě celkově jeho život. Jinak je film velmi pěkný, a velmi cením herecké výkony Erica Stoltze a Cher. ()

Zemřel Peter Bogdanovich

Zemřel Peter Bogdanovich