Série(4) / Epizody(50)

Příběhy nerozlučných kamarádů ze Stokorcového jsou určeny hlavně těm nejmenším. Medvídek Pú společně se svými přáteli - neustále vystrašeným Prasátkem, veselým Tygříkem, histerickým Králíkem, smolařem Ijáčkem a v neposladní řadě chlapcem Kryštůfkem Robinem prožívají mnohá dobrodružství a řeší záhady, které se v jejich lese dějí. V seriálu nechybí ani vedlejší postavy jako Klokánek Rú s jeho maminkou, Slonisko nebo moudrá Sova... (wendelin9)

trpaslixx

Tohle je velmi osobní hodnocení, prosím neberte ho vůbec v potaz - Nenávidím k smrti medvídka Pú. Uf, to se mi ulevilo :-) ()

sskrblik

Medvídek Pú je nekrásnější Disneyho pohádka, koukám na znělku a málem by mi ukápla nostalgická slza! Nejraději jsem měl Púa, Tygra a sysla a neměl jsem moc rád Králíka a Kryštůfka Robina. ()

Kapybara

Medvídka Pů mám ráda v původní knižní podobě od A. A. Milneho, ale tohle je totální zpotvořenina, ta animace je příšerná!!! V tomhle seriálu je Pů jen obézní nesympatický ňouma, a to ani nemluvím o uťáplém ukníkaném Prasátku a Ijáčkovi, kterému trčí ze zadku hřebík. Taky mě hodně štvalo, že matce Kryštůfka Robina byly vidět ve všech záběrech jenom nohy. Samozřejmě, že to je vedlejší postava, ale to jako nemá ksicht nebo co?! Jak se někomu tohle může líbit, nepochopím. ()

amokey

Nemůžu si pomoct, ale tohle je podle mě nejlepší animák dětství...někdo má Kačery, někdo Rychlou rotu, někdo Gumídky, já mám Medvídka Pú a podívám se na něj zase kdykoliv a moc ráda. Juchuchuchuuuu ()

RadimFišer

Pamatuji si tygříka, ten měl z nich asi nejlepší hlas. Kdybych všechny sjednotil a vybavil si ty barvy tak bych hodnotil za tři. Ale bylo to v mém dětství, kdy mě ten seriál oslovil. Byla to pro mě vzácnost, americká vzácnost, něco co se víceméně lišilo od RR a dalších pohádek. Tohle nebyly české hodné seriálky pro děti. Tohle byla věc kterou jsem miloval. Vlastně jsem si dával med jenom kvůli Púovi, protože jsem věřil jak je dobrý. Mňam. ()

gombarix

Knížku považuju za naprosto dokonalou a v "dospělém" věku mě baví přibližně stejně jako v dětství, ale ani disneyovské animované zpracování nezatracuju, většinou to byla slušná, místy i patřičně potrhlá zábava a seriálový formát narozdíl od filmů neskýtal prostor k většímu zabředávání do bahna sentimentu. A speciální hvězdičku si zaslouží dokonalý český dabing. "Jsem Amorek, bůžek lásky!" ()

helloween93

Pú byla klasika, kterou jsem nikdy plně nedocenil, protože to byl takový slow-motion seriál, kde se nikdy nic moc zásadního nestalo a řešili se tam banální věci typu, že postava někam šla a zabloudila. 2* ()

papaguy

Smrtelné hříchy medvídka Pú 1988. Je to velmi velmi zlá pohádka. Pú je sobec, závislák na medu, páchá obžerství a je to lenoch. Jo a taky krade. Nesnáším medvídka Pú. Zachraňuje to Íáček, Prasátko a Tygr. ()

ZnalecH

Pravda je, že je to pro děti, ale je to zábavné i pro dospělé. A když vidíte ty úsměvy na těch dětských tvářičkách... ()

Lupes

Není to jen uměřená animace, humor, něha, fantazie. Je to i zachycení jisté podoby dětského světa, která se stává stále víc anachronismem. Kolik dětí zažívá dnes taková velká dobrodružství s obyčejnými "plyšáky" (Hlídání dětí je dřina)? V neposlední řadě je přímo ohromující, jak hluboká podobenství se v příbězích ukrývají. Tak např.: O přátelství (všechny díly), o osobnosti či integritě (Pruhy), o protivnících (Velká medová loupež), o dospívání a opuštění rodného hnízda (Chyť ji a nepusť) atd.  Krása. Krása! Krása!! ()

Potjoc

Jeden z mých nejoblíbenějších seriálů. Celý rok 2005 jsem to sledoval.Ta úvodní znělka mi dává úsměv na tváři. Na to, že je to pro malé děti, tak tam byly groteskní situace - kromě různých pádů ze stromů, či létání do vzduchu, tam byly i legrace z vlastností postaviček, zápletky komediální. Na to, že se to ikskrát předabovalo, tak tam zatím zůstali většina původních dabérů. Medvídka Pú mám obecně rad, ale tato serie je nejlepší ze všech. ()

AnniqueCh

Nová dobrodružství medvídka Pú byl jeden z mých dalších nejoblíbenějších animovaných dětských seriálů od Disneye když pominu Příběhy z Kačerova, Letohrádky nebo Donalda, Mickeyho, Goofyho má každý rád, tyhle zvířecí kamarády si nelze neoblíbit medvídek Pú, králík, osel Ijáček, prasátko, sysel, pan sova, Tygr, Kanga, Roo a  Kryštůfek Robin. Svou zásluhu na oblibě tohohle animovaného dětského seriálu má také znělka zpívaná Petrem Kotvaldem která zněla takto Je právě čas, na cestu dát se, spěchám ze svým přítelem. Má kožíšek šelmy, a já jsem rád velmi, že s Púem hrát si zas půjdem a potom hned, včelám med závidět. S Púem hledat med půjdem, jenž velí méďovi lézt na strom medový. Švandy je víc než dost, na tu my máme nos, dobrodružství ještě víc. A když náhodou, každý jde cestou svou, tak nedám se zmýlit, vždyť vím, že co chvíli, zas půjdem společně s Púem, kam bude chtít on, tam půjdu taky rád, s Púem hrát si zas půjdem, vždyť medvídkem snů je přítel můj medvídek Pú. a to jsem nevěděla že ještě vzniknou tři nové, ale přesto se mi víc líbí ta stará. Nová znělka  Martin Kolář Vstanu raz dva, jedna dvě pádím za veselým přítelem Jak balón se koulí to může být právě jen: Pú můj, Medvídek Pú můj, miluje med, včely by láskou sněd Pú můj, kdepak se touláš? Ve kterém hnízdě je můj medvěd medojed Legrace chvíli je a pak je chvíli zle, za dva dny příhody tři Když doma jsem sám, strachy klepu se tam, tu zavrže klika a "Neboj se" říká Pú můj, Medvídek Pú můj i za soumraků tam kam jde tudy jdu Pú můj, kdepak se touláš? Svá dobrodružství chci prožít jen s medvědem Pú Richard Mašek Vstanu raz dva, jedna dvě pádím za veselým přítelem Jak balón se koulí to může být právě jen: Pú můj, Medvídek Pú můj, miluje med, včely by láskou sněd Pú můj, kdepak se touláš? Ve kterém hnízdě je můj medvěd medojed Legrace chvíli je a pak je chvíli zle, za dva dny příhody tři Když doma jsem sám, strachy klepu se tam, tu zavrže klika a "Neboj se" říká Pú můj, Medvídek Pú můj i za soumraků tam kam jde tudy jdu Pú můj, kdepak se touláš? Svá dobrodružství chci prožít jen s medvědem  Nová znělka Miloslav Konig Je právě čas, na cestu dát se, spěchám ze svým přítelem. Má kožíšek šelmy, a já jsem rád velmi, že s Púem hrát si zas půjdem a potom hned, včelám med závidět. S Púem hledat med půjdem, jenž velí méďovi lézt na strom medový. Švandy je víc než dost, na tu my máme nos, dobrodružství ještě víc. A když náhodou, každý jde cestou svou, tak nedám se zmýlit, vždyť vím, že co chvíli, zas půjdem společně s Púem, kam bude chtít on, tam půjdu taky rád, s Púem hrát si zas půjdem, vždyť medvídkem snů je přítel můj medvídek Pú. ()