• Killer_The
  odpad!

  Chlap prezlečený za ženu, vtipné v podaní Robina Williamsa a v prevedení premyslených gagov. Zúfalo infantilné, primitívne a úbohé je pozerať sa v prekliato dlhej minutáži na chlpaté mužské nohy v sukni, pobehovanie sem a tam a trúsenie scénaristických exktrementov, ktoré nahrádzajú dialógy. Jeden z najhorších filmov, aké sa mi kedy podarilo vidieť.(12.12.2006)

 • Phoppy
  odpad!

  No mé pocity u tohoto filmu ( a to jsem ho nedokoukal do konce - díky bohu ) byly velmi smíšené přičemž nejvíce převládal můj dávicí reflex...ani nevím do jakého filmového žanru bych toto " dílo " zařadil...vzdáleně se to možná podobá parodii nicméně toto slovo spíše vystihuje samotné herce...no a když se k tomu přidá takový " originální " režisér jakým je pan Soukup pak vznikne dío skutečně jedinečné...(17.9.2006)

 • JFL
  odpad!

  Labutí píseň soukupovské demence na stříbrném plátně. Epileptické pitvoření, doslovně naplňované předsudky, televizně cudná hambárna, jalové pokusy o parodii a samozřejmě buranská oslava pitomosti a neschopnosti coby kvalit, které definují a pozdvihují malého českého člověka - prostě všechny položky povinného seznamu televizní zábavy jsou zde zastoupené a představují maso i kostru celého nesmyslného projektu. Po hvězdné chvilce Jardy Sypala se naštěstí tento typ "humoru" z kin vytratil a přežívá v televizi, kde jej při životě udržují projekty českých Ed Woodů Ivana Mládka a Františka Ringo Čecha.(6.12.2011)

 • lennyd
  odpad!

  Plány jediného zařízení schopného odhalit antiradarový letoun Stealth jsou ukradeny, a k předání zákazníkům má dojít na seznamovacím pobytu v Srní na Šumavě. Jedinou nadějí české vlády je vyslat na místo tajného super-agenta, Vaška Hrušku (Jaroslav Sypal), aby vše monitoroval, a plány Dagmary (jak se zařízení jmenuje) dostal zpět ... Nečekal jsem, že po otřesném Poldovi III uvidím ještě něco podobně strašného, ale pokud něco takového existuje, vůbec mne nepřekvapuje, že je to taktéž z pera Jaroslava Soukupa (a dokonce s velmi podobnými herci jako trilogie Polda). Nicméně Jak ukrást Dagmaru je hodně odporný film, a největší zásluhu na tom všem má naprosto otřesný Jaroslav Sypal (troufám si říct, obsadit do hlavní role kohokoliv jiného, tak by se to možná i na hvězdičku vyšplhalo).... Odpad! jak vyšitej...(21.10.2010)

 • PoorBoy
  odpad!

  --- [TV] --- Co dodat... Sledovat tenhle film kontinuálně od začátku do konce znamená hazardovat se zdravým rozumem. Sice nechápu, jak se takový paskvil může někomu líbit nebo jak ho někdo může vysílat, ale dokáži to respektovat; ale nikdo už mě nedonutí, abych se na to koukal znova...(25.11.2006)

 • - Natáčelo se v Klatovech, Srní, Železné Rudě, Praze a na Křivoklátě. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace