• Arach.No
  odpad!

  Dokazete si predstvit ODPAD!? Tento film bude predcit vsechny vase predstavy! Vsechno od zapletky, pres dialogy az po pitome se pitvorici lidi na platne/obrazovce (nikdy vic herci) je naprosto otresne. Reknete mi nekdo, proc se u nas davaji penize na natoceni takovychhle sr*ek? Pane Soukupe, videt vas, utrhnu vam a hlavu a nacpu vam ji do zadku, abych vas usetril trapeni pri pripadnem dalsim sledovani vaseho "dila".(14.10.2006)

 • tony_2
  odpad!

  Toto je film? Toto su herci? NIE a este raz NIE.Toto je vrchol nevkusu,stupidity,trapnosti.Nevidel som ten film do konca-no nemohol som ale to co som videl mi bohato stacilo.To kto dal peniaze na taky nepodarok?Viem si predstavit milion veci kde by sa tie peniaze dali pouzit ovela zmysluplnejsie.Hanba vam vsetkym ktori ste co i len troskou prispeli k vzniku tohto ,,veldiela,,.Hanbite sa a spytujte svedomie.(24.12.2006)

 • Ainy
  odpad!

  Nedávám moc těchto nejhorších "ocenění", ale ač jsem dlouho přemýšlela a hloubala co by mě v tomto filmu aspoň nějak zaujalo, abych mohla dát aspoň jednu hvězdičku ... tak jsem stejně na nic nepřišla. Jaroslav Sypal se mi jako herec vůbec, ale vůbec nelíbí. Já zastávám myšlenku, že ten, kdo se nenarodil s komediálním talentem, tak tomu nepomůže ani svěcená voda k tomu, aby někoho upřímně rozesmál a to je v tomto případ pana Sypala ...(18.5.2012)

 • honza7
  odpad!

  Když si představím, že jsem na to jako malý šel do kina, hned bych si nafackoval! Už tehdy jsem koukal jako blbec nad debilitou herců a režiséra. Kravina na eNtou a když pominu to, že hodnotím na přednášce z práva, kde se absolutně nudím hodinu co hodinu, tak se mi při pomyšlení na tohle chce ještě blít! Nenávidím tenhle film! Nenávidím a neměl vůbec vzniknout!(14.10.2013)

 • BloodMax
  odpad!

  Dvojitej infarkt a k tomu nezapomenutelnej zážitek, kterej mě děsí kažnou noc ve snech.....tak bych asi shrnul tenhle paskvil, kterej vůbec neměl vyjít na tento svět.....Možná, že bůh přidal další neřest do seznamu: Užívání si dobrého filmu. Proto nás trestá za naše hříchy takovou hovadinou a snaží se nás touto cestou napravit.....(16.1.2009)

 • - Natáčelo se v Klatovech, Srní, Železné Rudě, Praze a na Křivoklátě. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace