• Tommassi3
  odpad!

  "Alláh nás ochraňuj !!" Oder lieber Mein Gott im Himmel !! Když se Jaroslavu Soukupovi s velkou pomocí Miroslava Vaice, mistra lobotomických scénářů, nepodařilo dotlačit tuzemský film za tu vůbec nejúnosnější mez vkusu v rámci série Byl jednou jeden polda, plně si tuto svoji metu vynahradil zde, v (s)hitu tak nepředstavitelně odpudivém, až to přímo fyzicky bolí.. Nutno říci, že Jaroslava Sypala, který nahradil potměšile se vytrativšího Honzu a především hereckou karikaturu, o níž jsem nikdy neměl valného mínění, od té doby nemůžu ani vidět, ani slyšet.. Přestože tento snímek, který raději nebudu ani jmenovat, platí za to jednoznačně nejhorší, co v tuzemských (odpadních) vodách po revoluci vůbec vyplavalo na hladinu, jeden klad mu jistě nelze upřít, jako zdvižený prostředníček totiž dopředu myslícího diváka jasně varuje, třeba i tím nechutným obsazením snídaňového tragéda Libora Baselidese, co všechno ještě v dalších letech přijde, byť tedy Soukup, koledující si o špičatý kopanec do koulí, nasadil laťku kurevsky vysoko !!(23.6.2014)

 • MarekT
  odpad!

  Při příležitosti dalšího reprízování tohoto filmu na TV Nova (je krásné vědět, že se za tento počin naše milovaná televize nestydí) jsem se rozhodl sepsat k Soukupově labutí písni komentář. Musím na úvod říci, že je dobře, že Soukup po tomto propadáku asi navždy s režií přestal. Není se mu co divit, vždyť těch 75 minut je zážitek sám o sobě. No řekněte, v kterém jiném filmu najdete tak velký počet špatně hrajících herců? Ti zabíjí celý koncept české parodie na bondovky, který je podle mě docela zajímavý. Když už mluvíme o hercích, zde nemohu nezmínit naprosto příšerného Jaroslava Sypala, který zde podává ve svém smyslu životní výkon. Co si dále říká o zařazení do odpadu, je děj - podle mě naprosto hloupé zvraty v příběhu. K tomu konec je lehce odhadnutelný. Takže hodnocení - ať hledám, seč hledám, nemohu najít jedinou kategorii, za kterou bych dal aspoň jednu hvězdu. A hledat už dále nebudu, odpad.(4.1.2009)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Vychechtanej debil Sypal absolutne stupidni hovado bez talentu byl za nejvetsiho kokota uz v poldovi a pak plesk Soukup se asi prastil do hlavy jeste vic a rozhodl se ze natoci film kterej postavi na tomhle tragedovi nemam slov a jenom si rikam jestli tenhle reziser kdysi slusnych filmu uz nezacal lehce dementnet nejvetsi komedie na tom je ze to vubec nekdo oznacuje za komedii FUCK! FUCK! FUCK!(26.11.2012)

 • Phoppy
  odpad!

  No mé pocity u tohoto filmu ( a to jsem ho nedokoukal do konce - díky bohu ) byly velmi smíšené přičemž nejvíce převládal můj dávicí reflex...ani nevím do jakého filmového žanru bych toto " dílo " zařadil...vzdáleně se to možná podobá parodii nicméně toto slovo spíše vystihuje samotné herce...no a když se k tomu přidá takový " originální " režisér jakým je pan Soukup pak vznikne dío skutečně jedinečné...(17.9.2006)

 • BASE
  odpad!

  Nevěřil jsem, že je takový film možný. Byl jsem na něj připraven, ale realita předčila mé očekávání. mmch. od té doby pan Soukup už nic netočí? že by se zalekl sám sebe?kam umělecky směřovat dál, že............možná se ale spíš bojí producenti, pokud má Webb pravdu : "Kinovýdělky v ČR: 1 464 900 Kč, počet diváků v ČR: 16 463", tak myslím, že si producent a režisér v jedné osobě podřezal pod sebou větev. Tenhle produkt bych ještě tak chápal i když stěží pro rok 1991.....(24.7.2009)

 • - Natáčelo se v Klatovech, Srní, Železné Rudě, Praze a na Křivoklátě. (M.B)