• FireTight

Co se mi vybaví, když slyším název filmu "Jak ukrást Dagmaru"? Jeden nudný večer před osmi lety, nezajímavý televizní program a upoutávku na "českého Bonda". Ano, to mne zaujalo, na Nově tomu říkali prý komedie. No, nebyla to komedie, nebyla to parodie, byla to přímo TRAGÉDIE. Nechápu, co na tom autor, herci nebo štáb viděli! Vždyť tohle byl humor pod úrovní Go-Go Show! Trapné, nudné, nevtipné, plné idiotského smíchu Jaroslava Sypala a blbá blondýna Petry Martincové. Jestli měl být tohle pokus o překonání "kvalit" třetího Byl jednou jeden polda, tak se to vážně povedlo. V tom případě autorům fakt gratuluju!(14.9.2010)

• -bad-mad-wolf-

Agent "jsem trapnej mrňavej kretén s fistulí a omylem místo ksichtu" zasahuje. Jmenuje se Vašek Hruška a v Soukupově vrcholně primitivním, amatérském a přímočaře tupém blábolu pokřivuje vše od dobrého vkusu až po časoprostor. Pokud není Jak ukrást Dagmaru nejhorší český film všech dob, pak je zcela určitě nejnesnesitelnější.(25.2.2012)

• igi B.

Svatá sprostoto... :-/ . . . Spolu s "Kanálskou spojkou" bezesporu největší hnus polistopadové Nové pisskultury. Tak pochcat Dagmaru... :-((( - - - P.S. Poctivě přiznávám, že na tuhle shitovku (naservírovanou nám nováckou trdlovizí) jsem se ani nedokoukal. Po cca polovině jsem si odskočil a už se nevrátil. - - - P.P.S. Ještě jen jeden skromný dotaz na dofftipné: To jako ten Vašek a Dagmara měla být nějaká narážka na Havlovy? Jak ty jména, tak on malej - ona blondýna... (?) . . . Nebo zase jen cítím nějakej ten smrad z čísi huby?... :-/(7.7.2007)

• Kingjiri

"Kdo to byl?" "Ale, nějakej Bond, dneska už volal dvakrát" Vtipný momenty by se daly spočítat na prstech jedný ruky, za to na rádoby vtipný až trapný momenty by nestačily prsty několika párů rukou. Přesně ten typ filmů, do kterejch se tak ráda montuje naše oblíbená TV Nova a pak se s nima ještě chlubí. Přesto však dám jednu hvězdu a nepošlu do odpadu hlavně ze dvou důvodů: 1) dle hodnocení jsem byl připravenej na všechno a nakonec jsem hodinu a čvrt přežil bez újmy na zdraví a dalo se jakžtakž vydržet až do konce, což jsem nečekal; 2) myslim, že by "TOP 10" nejhorších filmů měla obsadit trilogie Kameňáků a další podobní adepti (Dagmara je teda v rámci takovýhle konkurence něco jako "jednooký mezi slepými králem").(23.6.2011)

• Radyo

Zač nás pánbů trestá!!! Co je moc, to je moc, ale toto už je přespříliš!!! Jaroslav Soukup překročil veškeré překročitelné hranice a co nepřekonal v sérii Byl jednou jeden polda, hravě "přeskočil" tímto paskvilem. Navrhuju obnovení trestu smrti, protože tohle je naprosto cílené sadistické týrání diváků! Přičtěte k hnusu trapnost, znásobte svinstvem, umocněte debilitou a asi tak na 1/10 cesty se přiblížíte výsledku, jehož Soukup dosáhl. Petra Martincová je jako herečka asi stejně dobrá, jako jsem já dobrý v dobývání jiných galaxií. Jinými slovy je nulová, tragická, zoufalá, a pokud se jí divák chvílemi směje, pak jen z výše uvedených důvodů - ona prostě NEUMÍ hrát!! Ostatní herci, kteří se zúčastnili této "komedie plné hrůz", představují opravdové panoptikum, a to v tom nejhorším slova smyslu. Navíc u mě klesli (ba přímo spadli) nejen jako umělci, ale i jako lidské bytosti, protože vzít roli v blábolu jen proto, že za ni dostanu peníze, to bych se musel sám před sebou propadnout hanbou (a hanba by mě pak až do konce života fackovala). Obzvlášť je mi to líto u paní Havelkové, kterou jsem dlouho uznával. Až dosud. No, nebudu se už v těch sračkách (omlouvám se za ten výraz, ale prostě mě nic mírnějšího nenapadlo) déle pitvat, ostatně hodnocení ostatních hovoří také za vše. Ale jen jako příklad - za všechny "vtipné" hlášky jmenuju tuhle: "Už jste někdy rodila? Jaké to je?" "To nic není. Je to jako... jít do kina." Vězte, že pokud jdete do kina na film, jako je tenhle, tak je proti tomu (a ať mi ženy odpustí) porod naprostá brnkačka. Protože ten porod se v drtivé většině případů dá přežít. Ale většina podobných filmů se prostě přežít nedá. Ještěže jsem imunní proti blbosti!!! Btw.: 40% od Cinemy - za co, proboha, za co?! Za vytrvalost v natáčení hovadin?!(18.3.2003)

• - Natáčelo se v Klatovech, Srní, Železné Rudě, Praze a na Křivoklátě. (M.B)