• gabin(a)
  odpad!

  Nedokoukala jsem, přestože jsem zrovna měla záchvat masochismu a kočku na klíně, takže jsem nedosáhla na ovládání a nemohla přepnout, potažmo vypnout. Nevím, jestli ti, co na to šli do kina byli tak blbí nebo takoví sebemrskači nebo oběti krutého žertu nejhorších nepřátel a jestli tam vůbec vydrželi. A hlavně nechápu, jak se může někomu podařit na takovou číčovinu sehnat peníze, které chybějí na daleko užitečnější věci!!!(11.3.2010)

 • Tom_Lachtan
  odpad!

  byl jsem nucen to vidět ....... celé ...... ještě teď roky poté mne budí ze sna ten hlas .... hlas Vaška Hrušky ..... doprovází ho sled těch nejhorších záběrů na které měly mé oči tu "čest" pohlédnout ....... pak se k tomu přidá magistra kutláková (no, sice není z tohoto filmu, ale mluvím o snu) ........ pak jsem se probudil zalit ledovým potem vydávajíc zvuky smrtelného chrapotu ......... pak přijde ten hodný pán .......... ten v bílém plášti .................. pohladí mne po vlasech a dá mi pár prášků........ pak odejde a vypíše další řádky do složky: "PACIENT Č.3459912" .......... celá složka začíná slovy: pětitisící dvoustý sedmdesátý šestý pacient který viděl TEN film ....... jak rád bych měl u sebe žiletku ........... PS: nejhorší film všehomíra, je tak hrozný že není ani zábavný(16.5.2012)

 • JFL
  odpad!

  Labutí píseň soukupovské demence na stříbrném plátně. Epileptické pitvoření, doslovně naplňované předsudky, televizně cudná hambárna, jalové pokusy o parodii a samozřejmě buranská oslava pitomosti a neschopnosti coby kvalit, které definují a pozdvihují malého českého člověka - prostě všechny položky povinného seznamu televizní zábavy jsou zde zastoupené a představují maso i kostru celého nesmyslného projektu. Po hvězdné chvilce Jardy Sypala se naštěstí tento typ "humoru" z kin vytratil a přežívá v televizi, kde jej při životě udržují projekty českých Ed Woodů Ivana Mládka a Františka Ringo Čecha.(6.12.2011)

 • Ainy
  odpad!

  Nedávám moc těchto nejhorších "ocenění", ale ač jsem dlouho přemýšlela a hloubala co by mě v tomto filmu aspoň nějak zaujalo, abych mohla dát aspoň jednu hvězdičku ... tak jsem stejně na nic nepřišla. Jaroslav Sypal se mi jako herec vůbec, ale vůbec nelíbí. Já zastávám myšlenku, že ten, kdo se nenarodil s komediálním talentem, tak tomu nepomůže ani svěcená voda k tomu, aby někoho upřímně rozesmál a to je v tomto případ pana Sypala ...(18.5.2012)

 • lennyd
  odpad!

  Plány jediného zařízení schopného odhalit antiradarový letoun Stealth jsou ukradeny, a k předání zákazníkům má dojít na seznamovacím pobytu v Srní na Šumavě. Jedinou nadějí české vlády je vyslat na místo tajného super-agenta, Vaška Hrušku (Jaroslav Sypal), aby vše monitoroval, a plány Dagmary (jak se zařízení jmenuje) dostal zpět ... Nečekal jsem, že po otřesném Poldovi III uvidím ještě něco podobně strašného, ale pokud něco takového existuje, vůbec mne nepřekvapuje, že je to taktéž z pera Jaroslava Soukupa (a dokonce s velmi podobnými herci jako trilogie Polda). Nicméně Jak ukrást Dagmaru je hodně odporný film, a největší zásluhu na tom všem má naprosto otřesný Jaroslav Sypal (troufám si říct, obsadit do hlavní role kohokoliv jiného, tak by se to možná i na hvězdičku vyšplhalo).... Odpad! jak vyšitej...(21.10.2010)

 • - Natáčelo se v Klatovech, Srní, Železné Rudě, Praze a na Křivoklátě. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace