• Anderton
  *

  Tento film som pozeral okolo tretej v noci, keď som mal salmonelózu a tak ma bolelo brucho, že som nemohol zaspať. Ako ukrást Dagmaru mi náladu vôbec nezdvihlo, ale chytať sa za bolavé brucho od smiechu som sa našťastie nemusel ani raz. Skôr mi z toho všetkého bolo ešte viac zle. Liečil som sa potom dosť pomaly. Maisner je ale ešte väčší prúser.(15.1.2013)

 • FireTight
  odpad!

  Co se mi vybaví, když slyším název filmu "Jak ukrást Dagmaru"? Jeden nudný večer před osmi lety, nezajímavý televizní program a upoutávku na "českého Bonda". Ano, to mne zaujalo, na Nově tomu říkali prý komedie. No, nebyla to komedie, nebyla to parodie, byla to přímo TRAGÉDIE. Nechápu, co na tom autor, herci nebo štáb viděli! Vždyť tohle byl humor pod úrovní Go-Go Show! Trapné, nudné, nevtipné, plné idiotského smíchu Jaroslava Sypala a blbá blondýna Petry Martincové. Jestli měl být tohle pokus o překonání "kvalit" třetího Byl jednou jeden polda, tak se to vážně povedlo. V tom případě autorům fakt gratuluju!(14.9.2010)

 • Tommassi3
  odpad!

  "Alláh nás ochraňuj !!" Oder lieber Mein Gott im Himmel !! Když se Jaroslavu Soukupovi s velkou pomocí Miroslava Vaice, mistra lobotomických scénářů, nepodařilo dotlačit tuzemský film za tu vůbec nejúnosnější mez vkusu v rámci série Byl jednou jeden polda, plně si tuto svoji metu vynahradil zde, v (s)hitu tak nepředstavitelně odpudivém, až to přímo fyzicky bolí.. Nutno říci, že Jaroslava Sypala, který nahradil potměšile se vytrativšího Honzu a především hereckou karikaturu, o níž jsem nikdy neměl valného mínění, od té doby nemůžu ani vidět, ani slyšet.. Přestože tento snímek, který raději nebudu ani jmenovat, platí za to jednoznačně nejhorší, co v tuzemských (odpadních) vodách po revoluci vůbec vyplavalo na hladinu, jeden klad mu jistě nelze upřít, jako zdvižený prostředníček totiž dopředu myslícího diváka jasně varuje, třeba i tím nechutným obsazením snídaňového tragéda Libora Baselidese, co všechno ještě v dalších letech přijde, byť tedy Soukup, koledující si o špičatý kopanec do koulí, nasadil laťku kurevsky vysoko !!(23.6.2014)

 • kingik
  **

  Dlouho jsem se bránil hodnotit tento film, protože mám z něho dost rozporuplné pocity a přitom se ten film nedá odepsat. Možná to všechno na papíře vypadalo líp, než se to zrealizovalo. Nemusí to přece dosahovat sofistikovaných výšin a podávat si to ruce s každou intelektuálně podávanou zábavou, ale mně přijde, že filmu chybí zásadní ingredience - vtip, respektive dobrý vtip. Nedá se napsat, že by ve filmu nebyl, ale ten, na koho měl být největší spoleh, Jaroslav Sypal, zkrátka film neutáhne a drží se při zdi. Jen asi ve dvou scénách to rozbalil velmi vtipně, ale pak zase útlum. Překonal ho ve vedlejší roli ministra zesnulý Václav Mareš a pár herců se blýskne snahou to komediálně posunout dopředu, ale crazy komedie z toho rozhodně nevyšla a ne taková, jakou tvůrci zamýšleli. To, co mělo být vtipné, není ani trapné, ale spíše ukázkově nevtipné a hned je vidět snaha, že když tenhle vtip diváka nepobavil, není důvod truchlit a o pár filmových políček to přijde. Jenže nepřijde. Vtipů je co by na jedné ruce spočítal a tím to hasne. Soukup už od té doby natočil jen nedávno televizní film a on se nikdy netajil tím, že práci pro televizi bude vehementně vždy odmítat. Jenže ted je za ní rád a u diváků ztratil svůj kredit nezdolného matadora filmového plátna minulého století. Osobně bych mu přál návrat na plátna kin s nějakým opravdu zábavným a záživným filmem, který uměl vždy perfektně prodat. 40%(25.11.2011)

 • Honzíno
  odpad!

  Dohromady jsem to skoro viděl celé. Nerad bych se chvástal, ale označím to za velký výkon. A jedná se o jednu z největších debilit, co jsem kdy dokázal vidět. Opavdu. Míra demence, obsažená v tomhle "snímku" (není to rouhání se filmařskému umění?), je hodná uzavření do izolace a zahrabání někde na dně Mariánského příkopu. I když to by byla vlastně pocta. Raději někde na dně bezejmené a velice hluboké propasti, pod megatunovou vrstvou radioaktivního odpadu. Může být vůbec někdo tak ubohý?(28.8.2007)

 • - Natáčelo se v Klatovech, Srní, Železné Rudě, Praze a na Křivoklátě. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace