• kingik
  **

  Dlouho jsem se bránil hodnotit tento film, protože mám z něho dost rozporuplné pocity a přitom se ten film nedá odepsat. Možná to všechno na papíře vypadalo líp, než se to zrealizovalo. Nemusí to přece dosahovat sofistikovaných výšin a podávat si to ruce s každou intelektuálně podávanou zábavou, ale mně přijde, že filmu chybí zásadní ingredience - vtip, respektive dobrý vtip. Nedá se napsat, že by ve filmu nebyl, ale ten, na koho měl být největší spoleh, Jaroslav Sypal, zkrátka film neutáhne a drží se při zdi. Jen asi ve dvou scénách to rozbalil velmi vtipně, ale pak zase útlum. Překonal ho ve vedlejší roli ministra zesnulý Václav Mareš a pár herců se blýskne snahou to komediálně posunout dopředu, ale crazy komedie z toho rozhodně nevyšla a ne taková, jakou tvůrci zamýšleli. To, co mělo být vtipné, není ani trapné, ale spíše ukázkově nevtipné a hned je vidět snaha, že když tenhle vtip diváka nepobavil, není důvod truchlit a o pár filmových políček to přijde. Jenže nepřijde. Vtipů je co by na jedné ruce spočítal a tím to hasne. Soukup už od té doby natočil jen nedávno televizní film a on se nikdy netajil tím, že práci pro televizi bude vehementně vždy odmítat. Jenže ted je za ní rád a u diváků ztratil svůj kredit nezdolného matadora filmového plátna minulého století. Osobně bych mu přál návrat na plátna kin s nějakým opravdu zábavným a záživným filmem, který uměl vždy perfektně prodat. 40%(25.11.2011)

 • DJ Obelix
  odpad!

  Ano, takhle ma vypadat hezky cesky film. Skvele herecke vykony, sympaticti herci, vyborna rezie, vypointovany pribeh a jemny humor, ktery pohladi ... je nesmirna skoda, ze byl tento skvost divaky neprijmut a nezbyly tak prachy na natoceni sequelu, moc jsem se tesil - tady u nas v lecebne pro dusevne chore je totiz strasna nuda ...(27.2.2007)

 • mozkomor
  odpad!

  Odpad moc často nedávám, protože se vždy snažím na filmu najít aspoň něco dobrého (i takovému Waterloo po česku jsem dal jednu hvězdičku), ale toto je naprostné dno. Není zde ani jediná alespoň trochu vtipná scéna, vlastně jsou tu jen scény trapné a megatrapné. Všemu vévodí neuvěřitelně špatný Jaroslav Sypal v hlavní roli, který je zde snad ještě horší než v nováckých estrádách. Tenhle "skvost" jsem shodou nešťastných náhod shlédl hned dvakrát, takže mohu s jistotou říct, že jde o nejhorší film, co jsem kdy viděl.(4.2.2006)

 • Phoppy
  odpad!

  No mé pocity u tohoto filmu ( a to jsem ho nedokoukal do konce - díky bohu ) byly velmi smíšené přičemž nejvíce převládal můj dávicí reflex...ani nevím do jakého filmového žanru bych toto " dílo " zařadil...vzdáleně se to možná podobá parodii nicméně toto slovo spíše vystihuje samotné herce...no a když se k tomu přidá takový " originální " režisér jakým je pan Soukup pak vznikne dío skutečně jedinečné...(17.9.2006)

 • Carthorias
  odpad!

  Seznam věcí, které mi přijdou méně bolestivé či trapné, než dívat se na tento film: 1. Obřízka bez jakéhokoli umrtvení 2. Usrat si na audienci u anglické královny 3. Bungee-Jumping bez lana 4. Nechat se ojet ve vězení dvoumetrovým zabijákem co si říká "prcek" 5. Vstřelit si vlastní gól v prodloužení finále mistrovství světa ve fotbale. Jako hráč Severní Koreje. 6. Vyhrát v loterii a pak zjistit, že zrovna dnes jsem si svoje šťastná čísla nevsadil. 7. Volit komunisty. 8. Zapomenout jméno své manželky u oltáře. 9. MlUwIt a pSát yAqO NaPrOsTý QrEtéN * LoVE* kiss :*** 10. Psát trapné komentáře na internetová diskuzní fóra 11. Vše z výše uvedených(19.7.2010)

 • - Natáčelo se v Klatovech, Srní, Železné Rudě, Praze a na Křivoklátě. (M.B)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace