Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda

• USA Dumb and Dumberer: When Harry Met Lloyd (více)

Lloyd Christmas a Harry Dunne se seznámili hned první školní den. Bok po boku od té doby čelí nástrahám školního systému a života vůbec. Brzy se však budou muset postavit většímu nepříteli, než jakým je jim vzdělání. Ředitel školy Collins a jeho přítelkyně Hellerová chtějí Harryho s Lloydem zneužít, aby na jejich úkor získali grant ve výši 100 000 dolarů na otevření speciální třídy. Jenže přechytračit blbého a blbějšího je úkol i nad síly zasloužilého a mazaného ředitele. Obzvlášť když se na jejich stranu postaví půvabná reportérka školního časopisu Jessica Matthewsová. (oficiální text distributora)

Hejsa odpad!

Klasický příklad toho, jak někdo chce na jménu kdysi úspěšné komedie s Carreym a Danielsem vydělat nějakej ten dolar.Musím se přiznat,že co se komedíí týče,považuji se za nenáročného diváka,kterého většinou pobaví leckterý forek.Nicméně režisér téhle dementnosti nam serviruje takovou sra*ku,ze mi z toho sly panenky kolem.Jestli nekdy u filmu kontrolujete čas,tak si dobře seřidte hodinky,protože zde se vam to bude stavat setsakramentsky často. Vtipy teto "komedie" se vam budou rozkládat jako střepina v hlavě.UAAAAA,děs,běs. Zkuste se tomu vyhnout a zbytku, kterému se to nepovedlo,doporučuju něco silnějšího... ()

R.I.P. odpad!

Větší zhovadilost jsem už dlouho neviděl, po skončení filmu si člověk říká Bože proč. Pokud hledáte stupiditu a demnci na maximální možné úrovni tento film nabízí vše měrou vrchovatou a přidává ubohost a trapnost. Rodiče Troye Millera se nikdy neměli potkat !!! ()

lokol

strasne blbe....tento film sa chcel strasne podobat na svojho predchodcu..ale okrem ucesov to bolo cele na hovno....a co sa tyka majitela domu...ja rozoznam cokoladu od hovna....takze cele to bolo blbe...este aj s tymi zmrznutymi jazykmi sa im to nepodarilo...povodne ked som o tom pocul cakal som nieco vtipne...nieco na sty lblby a blbsi...ale ak boli v careyovke blbe herecke vykony...tak potom co tuto? podla mna niektori pri hodnoteni neviem co beru do uvahy....vlastne ani neviem preco je hodnotenie take ake je... ()

pistik odpad!

Len veľmi málo filmov je takých zlých, že vám je z nich naozaj zle. Tento je ich kráľom. Ani si nepamätám, kedy som bol naposledy taký urazený. Skvelej komédie, akou Blbý a blbší nepochybne je, urobiť takýto prequel je hanbou. Film má nielenže bezduchý scenár založený výhradne na fekáliach a podpiremerné herecké výkony, ale, čo je najhoršie, robí zlú službu aj svojmu predchodcu. Po tomto filme totižto vyzerá, že Harry a Lloyd sú mentálne retardovaný, čo v pôvodnom filme rozhodne neboli. Postavy sa chovajú chaoticky a iracionálne a navyše, akoby utiekli z Mental Hospital. Za tento film by mal režisér a scenárista vysieť a filmoví producenti by sa mali ospravedlniť celému svetu, chodiť od domu k domu a každému v susedstve povedať, že sú perverzný úchyláci. ()

Martell47

Komédia Blbý a blbší je skvostom švyhnutých komédií. Tá má moje srdce a verím, že zaslúžených 100%. Toto je však riadny odpad, pokračovanie, ktorého osud bol spečatený už iba hereckým obsadením, a bla bla bla......je to otras, 1* fakt za neviem čo....asi za 120% mamičku Blbý a blbší;) ()

AntiasKing odpad!

První dost povedený díl byl založený na pohodovém příběhu a slušných vtipech. Tohle je založeno na xichtech těch dvou, na nesmyslném ději (vlastně oni jen sháněli lemply do zvláštní třídy a pak se jakože flákali). Neviděl jsem to úplně celé protože to nešlo vydržet jaká to byla nuda! Viděl jsem asi 45 minut ze začátku a pak posledních 5 minut....za celou dobu jsem zaregistroval jen jeden průměrně dobrý vtípek: "nic není tak americké, jako když se flákáš a projde ti to". 15% ()

Polnoch

Nechápem to nízke hodnotenie oproti Blbý a blbší z 1994. Humor v týchto dvoch filmov je podobný, nie je na vysokej úrovni ale zaručene pobaví. Také slabšie 3. ()

Rawar

" přijď v sedm " " Hodin ??? " ... " říkala něco o něčem " ... " holky jsou pro buzíky " ... " co zíráš ty vopice vošklivá " ... " celý to tu posral, pane bože, celý můj dům je posraný, je to tadý samý hovno " ... " táhni ksychte prdelní " ... "máte pravdu kapitáne, je to krysa " ... " umím otočit všemi kohoutky ve tvém domě, dokonce i u hadice " " ale z hadice vodu nepijeme, že ne ? " " NE !!! " Tohle je prostě totální úlet a měl jsem to rád jako týnejdžr a mám to rád pořád :-D Jaké štěstí, že nedávno dávali slabší, původní jedničku :-) Alespoň jsem si vzpomněl na tuhle milou, nostalgickou hříčku :-) ()

Likan7

Pitomá jednička je v porovnání s týmhle prequelem film nezměrných kvalit. Není to úplně odpad, hodně scén se celkem povedlo a Eric Christian Olsen je mladý Jim jak vyšitý, ale šem musí být jasné, že to kvalit celkem fajn jedničky nebude dosahovat. S přehledem nejlepší scény jsou s otcem Jessicy, ať už u nich v koupelně nebo při závěrečném pomrknutí, u obou jsem se upřímně zasmál, jenže zbytek stojí fakt za starou belu. Harry a Lloyd se potkají na začátku sedmé minuty tak, že do sebe vrazí. Tím by příběh mohl být vyřešený a film tak měl skončit, já bych dal 2* za ucházející úvod a neviděl zbytek...PS - Mladej Shia vypadá skoro stejně jako současnej Shia :)) ()

biergof

Zábava pro všední odpoledne, ale jaká?! Scéna roztavené čokolády v koupelně nebo postup pri pití ledové tříště, to mi zvedne náladu, ikdyby mě přejel vlak! ()

johhny007

Neřekl bych , že je to totální odpad! je pravda , že to na první díl nemá ani náhodou , ale podle mě normální film , který neurazí ani nenadchne takový težší průměr určitě kdyby tohle natočila dvojka z prvního dílu tak to má i něco víc do sebe a možná , že to tu má tak malé hodnocení jen proto , že někteří hodnotí ikdyž neviděli. Já jsem u toho dělal hromadu dalších věci a to jako Battlefield 3 , internet a dost často sem bylo mimo , ale doopravdy si myslím , že sem viděl mnohem horší filmy , které vůbec nejsou v top nejhorších , ale co ? Klidně bych se na tohle podíval znova , ikdyž někdy kdy by v televizi nešlo nic co by se mi nějak příčilo , ale určitě si to nebudu vyhledávat a sledovat kde to zrovna dávají 50% ()