Režie:
Curtis HarringtonScénář:
Joel ZiskinKamera:
David GurfinkelHudba:
Wilfred JosephsHrají:
Sylvia Kristel, Christopher Cazenove, Oliver Tobias, Gaye Brown, Gottfried John, Mátyás Usztics, Nicholas Selby, Malcolm Terris, Derek de Lint (více)VOD (1)
Hrají
Sylvia Kristel
Nizozemsko
Nejlepší filmy:
Mysteries (1978)
Le ragazze dello swing (2010) (TV film)
Alice ou la dernière fugue (1977)
Christopher Cazenove
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Julius Caesar (1970)
Dalziel a Pascoe (1996) (seriál)
Svítání Zulů (1979)
Oliver Tobias
Švýcarsko
Nejlepší filmy:
Ježíš Nazaretský (1977) (TV film)
Sharpovo Waterloo (1997) (TV film)
Medvědí vodopády (1999)
Gaye Brown
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Mechanický pomeranč (1971)
Sláva (1980) - a.z.
Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street (2007)
Gottfried John
Německá říše
Nejlepší filmy:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Institut Benjamenta (1995)
Manželství Marie Braunové (1979)
Mátyás Usztics
Maďarsko
Nejlepší filmy:
Věra Angiová (1979)
Vrabčák Vilík (1989)
Tragédie člověka (2011)
Nicholas Selby
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Nejvzdálenější místo na Zemi (1985) (seriál)
Dalziel a Pascoe (1996) (seriál)
The Adventures of Young Indiana Jones: Espionage Escapades (1999)
Malcolm Terris
Velká Británie
Nejlepší filmy:
The Plague Dogs (1982)
Othello (1965)
Chaplin (1992)
Derek de Lint
Nizozemsko
Nejlepší filmy:
Na Západ (2005) (seriál)
Černá kniha (2006)
Admirál (2015)
Ferenc Bencze
Rumunsko
Nejlepší filmy:
Pátá pečeť (1976)
Pevnost (1979)
Reflektor smrti (1964)
Gábor Nagy
Maďarsko
Nejlepší filmy:
Pátá pečeť (1976)
Deník pro mé lásky (1987)
Škyt (2002)
Miklós Székely B.
Maďarsko
Nejlepší filmy:
Satanské tango (1994)
Szürkület (1990)
Zatracení (1988)
Erzsi Cserhalmi
Maďarsko
Nejlepší filmy:
Vteřiny úzkosti (1974)
Allegro barbaro (1979)
Mraveniště (1971)
Vernon Dobtcheff
Francie
Nejlepší filmy:
Indiana Jones a Poslední křížová výprava (1989)
Nepolapitelná Tracy (1986) (seriál)
The Name of the Game (1968) (seriál)
Anthony Newlands
Velká Británie
Nejlepší filmy:
Místo nahoře (1959)
Dokud se nesejdeme (1989) (seriál)
Kaleidoscope (1966)
László Németh
Nejlepší filmy:
Szürkület (1990)
Věra Angiová (1979)
Allegro barbaro (1979)
András Márton
Maďarské království
Nejlepší filmy:
Lišáček Lup (1981)
Schůzka s Venuší (1991)
Szaffi (1984)
Gábor Reviczky
Maďarsko
Nejlepší filmy:
Perlasca (2002) (TV film)
Skleněný tygr 3 (2010)
Pevnost (1979)
Tutte Lemkow
Norsko
Nejlepší filmy:
Dobyvatelé ztracené archy (1981)
Ben Hur (1959)
Šumař na střeše (1971)
William Fox
Filipíny
Nejlepší filmy:
The Court-Martial of Billy Mitchell (1955)
Zlaté věže (1951)
Dvě paní Carrollové (1947)