The Hire: Star

Guy Ritchie

Scénář:

Guy Ritchie, Joe Sweet

Clive Owen, Madonna

Záhadný řidič přijímá úkol převést povýšenou zpěvačku, která chce za každou cenu uniknout svým bodyguardům. Slavná rocková hvězda však není z ledajakého těsta a je zvyklá na královské zacházení. Není tedy divu, že když její řeči překročí únosnou míru, rozhodne se řidič konat. (Kali4)

ORIN

Čtvrtý a nejnadupanější díl kraťasů (co se akce a hudebního doprovodu týče) z dílny BMW. Sebeparodizující role Madonně ale příliš nesedla a je jedinou mouchou na jinak dokonalém dílku. ()

TheDarKnig

Slabé 4 hvězdy, nevím, jak to tu může mít tak vysoké hodnocení, tento díl postrádá jakékoliv kouzlo, spíše je to jen taková karikatura a sebezesměšnění. Prostě tohle opravdu slouží jen jako reklama. Ovšem jízda městem, efektivní styl Ritchieho a hudební vložka jsou dost dobré. Takže proto takové hodnocení, jaké dávám ()

Aluska88

Guy Ritchie je pěkně vyčuraný maník:) Nadělit Madonně takový "dáreček." Ale moc pěkně si s ní pohrál:) Mám dojem, že ani nebylo třeba, aby Maddie něco hrála. Ritchie řekl: "Drahá, chovej se, jako vždycky. Jen si s tebou trošku pohraju, snad ti to nebude vadit...":) "Liskačka" v autě za doprovodu Blink 182 je nádherná. No a konec, která hvězda by si nepřála vyletět rovnou z auta, na červený koberec:) Co takhle natočit něco podobného s Paris Hilton?:) ()

genetique

Nápad na vtipnú časť vôbec nebol zlý, hlavne keď to režíroval Ritchie a dosadil navyše svoju polovičku. Ale pri akom režisérovi by sa Madonna (ako fackujúci panák) nechala takto zosmiešniť ak nie pri ňom? 80%. ()

3DD!3

Nejvtipnější HIRE. Jednoznačně. Madonnu moc nemusím a tady to byla taková mrcha, že mi ještě dlouho po skončení, tohohle kraťasu visel na tváři, pobavený úšklebek. + kdo by to byl řekl, že Clive Owen umí dělat takovéhle "ksichty". :-D ()

Le_Chuck

Tak neviem kto koho prehováral, či Madonna Ritchieho alebo naopak, každo pádne si u mňa obaja šplhli. Skvelá akčná mikrokomédia, typicky Ritchiovsky perfektne zrežírovaná a typicky Madonnovsky zle zahraná. Ale ja aj tak nemôžem ináč. ()

kitano

Extremne zabavny stek, ma vsak malu chybicku a tou je - Madonna. Ked zacne rozpravat, zabava ide dole. Esteze toho moc veru nenakeca :) (8/10) ()

Lavran

Společně s nevýrazným příspěvkem Anga Lee má nejméně oblíbená část. Guy mi kromě uspokojení z čitelné autorské stopy nemá co nabídnout. 2,5* ()

sud

Je to sice "pouze" reklama, nepostrádá ovšem švih, vtipnou pointu a styl. Guy Ritchie je z toho cítit na dálku. 75%. ()

Spooner

Guy Ritchie se prostě nezapře a další díl ze série "Clive za volantem" obohatil o svůj osobitý humor a plno nápadů. Clive si to zde užívá, Madonna vřeští na zadním sedadle a Blur do toho řežou svojí známou vypalovačku. Nelze odolat. ()

Davies182

Guy Ritchie se vážně nezapře a jeho podpis jako režiséra je na tomto dílu automobilové akční předváděčky hodně zřetelný. Navíc je milé si představit, jak si nyní Guy v pohodlí svého gauče pouští tento svůj "krátkometrážňák" stále dokola - Madonna po takové jízdě z nemocnice jen tak hlavu nevystrčí! Moc se mi líbily suchopárné hlášky, které popová hvězda ve filmečku v jednom kuse střílela z prořízlé pusy. ()

petero

Odľahčenie v tejto sérii prináša skvelá Madonna a ešte lepší Ritchi, ktorý sníma BMWčko fakt v premakaných záberoch. ()

Mahalik

Madonna je sice ****, ale v tomhle kraťasu je přímo geniální. Dokonalý Clive Owen, dokonalá hudba, dokonalá kamera dokanalé vše!!! ()

Gimp

Jen kdyby ta Madonna sebou v tom autě tak neházela hned by to bylo o něčem jinym... Přesto i tak velmi svižný a s nápadem. Áááách ()

cheyene

Tato epizoda The Hire je opravdu zábavná. Clive Owen řídí své BMW jako ďábel a Madonna doplatí na svoji namyšlenost. K tomu všemu hraje dobrá hudba. ()