The Hire: Star

Guy Ritchie

Scénář:

Guy Ritchie, Joe Sweet

Clive Owen, Madonna

Záhadný řidič přijímá úkol převést povýšenou zpěvačku, která chce za každou cenu uniknout svým bodyguardům. Slavná rocková hvězda však není z ledajakého těsta a je zvyklá na královské zacházení. Není tedy divu, že když její řeči překročí únosnou míru, rozhodne se řidič konat. (Kali4)

petaspur

Rozmazlená popová superstar si může dovolit všechno. Neměla by však zapomínat na to, že když hystericky vytáčí řidiče nového vyvoněného BMW, tak by si předtím měla zapnout bezpečnostní pásy. Jinak by se taky mohlo stát, že její několik hodin vytvářená vizáž bude o pár minut později na červeném koberci působit dojmem zfetovaného bezdomovce. ()

HAL

Ritchie je masér!....ať žijí extatické výkřiky, jenže co taky jiného říct na tento formálně dokonalý a neskonale vtipný filmeček, ve kterém se Guy Ritchie nejenže skvěle drží svého klasického stylu, ale ještě si dělá srandu z vlastní ženy. ()

Javert

Ani v krátkém filmečku Guy Ritchie nezapře svůj typický rukopis (vtipné dialogy, rychlé prostřihy, vysoké tempo...) a i na tak malém prostoru, jako je kabina auta, dokáže rozehrávat nadmíru zábavnou partii. ()

Vavča

Srandička od Guye Ritchie, Madonna to dostane pořádně sežrat, Clive se prohání městem na maximální rychlost za doprovodu Blur Song2 a Jízdy Valkýr to nemá chybu. ()

Legas

I když celá série The Hire jsou reklamní snímky, mají vzhled celometrážního hollywoodského bijáku. Ne však Star. Ta vypadá opravdu jako reklama. Může za to nejen režie Guye Ritchieho, ale i použitá hudba a vtipný konec, který nemá se samotným vozem příliš společného. Podobné věci, které se zde přihodí Madonně, jsem viděl už ve francouzském filmu Taxi, a tam jezdil Peugeot. Moje poklona patří také Madonně-herečce. Být v její kůži, tak takovou roli nevezmu. ()

Jordan

efektná prehliadka, reklama, klip - toto to malo byť a toto z toho ritchie vyťažil - nič menej, nič viac, štylizovaný humor tomu dal nadhľad, madonna šmrnc ()

klerik

Madonny mohlo byť naozaj trochu menej, ale aj tak je to najexplozívnejšia naháňačka - teda aspon Owen robí z autom všetky možné finty a ešte sa pri tom aj baví. Skevlá hudba je u Ritchieho samozrejmosť... ()

iamek

Mláticí Maddona v autě nemá prostě chybu. Celou sérii Hire docela žeru a Clive Owen se do role zatraceně hodí. ()

Chrustyn

Nejzábavnější díl z celé série minifilmů "Hire". Owen tentokrát dělá šoféra namyšlené Madonně a ta na jízdu s ním rozhodně nikdy nezapomene. ()

LaciLC

http://www.youtube.com/watch?v=nK87YLmagt4 - No, konečne Hire, ktorému môžem dať s čistým svedomím plný počet hviezdičiek, a to priamo od môjho obľúbenca Guya Ritchieho. Bez debaty najzábavnejší filmík z BMW série, kde takmer presne sadla aj Madonna v úlohe neznesiteľnej "manierovej" star. Dámy a páni, paráda... ()

Yardak

Whu Whou, Whu Whou, Whu Whou, Whu Whou...I got my head checked, By a jumbo jet, It wasn't easy but nothing is no.....Whu Whou, When I feel heavy metal, Whu Whou, And I'm pins and I'm needles, Whu Whou, Well, I lie and I'm easy All the time but I am never sure! ....... Whu Whou, When I feel heavy metal, Whu Whou, And I'm pins and I'm needles, Whu Whou, Well, I lie and I'm easy All the time but I am never sure! why I need you Pleased to meet you, Yeah Yeah, Yeah Yeah, Yeah Yeah....Whu Whou, Whu Whou, Whu Whou, Whu Whou........Blur - Song 2! ()

heyda

První polovina nadupaná skvělými dialogy. Druhá polovina skvělá kamera. Celkově to vidím na soldní 4 hvězdičky. A musím dodat, že výkon Madonny velice dobrý. ()