• Bat55

Skutočne krásna Jessica Alba proste nestačí. Film prekypujúci neoriginalitou, trápnosťou a infantilnosťou. Film sa tvári ako veľká komédia plná srandy a humoru, ale opak je pravdou. Väčšina scén ma skôr otrávila a hoci ma to v niektorých scénach aj bavilo, záver filmu na hokejovom zápase ma dorazil. Mám rád komédie, mám rád aj zvrátené a infantilné veci, no nemám rád tento film. Mike Myers mi nikdy nebol sympatický. "TradeMark" :) Trapošina! /15%/(3.1.2012)

Myersův humor mám mnohem radší,než třebas Sandlerův,a i tady sem se párkrát opravdu vydatně zasmál...co je vcelku vhodné,je vidět film v originále,jelikož 90% opravdu dobrých fórů vychází ze slovních hříček atd...nebýt trošku horšího konce,uvažoval bych i o lepším hodnocení...velká škoda je,že větší prostor nedostal Justin Timberlake jako "Le Coq" Grande...(13.2.2009)

• sigf07

Na dlouho asi můj největší filmové zklamání. Popravdě jsem se při sledování filmu cítil tak trapně, že kdykoli kolem mě někdo procházel, raději jsem okno přehrávače minimalizoval. Mike Myers mi lezl na nervy od prvních minut a upřímně pochybuji, zda má tento člověk vůbec nějaký smysl pro humor. A účast Jessicy Albové se v posledních letech stala zárukou průšvihu. Film je zkrátka trapný až to bolí a lze jen stěží uvěřit, že se pod podobný projekt podepsalo tolik slušných herců.(6.2.2012)

• Slarque

Naprosté dno. Mike Myers je buď takový magor nebo tak sjetý, že mu to třeba připadalo vtipné. Ale co ti ostatní? Proč se téhle trapárny účastnili? Včetně řady celebrit, které představovaly samy sebe. Je tu pár dobře natočených hokejových sekvencí, ale nic s Myersem v záběru nefunguje. A ten chlap je tam skoro pořád. Uvažoval jsem o jedné hvězdičce, ale vlastně nevím za co.(24.1.2011)

• Bobik9

To byla hrozná píčov*na! Bože od teď mám naprostý odpor k Torontu Maple Leafs. V běhu filmu jsem jim vítězství přál, čím daál tím méně. Nechápu, jak se k tomuhle mohli Justin, Jessica Alba a Kanye West nechat přemluvit. Z Justina udělali mentálního pologeje, z Jessicy naprostou p*ču a z rapera poseru. Přesto jsem na tom filmu našel něco, kvůli čemu mu dávám 2 hvězdy.(7.6.2009)

• - Natáčanie trvalo 2 mesiace. (Mihail123)

• - Jacques 'Le Coq' Grande je fanouškem Celine Dion, proto Justin Timberlake, který ho hraje, zaimprovizoval a v jedné scéně spontánně vyskočil na pódium a z plných plic zazpíval její písničku. Sám Timberlake se divil, jak jeho filmová partnerka Meagan Good dokázala udžet vážnou tvář. (HappySmile)

• - 7 nominací na nejhorší film roku. (cariada)