• Ravi

Můžu s klidným svědomím říci, že větší katastrofiu jsem na filmovém plátně neviděl. Film tak hloupý, nevtipný, nelogický a nesympatický, že by ho nezvolili ani za nejhorší Sci-Fi/Fantasy/horror film století. Žádná věta nemůže vypovědět, jakým hrůzám jsem byl při tomto sledování svědkem. Viděl jsem "Mega shark vs. Gigant octopus", viděl jsem Playgirls II. i mnohem horší filmy, ale tenhle předčil moje nejhorší představy. Fuj. Nonstope, ty jsi zásluhou, že jsem tento hnus dokoukal až do konce a možná za to může i trochu pivo. Není větší filmové katastrofy. Podle tohoto filmu hodlám srovnávat všechny hodnotící zde. Kdo dá filmu víc, než odpad!, je u mě bez vkusu, bez citu a bez mozku vůbec. Nikdy v životě jsem nebyl svědkem tak strašného útoku amerického nevkusu na divákovu inteligenci a soudnost. Nikdy v životě jsem nezkusil, co znamená být divákem něčeho tak pitomého, jako je toto. Neuvěřitelné, co lze za peníze natočit a nestydět se za to. S tímto filmem se ve mě zlomil duch filmového nadšence ve filmového kritika, jehož limita je pro Meyerse od tohoto bodu dále v intervalu minus nekonečno až nula včetně. Nedovedu ani slovy vypovědět, jak špatný a tupý tenhle film je. Počínaje režií, přez kameru a scénář konče. Herci tragičtí, hudba trapná, zápletky nijaké. Američané vymysleli nový žánr!!! Není to ani komedie, ani drama, ani nic jiného. Je to zcela nový druh! Druh, o kterém vím jediné. Nebudu ho podporovat. Největší filmová tragédie mého diváckého života. Lehká zábava na odreagování? Tak to sorry, ale tohle není ani zábavné, ani vtipné, ani koukatelné. Každý, kdo dokáže ocenit minimum z tohoto paskvilu, je u mě hlupák. 0% = 0/5 a kdyby to šlo, dal bych -100%(12.1.2011)

Bylo mi předem jasné, že u masového publika tentokrát Mike Myers nezaboduje, Love Guru přece jen nedosahuje nářezovosti Austina Powerse, ale troufám si tvrdit, že fandové zklamaní nebudou. Myers je bez debat třída, exceluje na všech frontách, k ruce má navíc největší americkou komediální hvězdu současnosti Stephena Colberta, a když k tomu člověk přidá dokonalý kreténský humor podaný s typicky myersovským šmrncem, skvělé popkulturní narážky a jen malý podíl trapných či nepovedených fórků, vyjde mu další skvělá praštěná komedie. Pochopitelně to není pro každého, ale mně Myers pokaždé urve koule, což je zkrátka pocit k nezaplacení. Ballgazer!!!!(14.7.2008)

Na tuto komedii jsem se hodně těšil, ale docela jsem se bál výsledku. Hodnocení na IMDb je dost tristní, ale díky tomu jsem aspoň přestal mít přehnané naděje - a to se mi bohatě odvděčilo. Bavil jsem výborně. Myers má prostě svoje MOJO a i ten místy vskutku dementní humor mi v jeho podání nevadí ba naopak. Navíc je zde i hokej, což je můj oblíbený sport. Ne, já jsem rozhodně nebyl zklamaný a pro fandy Myersova humoru můžu film jenom doporučit(31.7.2008)

• jadran90

Kravina. TM. Jediné, kvůli čemu stojí za to na film koukat, je něžná Jessica Alba a skvělý Justin Timberlake, kteří ovšem nedostávají dostatek prostoru. Jinak by to byl odpad jak vyšitý a ještě bych dal Myersovi přes ksicht smetákem namočeným v moči. Chápu, že špionátor baví spoustu lidí, jenže tohle bylo už opravdu za hranicí (ne)vkusu. Většina vtípků jsou dvojsmyslné sexuální narážky nebo nechutné prasečiny. Myers se asi docela dobře vyžíval v roli guru s nejasnou sexualitou, jenže mně bylo možná tak na zvracení. Jako to jsem se měl smát u kopulujících slonů nebo u rány do rozkroku? Abych filmu tolik nekřivdil, tak ano, dvakrát jsem se zasmál. Nechápu, jak mohl do filmu dostat Albu, Timberlakea a ještě další cameo postavy. Zápletka ještě celkem ušla. Narážky na rozdíly mezi americkou a východoasijskou kulturou bych taky bral. Pravdou je, že angažování nějakého odborníka na vztahy je možná jedinou cestou, jak by Toronto mohlo vyhrát Stanley Cup. Zatím jsou k němu pěkně daleko.:-D Hodnocení: 15%(14.7.2012)

Ubírám na hodnocení, poprví jsem byl docela slušně alkoholově naladěn a přišlo mi všechno nehorázně funny!! Podruhé už to nebylo tak fantastický, ale pořád velmi slušná zábava, na kterou opravdu musíte mít náladu, protože jak zjistíte velice brzy...neni totiž HUMOR jako humor!! Mike Myers má divný způsob jak rozesmát diváky, tak jak se mi nelíbí ani jeden Špionátor, tak se mi kupodivu zamlouvá Učitel lásky:), pokud ale nebudete pozorní, uteče vám spousta vtipu celé taškařice, občas je to slušná parodie na hlubokou filozofii kecu:), občas je to slušně sprostý:) a občas teatrálně vtipný ( viz. Justin Timberlake )!! Ale určitě stojí za vidění, už jenom proto, aby jste viděli Bena Kingsleyho v roli nevídané:) a snesitelnou Jessicu Albu, což se jen tak nepoštěstí!! Jednou větou: Myslíte si, že když Myers neni vtipný, znamená to, že neni vtipný už pro každého???:) (T.M.)(18.10.2008)

• - Snímek se umístil na 3. místě v žebříčku nejhorších filmů všech dob sestaveném od čtenářů časopisu Empire. (Zodd)

• - 7 nominací na nejhorší film roku. (cariada)

• - Víťaz 29. ročníka Zlatých malín v kategóriach: Najhorší film, najhorší mužský herecký výkon (Mike Myers), najhorší scenár (Mike Myers a Graham Gordy). (KazzaK)