Neuvěřitelná kravina, která ale dokáže zaručeně pobavit všechny, kteří mají rádi (nebo jim alespoň nevadí) styl humoru, který produkuje Mike Myers. Je neuvěřitelné, že taková blbost dokáže po celých 80 minut solidně bavit. Ano, jsou tam trapárny, je to trošku sprostější, kecy často vůbec nedávají smysl, ale vše je uděláno s takovou láskou, pozitivismem a úsměvem, že to musí rozehřát okoralé srdce filmového diváka. A hudba - výtečná.(2.3.2009)

• Slarque

Naprosté dno. Mike Myers je buď takový magor nebo tak sjetý, že mu to třeba připadalo vtipné. Ale co ti ostatní? Proč se téhle trapárny účastnili? Včetně řady celebrit, které představovaly samy sebe. Je tu pár dobře natočených hokejových sekvencí, ale nic s Myersem v záběru nefunguje. A ten chlap je tam skoro pořád. Uvažoval jsem o jedné hvězdičce, ale vlastně nevím za co.(24.1.2011)

Bylo mi předem jasné, že u masového publika tentokrát Mike Myers nezaboduje, Love Guru přece jen nedosahuje nářezovosti Austina Powerse, ale troufám si tvrdit, že fandové zklamaní nebudou. Myers je bez debat třída, exceluje na všech frontách, k ruce má navíc největší americkou komediální hvězdu současnosti Stephena Colberta, a když k tomu člověk přidá dokonalý kreténský humor podaný s typicky myersovským šmrncem, skvělé popkulturní narážky a jen malý podíl trapných či nepovedených fórků, vyjde mu další skvělá praštěná komedie. Pochopitelně to není pro každého, ale mně Myers pokaždé urve koule, což je zkrátka pocit k nezaplacení. Ballgazer!!!!(14.7.2008)

• demented

Dobrá pitkovina. :) Mika Myersa mám rád, ale v Učitelovi lásky bol poväčšinou dosť mimo. Od komédií podobného rázu prepracovaný dej neočakávam, ale sled rádoby vtipných scén pozliepaných dokopy za pochodu, aby tvorili akú takú dejovú linku, nie je šťastným nápadom (hoci napr. v Austinovi alebo Waynovom svete to fungovalo :) ). Btw. pri filmoch Mika Myersa by mali dabing zakázať - očividné to bolo predovšetkým pri tomto kuse, kde dabing spoľahlivo zabil dobrých 90 percent všetkých vtipov - u niektorých filmoch majú ľudia neovládajúci angličtinu holt smolu.(12.1.2009)

Taká škoda, že kopa z tých scén pôsobila tak strašne nasilu. Lebo inak je to veľmi schopná komédia, s dobrým humorom, hokejovo-guru príbehom a dejom (hoci klišé jak prasa). Ale aj tak proste fajn. Len fakt neznášam toto preháňanie, či už vo vizuálnych efektoch alebo v extrémne pojatých scénach. Do role Guru by sa mi však ešte lepšie hodil skôr Jack Black. A toho Justina Timberlaka som takmer ani nepoznal, našťastie od tohto filmu sa dostal aj k oveľa lepším úlohám, kde sa mohol aj lepšie odprezentovať.(24.7.2014)

• - Jacques 'Le Coq' Grande je fanouškem Celine Dion, proto Justin Timberlake, který ho hraje, zaimprovizoval a v jedné scéně spontánně vyskočil na pódium a z plných plic zazpíval její písničku. Sám Timberlake se divil, jak jeho filmová partnerka Meagan Good dokázala udžet vážnou tvář. (HappySmile)

• - Víťaz 29. ročníka Zlatých malín v kategóriach: Najhorší film, najhorší mužský herecký výkon (Mike Myers), najhorší scenár (Mike Myers a Graham Gordy). (KazzaK)

• - Ve filmu se ve finále NHL o Stanleyův pohár setkávají týmy Toronto Maple Leafs a Los Angeles Kings. Ve skutečnosti se však tyto kluby ve finále nikdy nesetkaly. (Lembi4)