Operátor tísňové linky (Jake Gyllenhaal) se snaží zachránit volající, které jde o život, ale brzy zjistí, že všechno je úplně jinak. (Netflix)

caerol

Nečekala jsem, že mě film o jednom herci v jedné místnosti bude takhle bavit, ač mě trochu mrzí, že tam nebyly vidět žádné detaily a jednalo se pouze o komunikaci mezi operátorem tísňové linky a volajícího, proto dávám 4*, ale jinak to stojí za shlédnutí. Navíc finálové rozuzlení fakt super. :) ()

BigAlex

Pokud si před koncem filmu vzpomenete na to, že už jste tento film viděli, ale jen se vám stihl během roku vypařit z hlavy, tak je to vzorová ukázka toho, jak moc nezáživná a nudná sračka tohle je. ()

GaBriela39 odpad!

Tak nějak mě ten Gyllenhaal přestává bavit. Dostal se na úroveň Lukáše Vaculíka, Nikolase Cage.... Jeden výraz, stejná mimika, všude kde hraje. Prostě nudný herec a nudný film. Kéž by ho Calvin sežral doopravdy 😉 ()

Nikol45

Originál jsem neviděla. Původně jsem chtěla dát 2* jelikož mi toto dílo přišlo docela nezáživné, ale kvůli Jakemu Gillenhaalovi jednu přidávám, protože mi v tomto snímku seděl ()

Chris Rock bude režírovat remake dánského Chlastu

Chris Rock bude režírovat remake dánského Chlastu

30.01.2024

Jake Gyllenhaal a Guy Ritchie spojí síly

Jake Gyllenhaal a Guy Ritchie spojí síly

10.10.2021

Přestože zatím o příštím filmu britského filmaře Guye Ritchieho (Rozhněvaný muž, Sherlock Holmes) nevíme takřka nic, projekt už se pomalu začíná blížit před kamery. O hlavní roli teď navíc jedná Jake… (více)