Pán a pani Smithovci sú len jednou z mnohých dokonalých dvojíc z vymydleného stredostavovského predmestia... až kým nevyjde najavo, že v skutočnosti sú obidvaja nájomnými zabijakmi, ktorí pracujú pre dve konkurenčné agentúry a ich úlohou nie je nič iné, ako odprevadiť zo sveta jeden druhého. Hlavných úloh sa ujali Brad Pitt a Angelina Jolie pod vedením režiséra Douga Limana (Agent bez minulosti). Obidvaja protagonisti sa na svoje úlohy dôkladne pripravovali na strelnici, pričom Angelina Jolie svojho partnera prekonala. (oficiální text distributora)

Nepi

Lepší průměrný akčňák s vymoženostmi ve stylu Jamese Bonda v hlavní roli s největšími hereckými hvězdami součastnosti: Angelinou Jolie a Bradem Pittem...Něco jako Válka Rooseových v moderním stylu...Místo talířů létají kůlky...I ten konec je lepší a veselejší!!! ()

silent cut

Elegantní svižná a slušnou akcí nabitá komedie proložená metrákem skvělých konverzaček zkratujících otrřepaná klišé. Moc jsem nečekal a o to lepší byl můj dojem a to i po druhém shlédnutí. Stylovost Charlieho andílků (ořezaná o jalovost), humor pravdivých lží a chyťte ho!, skvěle obsazeno, bravůrně zahráno... už se těším na dvojku... ()

LondonGirl

Tento film by som si na mieste Angeliny (alebo aj Brada ) hneď prehrala do reality. A to preto, pretože tento film má šmrnc. Bojové scény si dokážem pozrieť niekoľkokrát za sebou a stále ma bavia. Humor tu taktiež nechýba a páči sa mi spôsob spracovania a veľmi sa mi páči strih. Tento film patrí medzi moje najobľúbenejšie, hoci to nie je žiadny trhák. ()

P1tr

Škoda, zabitý potenciál, předvídatelný děj, nevtipný akčňák, který často připomíná Válku Roseových, která manželské spory zpracovala nesrovnatelně lépe, zábavněji a nepotřebovala k tomu velký rozpočet a žádné akční scény. Herecký ansámbl nemá šanci zakrýt tupý scénář a celkovou průměrnost. ()

Specs

Hlášky: (Psycholog se ptá Johna a Jane na to, kolikrát mají pohlavní styk.) psycholog: - "Co tenhle týden?" John Smith: - "Včetně víkendu?" & John Smith: - "Míříš hůř než vaříš, miláčku. A to je co říct." & (Jane koupila nové závěsy.) Jane Smithová: - "Když se ti nelíbí, můžu je vrátit." John Smith: - "Nelíbí se mi." Jane Smithová: - "Zvykneš si." & John Smith: - "Ty víš, že nikam neuteču." Jane Smithová: - "Tos řekl přesně. Sedíš v ocelové krabici a pod sebou máš celých sedmnáct pater vzduchu!" ()

Blackberry

Pán a pani Pittovci si to vyskúšali ako manželia najprv vo filme. Vidíme, že všetko naoko funguje, až sa dostaneme do zlomového bodu, kedy všetko padá ... V priebehu pár hodín sa však spoznajú naozaj, až nakoniec zistia, že sú úplne rovnakí. Osobne si myslím, že tento príbeh sa dal spracovať aj ako romantická komédia, asi skôr ako akčná. Ale budiš - so všetkými tými nelogickosťami - to znesieme a zabaviť sa zabavíme. No a vidieť Angelinu a Brada spolu takto po boku - je to proste milé. ()

spikey1

Je tu Piťák je tu Angie, je tu všechno, výbuchy, sex, co víc si přát? Funkčnost, když máte film, ve kterém jsou největší hvězdy hollywoodu, chcete aby taktéž působil jako největší film dějin. Co nám ale tenhle snímek servíruje? jen spoustu akce bez špetky nápadu, předváděčku stylových akčních sekvencí, ale na skvělý snímek tomu chybí něco velkého. ()

tommmy89

Presne toto Angeline patrí. Akčný film tvorí jej druhé ja (do toho trošku romantiky a sex appealu), a je to ideálne. Super filmík :-) 2* ()

tommy187

Pitt a Jolie sú známi tým, že sú známi," Túto veľmi múdru vetu povedal istý pán a akú myšlienkovú vrtuľu mi vopchal do hlavy. Tento film je jednoznačne fenomén, o tom nie je naozaj pochýb. Je zaujímavé, že film je tak obľúbený aj napriek tomu, že tento film je romantickou komédiou, teda žánrom snáď v modernej dobe najmenej obľúbený. Ale na to mám jedno úplne logické vysvetlenie. Film sa stal neslávne slávny, pretože všetci boli zvedaví na výkon známych, preto lebo sú známi. To je taký stručný dôvod prečo som si film zapol. Poďme teraz na moje skutočné ohodnotenie. Ako to tu už bolo určite spomenuté na romantickú komédiu úplne bravúrny film! No napriek tomu len veľmi tesný nadpriemer. Poďme k tomu, prečo si film ľudia naozaj zapli. Teda herci : Mne nesympatická Jolie bola prekvapivo príjemná a mne sympatický Pitt štandartne skvelý. No zhrniem to asi tak, že herci boli bezchybní. Kde teda bol kameň úrazu filmu? Možno ten, že sme sa už podobných námetov nasýtili. Alebo snáď to, že ..... ?? To je snáď jedno. Dobrý film na chladné večery. :-) ()

venca163

Mně to teda přišlo hrozně stupidní, takže jsem to celkem brzo zařadil mezi 3* filmy, tedy ty, co už nepotřebuju nikdy vidět, ale nebyla to úplná ztráta času (shodou okolností jsem to viděl ještě jednou, se stejným výsledkem). Brad Pitt je borec a nezklamal mě ani tady. Angelina je aspoň sexy, což částečně vyvažuje debilní scénář. U závěrečný scény už jsem ani nevěděl, jestli je to myšlený vážně, nebo se mám jen smát. Já jsem se teda smál =). (60%) ()

Jello Biafra

Akčná komédia o jednej nezvyčajnej manželskej kríze, z ktorej vedie cesta jedine skrz divoké prestrelky. Obaja manželia sú totiž špičkoví zabijaci ale navzájom o tom nevedia. Pri jednej tajnej akcii si skrížia cestu a tým sa spúšťa zábavná a miestami veľmi vtipná vojna. Elegantné herecké duo či vydarené vtipy však nezakryjú fakt, že zápletka je silne neoriginálna a mne osobne prišila záverečná prestrelka maximálne trápna. Bol som na tomto filme pred 10 rokmi v kine a pamätám si, že som odchádzal z kina mierne sklamaný. Samotný záver mi totiž pripadal silne odbitý. Vo výsledku sa však oplatí si tento film aspoň raz pozrieť. ()

3 AM Code

Velice dobre a trochu prekvapeni. Cekal jsem ciste akcni podivanou, ale film je, mozna vic nez z poloviny, romanticka komedie (s ponekud svebitnym pojetim romantiky). A funguje to bez debat prave diky hlavnim predstavitelum, kteri jsou v zaberu 95% filmu - kromne nich je tu vlastne jen jedna postava kterou lze oznacit jako vedlejsi - a vsichni ostatni jsou proste kompars. Je to uz pekna doba, co jsem naposled ve filmu videl tak dokonale sehranou dvojici. Pribeh neni nic svetoborneho a par hluchych mist by se naslo, ale nudit se rozhodne nebudete. Kudos pro BP & AJ. ()

sheilla

Film me teda prilis nenadchl. Tema nabizelo daleko vic moznosti, tohle uz jsem vsechno nekde videla. Film je casto prirovnavan k Valce Roseovych, ale nema ani krapet toho jizliveho humoru. Myslim si, ze Liman ma na vic. O konci toho filmu ani nemluvim, kam se hrabe Arnie se Slyem. Herecke vykony taky nic moc. A Pittovi to tam vubec nesluselo :-) Trojka z nouze. ()

sedm.1

Jsem z toho filmu krapet rozpačitý.Nechci ho označit za úplnou blbost,ale ten film mě prostě nějak neoslovil.A nehrát v tom podle mě tito dva výrazní herci(plus výborný Vince Vaughn ve vedlejší roli),nezbilo by z toho vůbec nic.Směs několika žánrů,z nichž ani jedcen nedopadl dobře.ZKLAMÁNÍ!!! ()

Smileface

Komerční popkorn postrádající cokoliv zajímavého, kromě dvou hlavních představitelů. Humor je zoufale nevtipný, děj o ničem a akční scény průměr. ()

Yeosol

Pěkná, úsměvná a docela i legrační akční romantická komedie, kterou bych doporučil i rozhádaným manželskýcm párům. Já jsem se u ní příjemně pobavil a myslím si, že to nebyl vůbec špatně strávený večer. Duo Brad Pitt a Angelina Jolie mě ve svých, nebojím se říct komediálních rolích překvapili a pobavili. Zcela zasloužené 4 a půl hvězdičky. ()

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

08.09.2021

Herečka a scenáristka Phoebe Waller-Bridge (Potvora) si nakonec v seriálovém remaku akčního thrilleru Mr. & Mrs. Smith o manželském páru špionů nezahraje. Důvodem byly bohužel kreativní neshody… (více)

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

15.02.2021

Studio Amazon se rozhodlo oživit populární akční komedii Mr. & Mrs. Smith z roku 2005, v níž si tehdy zahráli Angelina Jolie a Brad Pitt. Nově se však příběh zpracuje do seriálu, v němž si hlavní… (více)

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Pitt a Jolie u moře

Pitt a Jolie u moře

19.07.2014

Angelina Jolie zahájila svoji režisérskou kariéru před třemi lety dramatem V zemi krve a medu. Na začátku příštího roku uvidíme její válečný životopis Nezlomný, studio Universal už nicméně stihlo… (více)