Pán a pani Smithovci sú len jednou z mnohých dokonalých dvojíc z vymydleného stredostavovského predmestia... až kým nevyjde najavo, že v skutočnosti sú obidvaja nájomnými zabijakmi, ktorí pracujú pre dve konkurenčné agentúry a ich úlohou nie je nič iné, ako odprevadiť zo sveta jeden druhého. Hlavných úloh sa ujali Brad Pitt a Angelina Jolie pod vedením režiséra Douga Limana (Agent bez minulosti). Obidvaja protagonisti sa na svoje úlohy dôkladne pripravovali na strelnici, pričom Angelina Jolie svojho partnera prekonala. (oficiální text distributora)

shantim

U tohoto filmu jsem se naprosto nudil a nenapravily to ani akční scény včetně té závěrečné. 50% hvězdiček ()

philip.j.fry

Mr. & Mrs. Smith není nic víc než příjemnou jednohubkou,která ovšem chutná skvěle.I v téhle jednohubce však je typický úkaz akčních filmů-hluché místa zdatně sekundují místům geniálním.Ale to už je život,no.Ze skvělých míst bych vyjmenoval například večeři kdy se Bradovi zdá že ho chce drahá polovička odbouchnout a přestřelku těch dvou v domě.Celkově však ve vás film hlubší dojem nezanechá,což je škoda-mohl by.A Angelína je fakt kočka,to se musí nechat. ()

FrajerTom

Věřím, že když by Smithovi hrála jiná dvojice, že by to bylo tak za tři, ale mezi Bradem a Angelinou to prostě skvěle jiskří a i přes všechna klišé kterými je film nacpán se mi to opravdu líbilo.. ()

liuk

Tak takovou hovadinu jsem mezi hollywoodskými blockbustery nikdy neviděl. Totálně nevtipná komedie, příšerné nepřehledné akční scény, hrozně vykonstruovaný a přefabrikovaný casting dvou hlavních herců, kvůli kterým by lidé chodili a dobře hodnotili asi i reklamu na růžové bahno. Jolie si u mě touhle blbostí prokopala hrob až do jádra zemského. 1* za Michelle Monaghan. ()

ABCD Marta

Parádní akční pohodovka, v níž se ani jednou se nestane, že by něco nevybuchovalo či nelétalo všemi směry. Navíc chemie mezi hlavními představiteli neuvěřitelně funguje (čím to asi bude ;-). Jen rozjezd je trošku pomalejší, ale věřte mi, že zbytek filmu už je jiné kafíčko. :) ()

blackJag

V době uvedení do kin jsem na tom byl třikrát nebo čtyřikrát a i dnes je to pořád výborné. Mezi Jolieovou a Pittem to neuvěřitelně jiskří a scény, kdy si jdou po krku jsou skvostné. Vůbec akční sekvence jsou svým střihem dialogu a boje velmi povedené a Doug Liman po AGENTovi BEZ MINULOSTI rozhodně nezklamal. Momenty jako tango "a lá brutále" nebo závěrečný "sestřelný" balet patří vůbec k mým nejoblíbenějším. Vtipnou figurku si tu střihl i Vince Vaughn a jenom potvrzuje, že tento typ rolí mu fakt sedí. Klidně se to mohlo jmenovat Válka Smithových :-) 90% ()

Guzo

Na to, že Brada ani Angelinu zrovna dvakrát nemusim, musim před nima v tomhle filmu smeknout, dohromady je to hodně dobře koukatelná dvojka ve výbornym akčnim filmu. ()

drackula

Príjemná oddychová akčná jednohubka ktorej vládla charizmatická a sympatická dvojicia Angelina Jolie a Brad Pitt. Scény a zábery, v ktorých bol ich divoký životný štýl konfrontovaný zo spôsobom života bežných smrtelníkov ma zakaždným skvele pobavili. 70 % ()

Gallagher

Sexy Angelina a (jako vždy) sympatický Pitt. To je asi tak všechno, o co ve filmu jde. Sem tam nějaká akční scéna, občas padne i slušná hláška, ale jinak jde pouze o nafouknutou prázdnou bublinu namířenou přesně na multikina s tunami popcornu. Takových bylo, je a vždycky bude. 6/10 ()

EvaM odpad!

Neuvěřitelná americká hovadina, jinak se to nedá ani nazvat. Celou dobu jsem si lámala hlavu nad tím, jak dva dobří herci - představitelé hlavních rolí - Brad Pitt a Angelina Jolie, mohli vůbec přijmout účast na takovémto brakovém filmu. Pokud by to bylo zařazeno pod žánr parodie, asi by si nějakou hvězdičku zasloužil, ale za stávajících okolností to bylo trapné, nudné, místy komediální. ()

Ravi

Trapná variace na seriál i na "Válku Roseových". Ani jeden z herců se nesnažil, akce jako z levného béčka a ten závěr?! No, celkově vzato 40% = 2/5 ()

Autogram

Klasické manželstvo, každý má nejaké svoje malé/veľké tajomstvá. Nedá sa nepozrieť aj na filmové manželstvo dvoch najväčších hezounov Hollywoodu. Film nakoniec prekonal slabé očakávania, kazili ho len prehnané akčné scény v štýle Lary Croft, kde by boli namieste. –––– Nepůjdeme si přece lehnout rozzlobení. Musíme si promluvit! –––– Zeptejte se nás na sex. – Tak tedy? – DESET! ()

Jaro.Krafcik

Ale hej, hlavná dvojica vybratá skvelo a na jednotku. Ozaj k sebe pasujú. Celkom podarený rozjazd sa premenil na nudu. Aj keď film mal aj dobré scénky aj akčnosť. No škoda že vo finálnej fáze to dopadlo tak ako to dopadlo. Smithovci sú priemerní. Ide ale o ten lepší priemer 3* ()

Ludivitto

Výtečná chemie mezi A. Jolie a B. Pittem, skvěle natočená akce, pár solidních hlášek, dobře rozjetý děj a ... "konec". Žádná katarze, žádné uspokojení diváka. Mohl to být pořádný letní blockbuster, takto je to jen nedělní "cool" oddychovka. ()

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

Phoebe Waller-Bridge opouští Mr. & Mrs. Smith

08.09.2021

Herečka a scenáristka Phoebe Waller-Bridge (Potvora) si nakonec v seriálovém remaku akčního thrilleru Mr. & Mrs. Smith o manželském páru špionů nezahraje. Důvodem byly bohužel kreativní neshody… (více)

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

Pan a paní Smithovi mají nové tváře

15.02.2021

Studio Amazon se rozhodlo oživit populární akční komedii Mr. & Mrs. Smith z roku 2005, v níž si tehdy zahráli Angelina Jolie a Brad Pitt. Nově se však příběh zpracuje do seriálu, v němž si hlavní… (více)

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

Sci-fi Chaos Walking čekají přetáčky

05.05.2019

Pitt a Jolie u moře

Pitt a Jolie u moře

19.07.2014

Angelina Jolie zahájila svoji režisérskou kariéru před třemi lety dramatem V zemi krve a medu. Na začátku příštího roku uvidíme její válečný životopis Nezlomný, studio Universal už nicméně stihlo… (více)