Prci, prci, prcičky 3: Svatba

• USA American Wedding (více)

Skandální hrdinové, které milují diváci po celém světě, se vrací u příležitosti velmi významné události ve filmu Prci, prci, prcičky 3: Svatba. Jim a Michelle se berou. Stifler plánuje rozlučkový večírek a Jimův otec, samozřejmě, je vždy po ruce s nějakou skvělou otcovskou radou. Parta z filmu Prci, prci, prcičky je zpátky s další porcí nezaměnitelného obhroublého humoru. Jestliže tedy chcete zjistit, co po nocích nedělat v gay baru, pokud chcete slyšet, proč sex s babičkou nikdy není dobrý nápad a proč ochlupení pohlavních orgánů se svatebním koláčem tvoří špatnou kombinaci – jste na správném místě. (Magic Box)

Mr.Hudson

Kdybych věděl, jak se další pokračování prciček bude dále vyvíjet, tak bych si tento film cenil mnohem více. Je to bohužel prozatím třetí a konečný díl z "originální série". A je opět vtipný, tentokrát můžeme vidět opět starou dobrou partu, ale trochu v jiné situaci. Jim se žení a jeho blázniví kamarádi na svatbě nemohou chybět. Opět bych rád vyzdvihl kvalitní herecké výkony, v tomto díle především Seanna Williama Scotta. Jeho vtípky se v tomto díle velmi hodily. Můžeme tak vidět snědený dortík a nebo např. taneční kreace v gay baru, ale není to pouze o tom, ze Stiflera se už stal fenomén a všichni automaticky s takovými vtípky počítají. Celkově bych tento díl shrnul jako velmi povedený a je škoda, že se další pokračování této dnes již kultovní ságy tak pokazilo. ()

RedHot odpad!

Nepřeháním to. Ani trošku. --- Na Prcičky jsem se doposud díval chronologicky, první díl u mě začal na dvou hvězdičkách a díl od dílu hvězdičku srážím. Tak nevím. Kdybych se podíval i na čtyřku, asi se dostanu do mínusu. Nejspíš všechny ty parády přeskočím a když už, tak se kouknu na poslední část. Ta má být podle všeho vydařená. ()

Bozvav

Je to pitomost, která se mi před lety vůbec nelíbila. Zvláštní, teď po letech jsem se opravdu zasmála a pobavila. Pořád mi to připadá jako kravinka, ale baví. Pravda je, že bez Stiflera by to stálo za houby. za mne tři slušné*. ()

Johnny

Asi najrozpačitejší film celej trilógie. Nápad so svatbou je fajn a zápletiek okolo sa naskýta dosýtosti. Herci podržali svoj štandard, naozaj najlepšie vyznel Seann Williams Stiffler a najmä jeho tanečné kreácie z gay baru. ()

merigieren

Ano je to fekální humor s několika nahými děvčaty a narážkami na gaye (ten taneček byl o chlup delší než bych chtěl), ale oni to dokázali udělat s nadhledem. Klidný filozof stavějící na ironickém přístupu, šílený stiffler s nezdolnou energií zničit a ošukat co jde, jeden chlápek do počtu a šťastný páreček. Do toho zasahuje ještě moudrý rádce. Geniální vtípky (u čokoládového lanýže jsem řval smíchy) i nějaké ty narážky do minulosti se vyskytly. Definici lásky by si také nemněl nikdo nechat ujít :-) ()

t0ny

Po prvních dvou dílech tenhle kousek působí jako zjevení. Jsou tu sice trapné i zbytečné scény, a dobré scény, které ústí ve zbytečně trapné scény. Ale celkově třetí díl působí víc vyváženě a postavy konečně vynikají tím, pro co byly stvořeny (Stifler!). Rozhodně jsem to nečekal, ale u 'svatebního koláče' jsem se dobře pobavil. „Hey, Finch, what’s the capital of Thailand?“ „Bangkok.“ ()

Olík

Téměř plná chlapecká sestava (chybí pouze Chris Klein) + Alyson „flétna“ Hannigan – fajn, ale tohle se fakt točit nemělo. Už dvojka značně kvalitativně zaostávala a American wedding bere lacinost plným útokem. Zkundyksichti létají vzduchem jako komáři u rybníka, Stifler nastavil své buranství na plný výkon a gagy stylu snězení psího exkrementu snad netřeba ani komentovat!!!!?????:( ()

Lyžař

Jednoduše a stručně musím konstatovat, že je Svatba prozatím poslední sledovatelný díl - jsem strašně rád za přítomnost Stiflera a celou klasickou bandu "hrdinů". Na stranu druhou ale přes všechen smích ("mám hovno na práci".....) už to není ta špička jako v prvním díle. Režie: ***; Scénář: ***; Hudba: ****; Herci: **** ()

GOREGASM

Určitě zábavnější a lechtivější (v rámci možností povedená rozlučka se svobodou) než unylá dvojka. Paradoxně za to může místy nesnesitelný Stiffmeister, jemuž scenárista dal více prostoru než v obou předešlých dílech dohromady, a přestože Sean William Scott tlačí na pilu mládencovy demence jak jen to jde, párkrát do černého se trefí. Sofistikovanější protipól humoru má v popisu práce již tradičně spolehlivý Eugeny Levy. V subžánru teen komedií a pro náctileté povedená taškařice, pro vyzrálejší publikum stravitelné jen s příslibem odměny sexuálního ražení. 40% ()

Luk Skywalker

No jo svatbou všechno končí, důstojné zakončení trilogie. (Než přišel školní sraz v roce 2012). Od tohoto dílu stačí další Prci filmy vidět jednou. ()

Eluin

Takřka esenciální zlo ve filmové podobě, nicméně několikrát se mi povedlo zasmát, takže 1 hvězda je určitě zasloužená. ()

BeranSon

Svadba je v první polovině prostě klasicky skvělá. Hodně míst k zasmání, dobré ftípky i trapasy, ale v druhé trošičku sleví na tempu a chvílemi je prázdná, ale nikoliv nudná. Rozlučka se svobodou, dance battle... prostě další skvělí díl, od začátku do konce prošpikovaný stejně kvalitními trapasy jako první dva a o tom to je. - 7/10 - ()

MickeyStuma

Třetí volné pokračování je krapet vyzrálejší co se týče charakterů postav, až na jednu výjimku. A tím je Steve Stifler, u kterého tvůrci přitlačili více na pilu a tak vypadá, jako by zešílel. Ne že by před tím byl jiný, ale tady jeho chování již přesahuje míru únosnosti a vcelku vážnému ději, opět s průraznou romantickou linkou, nemálo škodí a vyloženě působí jako pěst na oko. Jim a Michelle chystají svatbu a tak celý příběh je o předsvatebních událostech jako obvykle plných neřestí a sexuálních klišé. Sexuálního a bohužel i přímo fekálního humoru je tu opět více dost, ale stejně jako minule, opakovaný vtip už prostě není vtipem. Obzvlášť, když po uvedení prvního dílu této série inspiračně vzniklo nemálo podobných snímků. Příběh jednoduchý, skopičiny mladých ničím nepřekvapující, atmosféra pro mravokárce zásadně nevhodná. Inu, puberťáky pobaví určitě, ostatní asi s odstupem. ()

BOURQUE

Tretie dielo dobre balansuje medzi „dedinskými“ a „dospelými“ scénami. Úspech však opäť vidím v podaní bláznivého výkonu S. W. Scotta, ktorý so svojím tancom a „ešte s niečím“ tu opäť prevalcuje každého. Škoda, že ostatný sú spíš pasívny. Osobné hodnotenie: 74% (***) ()

Besyn

Horší než jednička,lepší (rozuměj celkově méně nechutnější) než dvojka.Stiffler krade celý film pro sebe a nebýt maxitrapné a maxinechutné scény s pojídaním psího hovna (zlatý Klub sračů) dal bych s klidným srdcem za tři. ()