Prci, prci, prcičky 3: Svatba

• USA American Wedding (více)

Skandální hrdinové, které milují diváci po celém světě, se vrací u příležitosti velmi významné události ve filmu Prci, prci, prcičky 3: Svatba. Jim a Michelle se berou. Stifler plánuje rozlučkový večírek a Jimův otec, samozřejmě, je vždy po ruce s nějakou skvělou otcovskou radou. Parta z filmu Prci, prci, prcičky je zpátky s další porcí nezaměnitelného obhroublého humoru. Jestliže tedy chcete zjistit, co po nocích nedělat v gay baru, pokud chcete slyšet, proč sex s babičkou nikdy není dobrý nápad a proč ochlupení pohlavních orgánů se svatebním koláčem tvoří špatnou kombinaci – jste na správném místě. (Magic Box)

nvmzzt

Nejlepší Prcičky a asi i nejlepší teen komedie vůbec. Občas Vám příjde, že je celý film je postavený na jednom jediném člověku: správně -> Sean William Scott aka Stifler. Scott (dabovaný naprosto vynikajícím Filipem Jančíkem) rozehrává svůj herecký koncert, jeho Stifler dostal nejvíce prostoru ze všech postav, vykradl celý film pro sebe a celkově zvedl "úroveň" celého filmu. Z pár scén se staly dnes už kultovní kousky. Jsou to taky poslední opravdové Prcičky, posléze sklouzla série do "radši nekomentovaných" sfér, a tak doufám, že pokračování - American Reunion naváže tam, kde tento díl skončil. ()

@nthr4X

Ale těžce vydřené 3* za ty fekální a sprosté výlevy Stiflera které mi přišly spíše nechutné. Jinak celkem průměrná komedie která to ,,měla '' všechno završit. ()

Kizermen

Prcičky jedinečná, sprostá ,dobrá komedie :D na kterou nikdy nezapomenu Styflerovým hláškám se směju ješte dnes. ()

DansteR

To samé co jednička a dvojka. Pořád ten stejný humor dokola, jen se mění děj, ale člověk se stejně pobaví. Jinak opět bych to zaškatulkoval do průměrných amerických rádoby stupidních komedií, které něják zvlášť nezaujmou, ale člověk se na ně vydrží dívat a ve většině případů se i pobaví. Myslím si, že u tohoto filmu hrozně záleží na věku diváka. Teenageři budou nadšeni, ti o něco starší se možná parkrát zasmějí, ovšem všichni ostatní starší diváci si snad tento snímek radši ani nepustí. Vše ostatní jako obsazení, scénář apod. se pohybuje někde mezi průměrem a nadprůměrem, ale onen humor je tak výstřední a specifický, že film bohužel (bohudík) není asi pro všechny věkové kategorie. Za mě jako diváka řadícího se do té prostřední skupiny, 50% ()

Braga

Tak tento díl je asi o něco lepší než předchozí díly a to hlavně díky tomu že Stiffler tady dostal konečně prostor ukázat co v něm je. I zde nechybí dobrý příběh doprovázený výbornými soundtrackami na které jsme už zvyklí v předchozích dílech. ()

bmx6

O něco lepší než dvojka a o něco horší než jednička.Docela jsem se nasmál,ale nejvíce všeho okolo Stiflera.Přesto to nikdy na vyšší hodnocení nebude. ()

ludovit14

Rozhodne najslabší diel z trilógie. HOD:40,01%. PS: od záverečnej časti som očakával oveľa viac, ako nám bolo ponúknuté. Čakal som viac hlášok, viac vtipnejších scén. ()

Londi

Průměrná komedie pro dorostence, z mého pohledu o něco slabší, než předchozí dva díly. Dívat se na to dá, někdy jsem se i dost nasmála, ale ta scéna s konzumací hovna...to si mohli tvůrci odpustit, to na mě bylo moc! ()

Merenre

Jediné prcičky, které trochu za něco stojí, pominu-li opravdu zbytečnou a do zcela jiné kategorie patřící scénu se žraním hovna a holením ochují. ()

Desmi

Aby se pokračování nějaké velmi úspěšně koedie dařilo stejně tak jako u Prciček, to jsem ještě nezaznamenl. Trojka je skvělá a z prvních třech bych řekl dokonce nejlepší. Scénky s policistkou a Frauline jsou prostě top, a to nejen díky těm dvěma výstavním kusům..! Dlouho jsem se takhle nezasmál.. =) Ta výměna chování Stifmajstra a Finche je taky vcelku překvaivá a podařená. Tenhle film jsem určitě neviděl naposled.. =) ()

tetraedr

Válka mezi Stiflerem a Finchem nebo dopis do školní kanceláře: Steven budu ti vděčnej, když mě naučíš tancovat tak, jak si to předvedl v tom gaybaru. Zlatý časy kdy se na prcičky ještě dalo koukat. ()

PatrikP4

Asi nejlepší z celé trilogie nebo série nebo jaké všechny díly do toho chcete počítat. I Stifler je tady asi nejlepší se svým žhavým tancem v gay baru, rozlučka atd. Rád se na to vždycky podívám. ()

Drakersss

"Manželství je závazné, jednotné, věčné, nekonečné, stálé pouto mezi dvěma lidmi... Jime, rozmyslel sis to ?" Vždy když se dívám na třetí díl téhle legendární série tak mě tohle dostane a není to jediná věc. Rozhodně nejslabší díl celé série když nepočítám ty paskvily kde nám neučinkují naši kluci (Na táboře, Nahá míle, Spolek Beta, Kniha Lásky). Co mě na tomhle díle štvalo a štve je absence Oze ostreichera... No ták je to přece jimova svatba ten tam neměl chybět. Jináč velmi důstojné pokračování na které se mohu dívat neustále. ()

Kybela

Na tohle už jsem stará a nedokážu říct, jestli by mě to pobavilo, když jsem byla ještě puberťák. Teď jsem měla chuť napíchnout Stiflera na násadu od koštěte a vytřít s ním podlahu. ()

brasek

Tretie pokračovanie už nie je až také zábavné, ale určite autori sa nesnažili využiť popularitu predchádzajúcich dielov, pretože v snímku cítiť nové myšlienky ale už to tak nefunguje. ()

zigy

tenká hranice agresivity, tuposti a vulgarity, které jiné díly dokáží nepřekročit, tento díl překročil.....pro mě už je toto moc, a stifler je zde pouze idiot. ()

Jack_F.

Konstantní záchvaty smíchu. Stifler tam má opravdu luxusní scénky, zkrátka je to jedna z mála komedií, kde se prostě směju jak puberťáček. :D Čistokrevných pět za mě a supr komedie. ()

Heywood

Od momentu, kdy scénáristé a režiséři vsadili na vulgarismy a fekální humor se točí takovéto filmy. Nelíbila se mi ani jednička natož další díly, navíc herec Jason Biggs ujde leda tak v 8 statečných. 4tyřku jsem si nechal ujít a o pětku nemám zájem. Pokud tohle mladé lidi v USA a jinde táhne, tak se nedivím, že svět je tam kde je. Už jen ten český překlad je idiotský, natož film..Hvězda za to, že to není tak děsivé jako řada "uměleckých" hororů. ()