Robin využije pozvání svého snoubence, aby si od přemíry práce odpočinula na týdenní dovolené v tropech. Odletí do francouzské Polynésie a odtud malým, poněkud chatrným letadlem stárnoucího Quinna Harrise na ostrov Makatea. Po příjemném večeru, kdy ji Frank požádá o ruku, se však Robin ráno dozví, že musí pracovně na jeden den odletět na Tahiti. Nezbývá jí, než najmout Harrise, jediného dostupného pilota. Jeho letadlo se však dostane do bouře a po zásahu bleskem je nuceno nouzově přistát na neobydleném ostrově. Robin, která katastrofu nevnímala, protože si vzala silné prášky, se ráno s pilotem pohádá, když zjistí, že jsou na ostrově a bez možnosti spojení se světem. Zatímco Frank a pilotova milenka Angelika čekají na výsledky pátrací akce, dvojice se na ostrově hádá kvůli každé maličkosti. Druhý den zahlédnou u ostrova kotvit jachtu, když se k ní vydají v nafukovacím člunu, zjistí, že loď přepadli piráti. Stanou se svědky vraždy majitele jachty. Pokusí se pirátům uniknout, po velké honičce jsou chyceni. Přežijí jen díky duchaplné Robin, která pirátům namluví, že má na druhé straně ostrova jachtu plnou zlata. Cestou k neexistující lodi se dvojici podaří uprchnout. Nemají ale vyhráno, protože jsou stále uprostřed neobydleného ostrova a v patách mají krvelačné piráty. (TV Nova)

fantomas19

* priťahujúce sa protiklady - skúsený pilot vs. redaktorka, humor, konfrontácia postojov v hraničných situáciach, láska * stroskotanie, ostrov * boj o prežitie, piráti * ()

Shitonit

Nekomentuju. a to jen proto, abych nějakým omylem vypuštěným do těchto řádků, někoho neodradil ke schroupnutí téhle vynikající jednohubky.. P.S. viděl jsem to asi stokrát, dávám to před spaním proti depresím... ()

TaNya_

Nejoblíbenější film mého otce :D !! Většinu scén znám úplně nazpaměť, a i tak se jim pořád směju. Oddechová komedie o starým mrzoutským pilotovi a mladé hysterce se hodí snad na každý večer. A bonusem je nádherné prostředí s překrásnými plážemi. ()

nenet

I postarší Harrison Ford pořád dokáže okouzlit uličnickým úsměvem a s Anne Heche jim to hezky ladí. Příjemná romantika lehce doladěná akcí patří mezi slušné oddechovky na nedělní podvečer. ()

Zdenda

Naprostej průměr. Některý poměrně vydařený scény, ale tupý scénař nedovolí(možná ani nechce) z filmu vyždímat víc. ()

Kuba11

Asi sem od toho moc očekával,ale je to jen pruměrnej krapet dobrodružnoromantickej ilm se špetkou humoru se skvělím Fordem a krásnou Anničkou! ()

Spectacle

Klasický příběh: dva lidi, kteří se nemohou vystát, ale nakonec se dají dohromady a je z toho láska jako trám. Změnou v tomhle filmu je akorát exotické prostředí. Scénář má povážlivé trhliny, všechno je tam na honem a těžko uvěřitelné. Jasný, je to pohádka, ale i od pohádky vyžaduju jistou dávku reálnosti, že by se to takhle třeba mohlo stát. Tady jsem tomu nevěřil. ()

JUWA

Trochu nedocenená komédia,vzhľadom na to,že každá zložka tu funguje perfektne.Schwimmer v prvej úlohe,v ktorej je nielen že znesiteľný,ale priam perfektný,Ann Heche bohužiaľ v úlohe životnej a Ford vo svojom štandarde,čo však bohato stačí.Možno sa nebudete váľať od smiechu každých 20 sekúnd,ale má to svižné tempo a hlavne kopu hlášok.Videl som to už niekoľko krát a zatiaľ ani náznak nudy.Bez línie s pirátmi by som váhal medzi 3 a 4,ale posledná "mínometná" scéna je pre mňa osobne najlepšia sebaparodická akčná scéna vôbec,takže so 4 hviezdičkami neváham. ()

pekas

Příjemná oddechovka se vším všudy. Sympatická hlavní hrdinka, nenáročný ale nenudící scénář. Čtyři si to zaslouží. ()

B.Jay

Vím není to nic extra, ale prostě mám tento film rád. Jiskření mezi Fordem a Heche je skvělé a do toho Scwimmer :) ()

RyanRainheart

Lehčí nadprůměrná komedie, ve které je radost sledovat komediální jiskření mezi Fordem a Anne Heche. Alespoň pro mě jedna z komedií, na kterou se ráda dívám znova. ()

Krahulda

Takřka průměrný film. Všehochuť od každého něco. Chvíli je film romantický, dobrodružný a sem tam nějaký ten humor. Film navíc zachraňuje fakt, že hlavní hrdina je Harrison Ford. ()

LADAS79

Skvělá akční komedie z pěkného prostředí správný humor příroda a zastoupení Harrison Forda v této akční komedií. ()

helrohir

Jednoduchá, predvídateľná komédia s dobrými hercami, ktorých potenciál však nie je dostatočne využitý. Okrem toho sa mi nepozdávala drastická zmena z komédie na drámu, ktorá prišla z ničoho nič pri objavení sa pirátov, čoho následkom film skĺza do klišovitosti filmov boja o záchranu v exotickom prostredí. ()

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche