Robin využije pozvání svého snoubence, aby si od přemíry práce odpočinula na týdenní dovolené v tropech. Odletí do francouzské Polynésie a odtud malým, poněkud chatrným letadlem stárnoucího Quinna Harrise na ostrov Makatea. Po příjemném večeru, kdy ji Frank požádá o ruku, se však Robin ráno dozví, že musí pracovně na jeden den odletět na Tahiti. Nezbývá jí, než najmout Harrise, jediného dostupného pilota. Jeho letadlo se však dostane do bouře a po zásahu bleskem je nuceno nouzově přistát na neobydleném ostrově. Robin, která katastrofu nevnímala, protože si vzala silné prášky, se ráno s pilotem pohádá, když zjistí, že jsou na ostrově a bez možnosti spojení se světem. Zatímco Frank a pilotova milenka Angelika čekají na výsledky pátrací akce, dvojice se na ostrově hádá kvůli každé maličkosti. Druhý den zahlédnou u ostrova kotvit jachtu, když se k ní vydají v nafukovacím člunu, zjistí, že loď přepadli piráti. Stanou se svědky vraždy majitele jachty. Pokusí se pirátům uniknout, po velké honičce jsou chyceni. Přežijí jen díky duchaplné Robin, která pirátům namluví, že má na druhé straně ostrova jachtu plnou zlata. Cestou k neexistující lodi se dvojici podaří uprchnout. Nemají ale vyhráno, protože jsou stále uprostřed neobydleného ostrova a v patách mají krvelačné piráty. (TV Nova)

Martin741

Nenarocna zabava, pri ktorej sa da dobre oddychnut, a hlavne Anne Heche /Vrteti Psem, tajemstvi lonskeho leta/bol vskutku sympaticka. Dialogy ovsem len znesitelny priemer : 65 % ()

Elyssea

Harrison Ford a Anne Heche se rozhodli, že se navzájem doženou k šílenství. Naštěstí ale nedohnali k šílenství mě. Šest dní, sedm nocí je správná dobrodružná komedie. Pobaví, je zajímavá. Najdou se berličky v podobě japonského letadla z druhé světové války, ale to nijak nenarušuje hlavní dějovou linii. Je trochu děravá, ale to už romantické komedie bývají. ()

O´Neill

Velice pohodová odreágovačka, která utekla rychleji než mrknutí oka. Celý film sice šel v podstatě od ničeho k ničemu, ale dohromady dávál docela solidní dávku komedie, a pohody. Ford s Hechce jsou nejvíc v pohodě, a Schwimmer to samé. Zkrátka to herci zahrali opravdu výtečně. Hodina a půl utekla nehorázně rychle, a díky tomu dávám čtyři hvězdy., ()

Streeper

Film, který jsem viděla už několikrát a naposledy před hodně dlouhou dobou. Spojení Harrisona Forda a Anne Heche bylo skvělé. Anne ze začátku působila trochu hystericky a namyšleně, postupem filmu a při ztroskotání se z ní stává ale pbyčejná ženská, která ukazuje, že dokáže cokoliv i nad své síly. Navíc, kdo by se nezakoukal do Harrisona v jeho nejlepších letech? Oddechová napínavá romantika, která vždycky potěší a zabaví odpoledne či večer. Vždy si ho ráda pustím. ()

Crawler-D

Vydařená komedie, která stojí na indianajonesovském talentu Harrisona Forda a trefně šťouchavém vztahu ústřední dvojice. ()

dubinak

Shlédnout ho jednou za čas neuškodí. Není to ale ten typ filmu,který bych mermomocí vyhledávala. Spíš se na něj podívám jen když ho dávájí v TV. ()

PROCESOR

Těžké ráno po nehodě. "Dala bych si cafíčko " Ford, "Jasně madam už se to nese". Je to pohodová komedie a to úplně stačí.... ()

zette

Ve finale lepsi film, nez na prvni pohled z obsahu vypada. Mozna je to subjektivne vnimano i tim, ze mi v takovych "volnejsich" filmech sedi Ford vice, jak v nejakych "urputnych" dramatech. Sympaticke postavy, atraktivni prostredi, slunce, sranda... ()

WolfR

Parta šikovných tvůrců a herců se sešla, aby se pobavila a natočila si jen tak pro zábavu nějakou menší oddechovku, někde v teple. A vida, podařilo se. Vznikl zábavný a milý snímeček na zahnání nudy. 3 hvězdy. ()

KajusaK

Nadprůměrná komedie s Annou Heche a Harrisonem Fordem. Od ztroskotání na ostrově jsem v tomhle případě fakt nic nečekala, a proto mě to příjemně překvapilo :)) .. 4* a velmi silné. ()

otík

Zdařilá romanticko-dobrodružná komedie, ve které chemie mezi Anne Heche a Harrisonem Fordem zjevně funguje. Až na špatné triky s letadlem není na této příjemné prázdninové podívané nic špatného. ()

dr.fish

Myslím, že tato komedie přesně spadá do žánru romantických a je ve svém ranku klasikou. Nabídne nám krásnou ženskou z níž celý film nespustíte oči, a dostatečně vtipného chlapa s charismatem, kterým Harrison nepochybně je. Všichni si tedy přijdou na své, jedno oko nezůstane suché. 70% ()

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche