Robin využije pozvání svého snoubence, aby si od přemíry práce odpočinula na týdenní dovolené v tropech. Odletí do francouzské Polynésie a odtud malým, poněkud chatrným letadlem stárnoucího Quinna Harrise na ostrov Makatea. Po příjemném večeru, kdy ji Frank požádá o ruku, se však Robin ráno dozví, že musí pracovně na jeden den odletět na Tahiti. Nezbývá jí, než najmout Harrise, jediného dostupného pilota. Jeho letadlo se však dostane do bouře a po zásahu bleskem je nuceno nouzově přistát na neobydleném ostrově. Robin, která katastrofu nevnímala, protože si vzala silné prášky, se ráno s pilotem pohádá, když zjistí, že jsou na ostrově a bez možnosti spojení se světem. Zatímco Frank a pilotova milenka Angelika čekají na výsledky pátrací akce, dvojice se na ostrově hádá kvůli každé maličkosti. Druhý den zahlédnou u ostrova kotvit jachtu, když se k ní vydají v nafukovacím člunu, zjistí, že loď přepadli piráti. Stanou se svědky vraždy majitele jachty. Pokusí se pirátům uniknout, po velké honičce jsou chyceni. Přežijí jen díky duchaplné Robin, která pirátům namluví, že má na druhé straně ostrova jachtu plnou zlata. Cestou k neexistující lodi se dvojici podaří uprchnout. Nemají ale vyhráno, protože jsou stále uprostřed neobydleného ostrova a v patách mají krvelačné piráty. (TV Nova)

crozet

Sympaticky zahrané, dějová dynamika, pár povedených vtipů a velmi atraktivní hlavní hrdinka - na béčko celkem solidní. ()

kubyno

Mohla to být pohodová nevázaná a vtipná zábava na nějaký ten odpočinkový večer (Fordovo charisma je prostě boží), ale na to je tam až příliš moc hloupých a trapných momentů (občas si to na něco hraje...). ()

Blueeyes

Tenhle film mám moc ráda a vlastně ani neumím pořádně popsat proč. Asi proto, že Harrison má pořád velké kouzlo. Mezi ním a Anne Heche je takové to moc příjemné jiskření. Zroskotání na krásném ostrově, moře, vlny, piráti, veliká láska a nesnáze i překážky.... jo, film kterej ze sebe nedělá zbytečně víc než je. Romantická, dobrodružná komedie se štramákem Harrisonem. Mě to stačí. ()

Berry

Vynikající Harrison Ford, dobrá Anne Heche, legrační David Schwimmer a příjemná letní zábava. Co si přát víc? ()

Jeremiah

Trochu naivní, ale pobavil jsem se. A o tom to přece je, že? Věřit a doufat v tu pravou lásku je nezbytné. Že ji můžete potkat na nejroztodivnějších místech, tomu lze také uvěřit. Jenom ti námořní lupiči byli docela trapní. Slušné 3. P.S. Anne Heche má sice malé, ale roztomilé ... . ()

boyd.

Jedna z mých nejoblíbenějších komedii, krásné prostředí, Forďák předvedl svůj skrytý komediální talent, okouzlující Anne Heche, která vůbec nemá malé prsa a malý zadek:) v klasické roli trouby Ross z Přátel a menší cameo si zde střihnul i Danny Trejo v roli piráta a navíc ještě sexbomba Jacqueline Obradors. Vynikající směs humoru, napětí a akce, skvělý biják pro dlouhý zimní večer, který vás určitě zahřeje. ()

Osanos

Ta ženská měla fakt pěkný oči. Dialogy mezi ní a Fordem byly v první polovině fakt vtipný. Žádné další pozitivum nenacházím. ()

Akana

Proč ne. Romantická dobrodružná komedie může dopadnout všelijak, ale když do hlavní role obsadíte Harrisona Forda (David Schwimmer je taky docela zábavný), máte napůl vyhráno. Odborník na komediální žánry Ivan Reitman se ani tentokrát nesekl a vytvořil zábavu pro celou rodinu, jaká byla u bude pořád žádaná. 70% ()

croxika

Táto dobrodružno-akčná komédia s romantickým nádychom patrí medzi moje obľúbené. Veľmi sympatické obsadenie hlavných hercov, ktorí sa prekvapivo skvele dopĺňali. Síce obohratý dej a neprekvapivý záver, no aj tak ma nenudilo sledovať príbeh až do konca. Nezabudnuteľná scéna, keď po havarovaní lietadla ráno vedú hlavné postavy rozhovor a Harrison Ford povie "Ne. Ale umím tohle" a prstom si prejde po vnútornej strane líca von z úst, čím vydá známy zvuk :D Pôsobivé bolo zostrihanie scény na konci filmu, kde tesne pred príchodom pirátov opravujú lietadlo. Dávka napätia nechýbala. Niektoré dialógy hercov sú vskutku úsmevné a celkovo je tento film určený hlavne pre nenáročného diváka, ktorý má chuť pozrieť si príjemnú komédiu z krásneho prostredia slnečného ostrova. Vyskytuje sa tu typický zvrat, ktorý nastáva vo filmoch keď sú si hlavné postavy spočiatku nesympatické, z čoho jasne vyplýva, že nejakými okolnosťami skončia spolu. Presladený koniec nesmie chýbať no napriek tomu je u mňa táto oddychovka za 4*. ()

helloween93

Dobrodružná romantická komedie, která vás osloví především jménem režiséra. Harrison Ford se tu našel, nehraje sice Indyho, ale podobného dobrodruha, který je navíc pilotem. Ten se po zásahu bleskem ocitne na pustém ostrově s novinářkou z New Yorku. Navíc je ohrožují místní piráti, kteří zajatce neberou. Romantická komedie jak vyšitá. ()

boul

Sice klasicky tupá americká komedie, ale jedna z mála co mám rád a dobře se zasměju. Méně známá Anne Heche s tahounem Fordem to táhnou dobrým směrem a je to dvojice na kterou se dívat můžu a po čase se zase rád mrknu! 70% ()

MickeyStuma

Dá se říci, že Ivan Reitman v podstatě natočil poslední zábavnou dobrodružně-romantickou komedii tohoto typu v tomto případě s námětem ztroskotání na pustém ostrově a to letadlem. Byť je příběh značně jednoduchý, rozehrán je dobře a plynule. Harrison Ford a Anne Heche předvedli úctyhodný výkon ve zvýraznění typické nevraživosti mezi mužem a ženou v jakékoli situaci a jejich nucené spolupráce. Samozřejmě jsou mnohé dějové scény předvídatelné, ale to nemění na faktu, že snímek pobaví a zanechá příjemný filmový letní zážitek. ()

Wallis3

Povedená komedie z tropického ráje. Ford to tam furt má, nebo spíš měl a Heche mu zdatně sekunduje se vztyčenými bradavkami. A ta scéna, když se piráti sami odpálí, no k poguvinkování! :-) ()

Rathalos

Oddychova dobrodruzna komedia s sympatickou Anne Heche a frajerom Harrisonom Fordom,prijemny film na pohodovy vecer...:-) ()

Zaitsev

"hele, lidi, nešlo by mi dát roli, kde budu mít mladou kočku a abych jakože měl romantiku? A stihneme to dřív než mi bude šedesát?" Takhle si nějak představuju, jak tento zcela oddychový snímek vznikl. ()

Pingu

Je škoda že tenhle film má tak nízké hodnocení. Vynikající Anne Heche i Harrison Ford, nádherná krajina nebo obráceně ??? :o)) ()

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche