Dimo

Příjemný, svěže plynoucí film, který nenudí, žádná šíleně hluboká myšlenka po něm asi nezůstane, ale jinak opravdu dobře sledovatelné. 3 +; čili takových 68%... a to jsem skousnul cz dabing, na který si jinak vážně nepotrpím. ()

Blaogranas

Adrien Brody u mě začíná hodně stoupat v ceně. Dost podmanivý psycho zážitek, který není úplně nejlehčí pochopit a proniknutí do filmu trvá tak jeho 3/4. Pak si ale člověk všechno uvědomí a je velice nadšen (aspoň já byl). Snímek, kterému napoprvé přisuzuji 85%, ale s dodatkem, že před dalším shlédnutím je cesta nahoru určitě otevřená. BYLO MI 27, KDYŽ JSEM POPRVÉ ZEMŘEL ..... ()

Jerryy

Nechápu zdejší komentáře o chybách v cestování časem, který prý tento film má. Jak můžete spekulovat o něčem co se nezakládá na pravdě, prijměte to prostě tak, jak vám to režisér podá. Co když jeho představa je správná a ta vaše špatná. Nepřemýšlejte nad tím jak by to mohlo být, ale nad tím jak to je. Nehledejte ve všem jen chyby, to pak musíte mít zážitek z filmu poloviční. Chyby hledejte tam, kde opravdu jsou. Já jsem si pustil film kolem půlnoci, abych u něho usnul a musím říct, že jsem do 2:00 nezamhouřil ani oko, tak moc mě film strhl. Výborná atmosféra, ještě lepší herci hlavně Andrie Brody hrál opravdu excelentně ... no a Keiru jsem v podobné roli viděl poprvé a taky mě opravdu překvapila. Po Deja-vu další pro mě pecka mezi filmy, které si pohrávají s časem, i když jsou oba dost rozdílný a každý ma své kvality úplně někde jinde. 100% ()

Ondriss

Nečekaně příjemný film. Oproti ostatním bych měl k Brodymu pár výhrad (i když by měly směřovat spíš na účet Mayburyho) - v první polovině filmu se mu podle mého názoru moc nedařilo hrát ztrátu paměti, působil spíš jako vyjukaný francouz na dovolené. Tenhle nedostatek však hravě doplnily vedlejší postavy, které naopak v úvodu exelovaly. V druhé polovině filmu jsem byl už tak zabraný do děje (který má celkem dobrý spád), že mi všechny postavy přišly přirozené. Oproti Mattymu bych filmu nevytíkal tu mnohorovinnost - spíše kopírování zajetých témat skloubením Darka, Tuláka po hvězdách a Osudového doteku. K osudovému doteku se také blížila jednoduchost dějových linií, což je asi trochu potřeba, pro lepší pochopení - já osobně bych přitvrdil a nerežíroval tak "okatě". Závěrem 5* hodnotím hudbu (hlavně druhá polovina) a kamera (i když ne příliš inovativní, přesto zajímavá a nevšední). Logické chyby jsem však oproti ostatním nezpozoroval, maximálně jen rychlé uzdravení pacientů. Jestli hledáte "sci-fi light", tak tady je v prvotřídní kvalitě -) ()

Utero

Úžasné! Film sice nepřináší moc nového (připomíná filmy jako 12 opic nebo Osudový dotek), ale herecké obsazení včele s talentovaným Adrianem Brodym a vynikající atmesférou vyneslo tenhle film na působivou podívanou! ()

Bird_house

"Šel" jsem do tohoto filmu zcela nepolíben - jediné, co jsem věděl, že zde hraje Brody.. Stejně jako "golfista" mám rád cestování časem, etc.. Líbí se mi změny v budoucnu, které změní přítomnost a naopak.. Nedá se říct, že jsem byl z filmu zcela unesen, ale má něco do sebe.. Zpočátku trochu nuda, ale cca po patnácti minutách jsem se do děje ponořil a vynořil jsem se až u závěrečných titulků.. Zvlášť závěr je hodně povedený.. Myslím, že současný stav 78% je odpovídající.. ()

goni

Vzdy si cenim originalny namet, ktory je navyse aj dobre spracovany. A to sa v tomto filmiku podarilo na jednotku. Navyse, nie su tam takmer ziadne hluche miesta a clovek sa pri filme vobec nenudi [6/2013]. ()

Nail

Nevím pořádně ani čim, ale něčím mě to strašně upoutalo. Scénář je pěkně napsané, děj je taky supr. Člověka to nenechá oči odtrhnout od obrazovky. Hlavní role byla pro Adriena Brodyho jak ušitá. I když se zdál ze začátku film zmatečné, tak postupem času se vše pomalu a tak jak má vyjasňovalo. Moc se mi to líbilo. ()

Kingjiri

Hm, tak nejvíc se povedlo obsazení Adriana Brodyho. Ten se díky svýmu vzezření a stylem hraní do role týpků, co zrovna musej řešit nějaký velký životní problémy, vyloženě hodí. Z příběhu mě zaujal hlavně úvod , ale když se pak rozjelo pátrání po vlastní smrti, bylo mi vlastně vcelku jedno, jak to dopadne. Slušnej námět byl se všema dalšíma důležitejma filmovejma elementama utopenej v naprosto rutinní filmařině a poměrně pozitivní závěr mě taky neoslovil, tři hodně slabý hvězdy. ()

Vabr

Zajímavý nápad o cestování v čase, který však více zastřela romantická náplň, kvůli které jsem film extra nevyhledával. Herecké výkony jinak dobré a zavíraní do bedny jakbysmet, ale takový prostý snímek ve své podstatě. Vyhodnocení: Ne, že by tu bylo něco ke kritice, jen mi spíš v hlavně nic moc ze Svěrací kazajky neutkví ()

VerteX

Skvělý, sugestivní psychothriller, při jehož sledování se rozhodně nebudete cítit v pohodě... Na prvním místě je třeba vyzdvihnout výkon Adriena Brodyho, který zvládnul roli válečného veterána naprosto perfektně. Hold patří dále scénáristovi, protože námět a děj je zpracovaný tak, že vás nutí zároveň se děsit a zároveň přemýšlet. Navíc film velmi slušně graduje. A abych nezapomněl, Keira Knightley je nádherná :-) ()

Gardenboy

Tak nech sa na mna nikto nehneva, ale od tohto filmu som cakal viac. Po ohúrujúcej ukážke s death metalovým vyvrcholením som išiel na film plný očakávaní a zistil som, že ani z ďaleka nemá dinamiku upútavky. Je to rozťahané dielko, s kvalitnými hereckými výkonmi, ktorého scenár je hrozne zmätený, plný logických dier. Réžia, akmera a iné technické veci sú priemerné a preto mi to nedovolý hodnotiť viac ako kúsok nad priemer. Sorry, Jack tarks, ale si len ďalším snímkom v rade, ktorý nespĺňa očakávania... A btw...toto rozhodne nie je thriller, na tom ma nemalo čo poriadne thrillovat a staviať napätie len na rýchlych flashbackoch s dunením vo subwoofere - bez poriadne nadupaného vyvrcholenia na záver filmu nemá zmysel... ()