Shitonit

Ujetej doktor? Ujetej voják ? Ujetej celej svět? To byla nekonečná tlupa magorů, průběžně jsem se snažil vyselektovat kdo je normální a kdo už ne, začátek jsem ještě stíhal, pak jsem tak nějak přestal rozlišovat co je skutečnost a co představy, a nakonec jsem si přál dostat dobrotku do žíly, a nechat se zastrčit do skříňky. Ne, NE, V žádným případě to neshazuju. Film je to určitě super, výborně natočený, výborný herci, výbornej děj,... asi je to tentokrát moje vina, že jsem to prostě nepochopil. ()

Scraffy

Zaujímavý film o cestovaní časom. Je v tom veľa klišé a logických dier, ale aj cez to všetko je to film veľmi zaujímavý a vcelku ma slušne bavil. Výkon Brodyho je parádny a hodne napomáha filmu v lepšom hodnotení. ()

hazdrova

Podľa mňa je toto len dosť zlá kombinácia všetkého. Kiera, ktorá rozpráva americkou angličtinou (fuj), preblesky minulosťo-budúcnosťou sa mi zdali prehnané a koniec je taký gýčovo americký až hrôza. Jediné, čo sa celkom podarilo, bol začiatok filmu a celkom prijateľné herecké výkony Adrena Brodyho. Odtiaľ to už šlo dolu vodou.2* ()

GameboyNES

Mám tyhle schizoidní filmy o "cestování v čase" moc rád, škoda že tenhle se moc nepovedl. Tukan Brody je nesympatický neherec a ten/to/ono/ona plochodrážní Rytíř to samé. Lehce předvídatelný děj se neskutečně vlekl. Aspoň že tam byla výborná JenniferJ. Leigh.Tož 57% ()

unrocker

Další snímek ve kterém BRODY dokazuje že je PAN herec... Tomuto tématu filmu jsem nikdy nějak moc nefandil, ale tento film mě zaujal takovým nábojem a strhující atmsoférou že musím dát i skvělé hodnocení... ()

Fanak

Dopředu jsem o filmu věděl pouze to, že je to něco o cestování časem ve stylu 12 opic. Moc se mi do toho nechtělo, ale nakonec jsem byl nejen spokojen, ale přímo nadšen. Film byl překvapivě emocionální, zároveň jsem po celou dobu (102 minut bylo tak akorát) cítil soustavný tlak v žaludku, jak to nakonec dopadne (bude to něco jak ve 12 opicích?). Jistě, vše do sebe z hlediska logiky zcela nezapadá, ale zde mi to ani moc nevadilo. Výkony hlavních představitelů to bohatě vynahrazují a konec přes svou jednoznačnost i nejednoznačnost zároveň se stal velmi přijatelným vyústěním celého příběhu. ()

Dinsberg

Návod k tomuto filmu mi dalo zdejší hodnocení. Po přečtení obsahu mě to zaujalo tak, že jsem si film stáhnul. Musím říct, že to co je Návrat do budoucnosti v oblasti komedie, je Svěrací kazajka v žánru Thrilleru. A jen poznámku k oněm "nelogičnostem" v ději příběhu o cestování časem. Ty nelogičnosti divák vidí nebo nevidí, podle toho, jakou teorii o cestování v čase a časových paradoxech zastává. ()

wef

To, že je Adrien Brody dobrý herec, jsem věděl už předtím. O Keiře Knightley jsem to ale nevěděl, zasloužila by Oscara. Tento film si hraje s nepříjemnou tematikou, ale pořád zůstává v jádru hezký. Samozřejmě, že to nemá nějak originálně vyřešený scénář, ale proč ne... vem to čert: 5 hvězd! Těm, kterým se tento film líbil doporučuju taky film Svět podle Prota. ()

Cortesz

Opět další film o cestování časem, který sice není tak myšlenkově hluboký jako třeba 12 opic a nebo Osudový dotek, ale rozhodně je jim podobný a schopný se k nim zařadit. Herecky je to skvěle obsazené, Adrien Brody je fantastický, Keira je všude skvělá ta děvčice hraje skvěle a ještě k tomu dobře vypadá a překvapil mě zde Daniel Craig, kterého sem nemohl rozpoznat. Na pět hvězd to ale není, protože jsem se občas nudil. ()

Jaromír

Film se zajímavou atmosférou, ale to je tak vše. Čekal bych nějaké poučení, nebo, že ve mně něco zůstane, ale nic. Možná je hodnocení 4/5 moc, ale průměr to rozhodně není. ()

Burrows

Ano! Moje oblíbené téma: cestování časem, více časových rovin, jejich prolínání a zasahování jedné do druhé. A mě to opět dostalo. Nejvyšší hodnocení nedávám jen kvůli tématu, to by bylo pošetilé. Může za to vizuální stránka (celkové pojetí, především jednotlivé přechody z minulosti do budoucnosti), ale především ústřední herecké duo. Adrien Brody je talent a Keiře to s cigaretou a se skleničkou v ruce fakt sluší. Co na tom, že The Jacket připomíná jiné filmy, já jsem za to rád. 90% ()

Solverino

Maximum! Hooodně dobrý! Všem vřele doporučuju, tak dobrej film jsem už dlouho neviděl :) Herecký koncert Adriena Brodyho a zajímavý záporňák Kris Kristofferson! Určitě si to nenechte ujít, budete mít celý večer o čem přemýšlet :) ()

Pavel_Pan

V tomhle filmu se bude většina zdejších top - kritiků ztrácet. Nesundají si svoje žánrové brýle a nesundají. Pak lehce mísit poetiku s logikou. I když všem jednu uvěřitelnou variantu donese hlavní hrdina v doslovu, a nemusel by. mmchdm: zajímavá jména producentů ()

Bigfuckman

Nápad nebyl špatný, leč stavět film jen na jediné věci, která byla chvílema až moc nesmyslná mi nedovélí ohodnotit víc jak čistý průměr. ()

Soubi

No to je mi ale překvapení...čekal jsem něco úplně jiného a dostalo se mi velmi jemně a sugestivně natočeného dramatu. Keira moc nepředvede, to ale za ni přebere Adrien, který je skvělý a pokud je vaším oblíbencem, mrkněte se na to. Jen proč tomu nedám 5* - zarazila mě podoba s povídkou Jacka Londona Tulák po hvězdách. Trošku vykrádačka...ale pokud jste nečetli... :) ()

nula87

Další netradiční variace na cestování v čase, tentokrát z psychiatrické léčebny. Posloupnost místy pokulhává na obě nohy, Brody a kupodivu i Knightley jsou dobří, atmosféra taktéž. Ale v daném žánru už jsem viděl lepší kousky, a to především v lepší propracovanosti časových rovin, především Dvanáct opic, nebo např. Osudový dotek ()