Plastická chirurgie s. r. o.

• USA Nip/Tuck
USA, (2003–2010), 75 h 29 min (Minutáž: 40–67 min)

Tvůrci:

Ryan Murphy

Dylan Walsh, Julian McMahon, John Hensley, Joely Richardson, Roma Maffia, Linda Klein, Kelly Carlson, Kelsey Batelaan, Jessalyn Gilsig, Bruno Campos (více)

Série(6) / Epizody(100)

Christian a Sean jsou plastičtí chirurgové středního věku. Jejich klinika vzkvétá. Sean, který má rodinu, začíná být unavený životem, zatímco Christian si ho užívá, jak jen to jde. Jednou k nim přijde Argentinec, který chce plastiku celého obličeje. Ukáže se, že to je nebezpečný pedofil. Během operace ho zabije jeho vlastní bratr, protože se bojí, že jednou ublíží jeho dceři, která se má za pár měsíců narodit. Sean a Christian se musí zbavit mrtvoly...a to je jen začátek. (oficiální text distributora)

Cycake

První díly nic moc, konec už je zase trochu přliš moc, ale většina tohoto seriálu je velmi dobrá a otevírá některá hodně zajímavá témata a často i tabu, především pokud vezmeme v potaz prudérnost americké společnosti. No a ruku na srdce, mezi nami děvčaty, když na to přijde, Julian McMahon je moc pěknej chlap. mňam. Holt všechno není a nemůže být strava pro filmového intelektuála. ()

eFrankie

Krásnýma ženskýma se to jen hemží, to je hlavní:-) no a ten zbytek... Určitě jsou plus detailní záběry operací no a další plusy... Nevím, nic mě nenapadá, jen možná to, že mě to celý skutečně moc zaujalo a to je hlavní:-) ()

njuska

Absolutně perfekní seriál, který kupodivu nezabil ani český dabing. Jen nechápu, že premiérovou 5. řadu dává "odpadový" kanál Nova Cinema, notabene ve velmi "divném" čase. Docela mě opět překvapuje prskání místních ČT dvojkařů, kteří tu seriál haní. Ještě, že jsem opět na jejich "rady" nedal. Ostatně hodnocení na IMDb (84%) je vypovídající mnohem více ;-) ()

Naby

Zprvu jsem to měl hodně rád, ale kvalita tohohle seriálu je opravdu šílená. Občas se jim něco fakt povede a najedou další díl je naprosto příšernej. Možná až jednou uvidím všechny díly, tak tomu nějakou tu hvězdu přidam..... viz. mé moto ;-). ()

Life

Christian Troy a Sean McNamara. Každý úplně jiný, ale oba dva "naprosto" uvěřitelní. Serial je hlavně o jejich životech ve kterých nechybí vůbec nic. Sem rád, že jsem mohl prožít všechny ty etapy s nimi. A konec druhé série za doprovodu "All I know" je jeden z mých největších filmových i seriálových zážitků. ()

vade_mecum

řekněme, že některé díly mají své kouzlo, příběh, a jsou zajímavé, ten přehnaný sexismus ale působí jako pěst na oko, velice nevyvážené, dávám 2 a 1/4 vězdičky (45%) ()

mine.slayer

Jeden z mála seriálů, který ukazuje světlé i temné stránky plastické chirurgie a odhaluje mnohdy nesmyslné důvody, proč jí lidé z 90% využívají. ()

BlackVelvet

Tak tohle ne - mne to pripada jak jeste horsi Beverly Hills a nebo Melrouse Place. Plne povrchnich typku, intrik, sexu, chtice, pachteni se za prachama - cele se to odehrava v umelem svete, stejne umelem, jako je nazev serialu. Chapu, ze nekomu kdo zije v Los Angeles takhle realita je urcite blizsi, mne osobne takovyhle svet ale nikdy neokouzlil a neokouzli. Videla sem jen par dilu, ale stacilo. Prijde mne to perverzni, eklovite, takovy panoptikum tenhle serial. ()

TheFoxXRX odpad!

Přehled bárbín a kenů v jejich světě růžových brýlí. Už jen jméno herce Dylana Walshe z LosAngels mě dostává (nevim jestli si to nevymysleli) .... škoda, že jsem viděl jen jeden díl :´( ... NE!!! vlastně jsem přešťasten XD ()

shadower

Tak na tenhle seriál se občas dívám a čekám čim mě překvapí a rozhodně překvapuje, jako například v posledním díle kdy dávali zpět kusy těl žen, které rozřezal jeden magor a sestavil si z nich ženu a to ještě použil hlavu svý sestry. Tenhle seriál je plnej magorů, v podstatě tady nikdo není normální. Ono taky celá plastická chirurgie je trochu na hlavu. Nechápu lidi kteří do sebe nechají dobrovolně řezat, potřebovali by spíš vylepšit mozkový buňky. Užitečný je tenhle seriál možná v tom, že odradí některé lidi detailníma záběrama, který jsou někdy opravdu nechutný. Seriál je to depresivní, n aturalistický, provokující a občas s černým humorem. Hlavním účelem je šokovat. ()

Keledaia

Občas jsou tam opravdu absurdní, ujeté, uchylné záležitosti, které je někdy sranda zkouknout, někdy na to ale nemám jednoduše žaludek :) Herci většinou velmi dobří, zajímavá temata, přesto jen dvě, prostě to není můj šálek (ačkoliv je mezi lepšími seriály). ()

PpetraP

Hodně lidí tady bere tento seriál až moc vážně. Je to vtipný,občas něco zarazí,ale že by seriál pohoršoval společnost??? Někteří jsou vážně k smíchu .... ()

Volos

První díly zábavné - člověka baví to prostředí a jakási perverznost děje. Po čase to ale vyprchá a seriál začne čím dál více nudit....Herecké obsazení podprůměrné... ()

Zemřela herečka Anne Heche

Zemřela herečka Anne Heche