Návrat do Modré laguny

• USA Return to the Blue Lagoon (více)

Konec 19. století. Na lodi, jíž cestuje mladá vdova Sarah se svojí roční dcerkou Lilli, vypukne cholera. Sarah s Lilli a s dvouletým chlapečkem, kterého námořníci našli v bárce na širém moři, jsou vysazeni se zásobami do malé loďky. Vítr je zanese na opuštěný tichomořský ostrov. Sarah vychovává Lilli a chlapečka, kterému dá jméno Richard, v duchu viktoriánské morálky. Ale obě děti jsou s postupujícím věkem stále více fascinovány rozdíly ve své fyziognomii. Když Sarah zemře na zápal plic, Lillia a Richard jsou odkázáni jeden na druhého. Daří se jim utajit svou přítomnost na ostrově před kanibaly, kteří sem pravidelně připlouvají provádět své krvavé rituály. Na prahu dospělosti se Lilli a Richard do sebe zamilují a začnou spolu žít jako muž a žena. Jejich idylu přeruší příjezd americké lodi. Oba mladí lidé se za dramatických okolností musí rozhodnout, zda se vrátí do civilizace či nikoli... (oficiální text distributora)

VanTom

Dvojka rozehrává znovu úplně to samé, jen sterilněji a ještě plytčeji (ano, je to možné). Příměji, pěkně "hopem" se zaměřuje na naivní dospívající sexualitu z červené knihovny, jelikož tohle mělo minule největší úspěch; plus ještě přidává povrchní střet se sešněrovanou, zkaženou civilizací. Nicméně nenudí a reklamní obrázky rajského ostrova vykresluje krásné. ()

Autogram

Na tento film sme boli v kine z neznámeho dôvodu normálne v školskom vyučovacom čase (!) a myslím, že aj zadarmo. Nikto tomu nerozumel prečo, časy socialistickej agitácie už boli preč a toto bol film americký. Až s odstupom rokov v dospelosti som pochopil, že to bola sexuálna výchova, učitelia si takto jednoducho vybavili, čo asi mali predpísané osnovami. My sme za to boli mimoriadne vďační, čakali sme nudu v kine, a mohli sme sa počas vyučovania zabávať na skoro nahej Mille Javovich, vtedy ešte neznámej vychádzajúcej hviezdičke. A zábava to bola naozaj neskutočná, herecké výkony, príbeh a spracovanie bolo na vedľajšom mieste. ()

herr_carter

To máte tak, když se probudíte v neděli ráno a v rámci probouzení zapnete televizi a tam je Návrat do modré laguny 2..filmová hodnota kolem nuly, herecký výkony kolem nuly, ale jinak člověk může ocenit alespoň exteriéry a panenskou přírodu, pěknou hudbu a moje úchylné alterego kladně hodnotí i tělesnou schránku Milly Jovovich, takže jako kulisa ke snídani ideál .............moje hodnocení = 5,5 z 10. ()

Lukiš

Pokračování Modré laguny je snad stejně stupidní jak první díl. Člověk se na to jednou podívá a má dost. Jedna hvězda nahoru za krásnou Millu :-)). ()

Milan25

Z celého filmu je nejpeknější onen ostrov. Jinak herci jsou poměrně nudní, a jak to tak vypadá, Milla Jovovich hrála mizerně i v útlém věku. ()

Pussycat18

No není to paráda? Jenom válet špeky na písku, sem tam smočit nožky, dlabat samou exotiku, lehnout na to v kteroukoli denní i noční dobu... ()

DocBrown

Mirne lepsi nez jednicka - vtipnejsi (hlavne veci jako menstruace, erekce, pareni), dejovejsi a hezci predstavitelka (tim nemyslim tu raspli, co tam priplula) ()

pipapaja

Modrá laguna nikdy nebyla nic moc a tohle je ještě horší. Bohužel herci prostředí i stylizace jsou děsné a jediným plusem je snad Milla Jovovich ()

F.W.Colqhoun

„Návrat“ je neskutečně nudný film a nic to nenapraví ani side-boobs Milly Jovovich, což by Vám o tomto veledíle mohlo leccos napovědět. Kde jedničku zachraňovalo to, že je to jednička, chytlavý hudební motiv, lehká erotika a náznaky Rousseaua, je dvojka jako přes kopírák, erotiky je méně a je krotší (což by jeden od sequelu nečekal), z hudby není k zapamatování vůbec nic a místo Rousseaua se tu motá chlípný námořník. Pitomá nuda. ()

jasiska

Už Modrá lagúna je film pochybných kvalít, ale jej návrat je fakt podozrivý. Uznávam síce, že Milla je predsa len krajšia ako Brooke, ale jediné plus Návratu. Inak je to isté, len slabší odvar niečoho už beztak slabého. ()

peetriss

Zbytečné a naprosto prázdné pokračování Modré laguny, kde spolu v podprůměrnosti závodí scénárista, oba hlavní představitelé, a režisér jim dělá trenéra. Protože největšími kritiky jsou diváci, ti tento film naprosto po zásluze "odměnili" nálepkou kasovní propadák. Na Millu se alespoň hezky kouká, víc v tomto filmu nelze nalézt. ()