Záhadná vražda svede dohromady soukromé očko, herečku snažící se prorazit a zloděje předstírajícího, že je herec. (Filmbox)

Edgerton

Pořádná buddy-movie - skvěle sehraná ústřední dvojice, našlapanej Blackův scénář (super hlášky) + sympatické vedlejší postavy. Val Kilmer jako teplej detektiv je super a Downey Jr. taky, skoro mě až překvapilo, jak sympaticky jim to dohromady šlape. Michelle Monaghan, která se mi jinde moc nelíbí, tu taky docela uměla zaujmout. Tomu filmu sem se vyhejbal asi sedm let a rozhodně to byla škoda. ()

Londi

Nejdřív jsem si říkala: „co je tohle za blbost??“, po první půlhodině jsem ale zjistila, že se vlastně perfektně bavím. Film má švih, má spád, má vtip… A občas jsem se vážně musela zamyslet, abych se v tom bohatém ději neztratila. Určitě se na něj ještě několikrát v budoucnosti podívám. ()

Devilskitten

Skvělý film a především hlavní herecká dvojice Robert Downey jr. a Val Kilmer, na kterých stojí celý film a září spolu s krásnou Michelle Monaghan. Výborný scénář, filmu nechybí akčnost, zápletky, ale hlavně je to senzační komedie plná skvělých hlášek a vtipných momentů. Tolik jsem se už dlouho u žádného filmu nenasmála. Nejvíce mě dostal Harry, koukat na Roberta Downeyho jr. v roli přitroublého maníka z New Yorku byl pro mě zážitek. Rozhodně doporučuji, tento film teď patří k mým nejoblíbenějším. :) ()

kramatos

Film: 2* + Val Kilmer jako buzna na úrovni je prostě skvělej: 1* = 3* Naopak typickej Downey Jr. mě tady vyloženě vadil. ()

Ghoroth

Úžasná kombinace parodií na různé detektivky z "druhé ligy" a výborného, inteligentního humoru Roberta a Vala, které do příběhu sedí, dámy prominou, jak prdel na hrnec. Filmu se víceméně nedá nic vytknout až na pár scén, které by se dali prakticky znovu zparodovat jiným filmem za jejich "béčkovost" (není tím myšleno ty, které béčkově vypadat mají). Proto dávám 4 hvězdy. ()

Delmondo

Když jsem ten film viděl poprvé byl to jen šedý průměr, jenže pak jsem ho ale viděl po druhý, po třetí, po čtvrtý a stal se z něho nadmíru zábavný počin, kterému jsem nevím proč nedal tu pátou hvězdu. Robert Downey jr. a Val Kilmer se vykašlali na své předchozí účinkování v děsnejch kravinách a pod vedením smrtonosného posledního skauta Shane Blacka vytvořili svéráznou dvojici která se v přehršli neuvěřitelných situací vrací k dávnému kultu buddy-movie. Kiss kiss bang bang je prostě můj oblíbený film, no a ty čtyři hvězdy mi nedají spát, asi s nima budu muset něco udělat pro příště. ()

jjjerry

Pro mě zklamání. Něco jako když Pejsek a Kočička vařili dort. Dali tam dobrý věci, ale výsledek nebyl k žrádlu. Ani komedie, ani akční krimi. Z tý půlky co jsem ještě koukla, tak Robert Downey jr. hrál slušně. Jinak příliš překombinované, začátek a "představování" zase hrozně nudné. ()

Desmi

Po dlouhé době komedie, u které jsem se fakt zasmál. Klidně by mohla být ještě trochu šílenější, vůbec by mi to nevadilo. ()

Kozlowski8

Harry - vcelku bezvýznamný zloděj, se při útěku před policií zaplete mezi účastníky konkurzu na film a konkurz shodou vtipných okolností vyhraje. Poté je mu přidělen detektiv, který ho má připravit na roli. Situace se však nečekaně zkomplikuje a Harry se zaplétá do nebezpečné hry... Výborný scénář, i když méně kombinací by možná nebylo na škodu, skvělé dialogy a výtečný Robert Downey Jr. Rozhodně nezklamal ani stárnoucí Val Kilmer. Shane Black vytvořil dílo, které do diváka pumpuje od všeho něco - napětí, akci, vtip, hezké holky a které hlavně není žádnou tuctovkou bez nápadu. 75%. ()

Karbos

Občas mi hlavní postava přišla už trochu otravná ale jinak byl scénář i dialogy super, vše se postupně vyjasní a to celkem elegantně, hodně mi taky sedl humor, zejména potom hláška o opravdovém kouzelníkovi :)) ()

F2003F

Unikátna žánrovka, ktorá určite stojí za to! Bravúrny, veľmi šikovne napísaný scenár, o zábavu máte jednoznačne postarané. Vskutku milé pobavenie, ktoré neomrzí a vždy dobre padne. Plus Iron Man a Batman ako parťáci, čo viac si priať pre film na pohodový večer?:) ()

chozze008

Ok, co čtu recenze, tak jsem rád, že nejsem jedinej kdo u toho řval smíchy (to se mi nestává, lek jsem se ze mam nejakou manii) Jen kdyz si vzpomenu uz to na me de "Proc si kurva chcal na mrtvolu?" etc. Last Boy Scout jsem během filmu také vzpomenul, az zasvecenejsi me uvedli do obrazu je ze je to od stejneho rezisera. ()

PavHer

Parádní krimikomedie o zlodějičkovi, který se rozhodne dál se živit poctivě, jenže osud se rozhodne mu to trochu znepříjemnit. ()

Shane Black a Robert Downey chystají film

17.02.2016

Gosling, Crowe a smrtonosná vražda

Gosling, Crowe a smrtonosná vražda

12.07.2014

Scenáristický klasik Shane Black (Smrtonosná zbraň, Poslední skaut) se před pár lety skamarádil s Robertem Downeym Jr. a dali dohromady hned dva chválené filmy. Kiss Kiss Bang Bang následoval… (více)

Smrtonosný skaut Tony Stark?

Smrtonosný skaut Tony Stark?

11.02.2011

Jon Favreau se vykašlal na Iron Mana 3 a raději natočí rodinnou fantasy komedii z Disneylandu Magic Kingdom. On tvrdí, že ho tahle látka naplňuje víc, zlí jazykové mají za to, že se skrblíci z Marvel… (více)