Jako žák základní školy měl John Farley nadváhu a byl pravidelným terčem posměchu a šikany svého tělocvikáře, pana Woodcocka. O třináct let později z něj je štíhlý muž, který právě s úspěchem vydal knihu o hubnutí. Proto ho pozve starosta jeho rodného města, aby mu předal symbolický klíč od města jako poctu. S hrůzou však zjišťuje, že se jeho ovdovělá matka Beverly hodlá znovu provdat - za toho sadistu Woodcocka! John se jí snaží vysvětlit, že ho tělocvikář v mládí šikanoval a že je to zlý člověk. Matka nad tím jen mávne rukou. To už je na něj moc a vymýšlí plán, jak se Woodcocka zbavit. Odmítá přijmout fakt, že s člověkem, který mu zničil celé dětství, by mohl trávit rodinné Vánoce. Nezbývá mu než napnout všechny síly, aby ji od tak neuváženého kroku odradil a vyrovnal si s učitelem své vlastní účty... (TV Nova)

lennyd

Spisovatel John Farley (Seann William Scott) se po mnoha letech vrací do svého rodného městečka, aby zde, jako (nyní) slavná osobnost, převzal od starosty, klíč od města. Jeho návrat ale nese obavy - stejně jako spousta jeho spolužáků ze základky byl šikanován šíleným tělocvikářem, panem Woodcockem (Billy Bob Thornton). Jaké je Johnovo zděšení, když zjistí, že krom toho, že se pan Woodcock vůbec nezměnil, tak se zároveň uchází o jeho matku (Susan Sarandon) a nakonec snad bude mít John nového tatíka ... Billy Bob Thornton už začíná být známý tím, že si své role moc nepřebírá, a bere to co mu nabízí (a co nese). To bohužel znamená i role v podobně laděných kravinách, jako je tato (nebo "sousední" Škola svádění), nicméně je Thornton známý i tím, že i ze sra*ky udělá vtipný a koukatelný film (jako je tento nebo "sousední" .. už se opakuju). Susan Sarandon i Seann William Scott (konečně se odpoutal od Stifflera!) jsou Thorntonem dokonale zastíněni. Na jedno podívání ok, víckrát nemusím ... ()

T-pack

Zdaleka ne tak vtipné, jak by mohlo být a ten konec je prostě špatnej, Sean William Scott je kvůli American Pie přeceňovanej a Billy Bob Thornton celej film sám prostě neutáhne. Takže bych dal i dvě hvězdy, ale za to jméno - Woodcock - musím ještě jednu přihodit... ()

Beky

Jednou větou: Pohodovka, do kina ne, dvd ano, hlavně že se z toho nevyklubala fekální trapárna, ale pohodovej film!! ()

Tomik.

Možná až moc průměrný film, ehm, podprůměrný. Ale s tím do toho vlastně jdete. Jediné, na co jsem se já těšil, byl "Stifler". Čekal jsem, že jeho šarm opět zapůsobí a on mě svým pověstným humorem strhne. Bohužel, nestalo se. Děj byl strašně jednoduchý, 90% lidí bude schopno po prvotním seznámení s příběhem předpovědět, jak to dopadne. A to určitě není dobře. Vtipy vázly, atmosféra houstla, nebavil jsem se. Hudba nula. Jedna hvězda za pokus udělat oddechový snímek na téma "nenáviděný učitel tělocviku", takového jsme ve svém životě zažili asi všichni. Ale je to vážně škoda, potenciál zde zajisté byl. Mr. Woodcock byl protivný až hrůza, stejně tak jako tento film. Nedoporučuji, ztráta času. ()

sahe

Já nevim co o tom přesně říct... Nijak zvlášť neoslnilo... jednou to pro "zajímavost" stačilo vidět, podruhé si to nedám. A komedie? noo... nevim tedy... nějak extra až tolika to vtipný nebylo. ()

Mihail123

Podpriemerná komédia. Suché, nevtipné, trápne. Keď je v komédii jediný dobrý vtip (výmol na ceste), nie je to moc dobré. Billy Bob Thornton má charizmu, ale tento film to nezachráni. ()

Tomatáš

Nebudu lhát, ale dal bych jasných pět, kdybych neměl rád TV a sport a nestudoval bych na VŠ, jak se má učitel chovat ke studentům...Ale když vše pominu, tak se přiznám, že jsem se fakt hodinu a půl bavil neuvěřitelným způsobem..Fakt hustýý. ()

Compadre

Tohle jsem jaksi nezkous. Brácha se u toho svíjel smíchy a já jen čuměl, co to Billy Bob Thornton vyvádí...Nic moc. Je to nuda a zasmál jsem se akorát párkrát. ()

Ceres

Thorntona mám rád, ale i když tento film má celkem kvalitní obsazení, tak nedosahuje nějakých velkých kvalit. V průběhu filmu sice zazní dost hlášek na to, aby se člověk díval dál, ale celkově nic moc. Stiffler hlavně zklamal, čekal jsem větší odvaz. 40% P.S.: Viděno v dabingu, takže pravděpodobně originál bude o něco lepší. ()

Master19

Musel jsem se štípnout, toto je opravdu komedie, kde hraje Billy Bob Thornton a Susan Sarandon??? Představte si, že ano. A největší suchar je tu naprosto nečekaně Seann, který prakticky nemá co hrát. Oproti tomu hromadu prostoru dostává Randy Hickey, pardon Ethan Suplee, ten se mi naštěstí jen tak neomrzí. Co se týká námětu, byl by tu obrovský potenciál. Osobně jsem narazil až na vysoké na tělocvikáře, kteří byli podobně od rány, takže zdravím Boba a lituju neviužité síly této komedie. ()

smolicek04

Pekne som sa pri tom zasmial, ale to je asi to jediné čo na tom bolo dobre. Okrem dvoch skvelých hercov, a herečky. Malo to pekný podmet, a cítenie. Ale aj napriek tomu 3* je akurát. 4 už je veľa. ()

blackJag

Výborný začátek, který zbytek filmu sice nepotvrdí, ale pořád ještě celkově pohoda. Při pohledu na ultra šikanózního mamrda pana Woodcocka jsem si vcelku přesně vzpomněl na svého tělocvikáře na druhém stupni základky, kterého souborně nenáviděly celé generace (ne že by ten čurák zanechal nějaké následky na mé psychice, hlavu bych mu ale o kamen klidně rozlouskl :D). Thornton to zahrál dobře, tihle bastardi mu ale vždy šli nějak lépe :-) 60% ()

davidek

Viděl jsem hodně filmů kde byl Billy Bob Thornton daleko lepší, ale celkově film neurazí. Dobrý námět a minimum blbostí. ()

Dagoussek

Dobrá rodinná komedie o panu tělocvikáři, kterého by nechtěl nikdo zažít, je to jako noční můra a když ho budete mít pak neustále doma, tak to je peklo😃 ()

U.Tarare

Průměrná komedie, žádnej zázrak. Ale díky Scottovi a Supleemu jsem se smál jak pominutej, zvlášť při vzpomínkách na tělocvičnu. ()

P1tr

Nenáročná, ale bohužel nevyrovnaná komedie s dobrým obsazením, která má několik opravdu vtipných momentů, které bohužel spojuje spousta vaty. ()

BuryGol

Budu upřímnej-stáh jsem si to jen kvůli Sheannovi a lenosti nad přemejšlenim. Je to klasická béčková přiblblá komedie, kerá by bez Seanna, Billyho Boba a Ethana stála za kulový. Dá se jí uznat začátek, zmíněný herci a pár dobrejch vtipů. Ale to je všechno. ()