Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

L3G1ON4R

Otřepaná akční loutkohra. Snaha o efektně akční snímek dobrá, nicméně kromě názvu tahle parodie na bojová umění v soutěži Tekken je výsměchem. V dnešní době máme technologie na vysokých úrovních a stále se točí takovýhle kraviny, co nestojí pomalu ani za shlédnutí, škoda... ()

vieriX

Tak nějak začnu hru jsem hrál tak jednou v životě a nebyla nic moc když to srovnám s Mortal Kombat. Tak a teď k filmu samotnému film se tváří jako zábavné béčko ale je tu jeden problém rozhodně to není zábavné. Hlavní hrdina mi připadá jako by utekl z nějaké chlapecké skupiny nevypadá jako borec co by dal přes pysk Garymu Danielsovi tomu se musím smát. Ale abych úplně nekritizoval tak bojové scény se mi celkem líbili čekal sem rychlý střih kamery ale není to vůbec tak zlé jde se v tom orientovat. Suma sumárum hodně podprůměrné s občasnými záblesky které stojí za zhlédnutí. ()

OldaB

Kdysi v časech PS1 výborná série, ale film bohužel je pouhým stínem. Katastrofický scénář, málo démonický Kazuya, na soubojích se šetřilo, řada zajímavých postav chybí. Zbytečné čekání, bez tohoto filmu bych se klidně obešel. ()

ppolda

O filmu padlo už tolik hnusného, že to nejspíš odradí většinu potencionálních diváků. Z lásky k herní serii jsem se koukl a ve výsledku si myslím, že to tak hrozné není. Kamenem úrazu se stal střih. Díky jeho absolutnímu nezvládnutí si zápasy neužijete ani zpoloviny tak dobře, jak bylo záhodno. Některé vložky mi přišly taky zbytečné - 5ti vteřinový sex, při kterém Kazuya myslí na Jina.. wtf? Taktéž jako zarytý fanoušek hry nedokážu tvůrcům odpustit brzké vyřazení nejlepší herní postavy - Eddyho Gorda. Celkově vzato mohl turnaj, jakožto středobod filmu, dostat větší prostor. Taky se mohla lépe nastínit realita korporační diktatury. Jako dvoudílná miniserie by to bylo brutální. Poslední, co bych vytknul, je chaotické prolínání vzpomínek s ralitou. Kazí to dojem. Abych jen nekritizoval. Kelly Overton jako Christie je k sežrání a kalhoty, co nosí, jsou geniální. Už jen díky ní se vyplatí na film číhnout. :) Kamera je poměrně obstojná. Některé scény opravdu připomínají nějakou futuristickou herní 3D grafiku, takže trikařům také palec nahoru. Palec nahoru si zaslouží hudba, která vystihuje atmosferu scén a přitom příliš neodvádí pozornost od obrazu. Sečteno a podtrženo. Tekken je mnohokrát lepší zážitek, než oba Mortal Kombaty dohromady a proto nechápu skoupost hodnocení některých uživatelů. Není to sice žádný trhák, ale jako odpočinková podívaná je to ideální. Dávám 4*, abych tím alespoň trošku vyvážil podle mě neadekvátní hodnocení. ()

whysoserious

Pokud byste od Tekkena čekali nějaký náročný děj či nějaké hlubší sdělení, pak se na něj ani nedívejte. Musíte už dopředu počítat s tím, že je to film dělaný na motivy konzolové rubačky, tudíž je zde důležitá především akce a samotné boje než příběh. Bohužel ani samotné boje v aréně nejsou místy sestříhané úplně nejlépe. Jediné na co jsem se vždy těšil, tak byla přítomnost překrásné Kelly Overton. Nevím jak vy, ale pro mě je skutečnost, že mě u filmu místo akce udržela jen sexy kočka, dost frustrující. ()

Pitryx odpad!

Ah Bože, kolikrát to tu už bylo. Kde jsme to už viděli? Stejný příběh, stejné boje, stejné "zmrtvýchvstávání" hrdiny, ale zde vše zahaleno do SF hávu, neboť...Jsme, sakra, v budoucnosti, ne? No, hned po prvních deseti minutách jsem věděl oč půjde, bojové scény jsem svědomitě přejížděl, protože bylo jasné kdo má zvítězit. Staré zatuchlé klišé se opět objevilo na scéně. Běžte s tím někam a vytlučte si slámu z hlavy, autoři, stejně jako ti vaši bojovníci a celý váš film. Stejně mám pocit, že jste tak učinili již před natáčením. ()

Fearoth

absolutní souhlas s Djkoma :-) Abych to shrnul... slátanina, která se nemohla přiblížit hře, ale ani filmu, jelikož neobsahuje snad ani zápletku. Jinak na pohled hezká podívaná, podle mě by filmu prospělo, kdyby si hoši z japonska pohráli se světelnými efekty úderů, hráči se mezi sebou nezabíjeli a bylo více kratších zápasů. ale bohužel ... takže jen 1* ()

Vämpiriüs

Film vhodný na oddechový večer. Nic moc jsem od tohoto snímku nečekal, ale relativně mne překvapil. Na bojové techniky se dá velmi dobře dívat. ()

KillHurt

Ne, ne, ne a ne... a je třeba přidat: nelogičnosti jako kráva. Soubojový systém musel být vygenerovaný podle nějakého složitého matematicko-fyzikálně chaotického vzorce, protože jsem ho nepochopil ani nepochopím, a nebo tam žádný nebyl a autoři si skládali souboje tak jak se jim zachtělo, takže některé postavy se ani nezastaví a některé se k soubojům ani nepřiblížily a jsou ve filmu jen díky svému působivému image. Souboje byli poměrně působivé a hezky se na ně dívalo, ale... Po druhém opakování vandamovského flashbacku na svého mrtvého učitele (v tomto případě učitelku) při blížící se prohře mi začal hlavní hrdina lézt krkem a to jsem se dočkal ještě dalších dvou vzpomínek na trénink. Navíc jedna z holek mohla nakopat do zadku nějakého chlapa, popř. naopak. Nelibuju si v násilích páchaném na ženách, ale film by to osvěžilo a bylo by to něco, co by mě opravdu překvapilo. Atmosféra upadajícího světa taky ušla, i když byla hodně podobná filmům Gamer, Death Race, Babylon A.D, ale ty ji měly podobnou zase s Běžícím mužem, tak co. ()

MrMir

Takovou stupiditu jsem už dlouho neviděl. A to se můžu označit za fanouška žánru (hru neznám). Souboje naprosto příšerné, střih odporný a děj....co to je? Navíc, někteří ze "slavně představených" bojovníků vůbec nebojovali (naopříklad to druhé černovlasé dvojče), jiní naskočili přímo do semifinále, aby byli následně po 1 minutě stati ranařem, který má místo kostí ocel....jednu hvězdu dám za tu pěknou bojovnici v bílém a za toho dědka se špičatými bílými vlasy...mimochodem.... když vás bude k smrti mlátit ocelový chlap, vzpomeňte si na radu své matky o tom, že protivníkova síla se dá využít v jeho neprospěch a že každý má své slabé místo..zmláceni vylezte na nejvyší místo v aréně, skočte dolů a otočte mu hlavu o 180 stupnů .a vyhrajete rozdílem třídy :o) ()

CRYPT

Celou dobu mne rajcovali prdelky co se tam míhaly, hlavně ta co jela po Jinovi... Ten její zadek no aaaaaaaaaaa. Škoda mluvit, radši si půjdu dát studenou sprchu. Co se týče filmu - NUDA, souboje (těch tam bylo jen pár řekl bych na můj vkus) ušly, ale přeci jen na akčnosti například Uriho Bojky to nemá ani v nejmenším... Jako fanoušek Tekkenu na PSX byl film pro mne zklamání, hlavní hrdina - super vlasy :-) jinak po strašném začátku, jakžtakž prostředek a naprosto opičí konec - dosekanej domlácenej si dal po zápase bundičku a odkráčel domů - bez šití ran, ošetření apod. Docela by mne zajímalo jak to pořešil s tou prdelkou z Tekkenu a tou blondýnkou co s ní chtěl provádět pohlavní styk na začátku v té černé díře ()

dodo669

Ako som sa ja tešil na Tekkena! A aké veľké bolo moje sklamanie, keď som dopozeral tento biedny, po všetkých stránkach slabý počin. Hviezdičku dávam za aké také boje, ktoré boli aspoň trochu zaujímavé. ()

Cnelka

Snad v roce 2007 jsem poprvé zaslechl, že by herní předloha měla být zfilmována. Uvítal jsem, neboť se považuji za slušného fanouška Tekkena. Byl to pro mě jeden z nejvíce očekávaných filmů, ale pak se vše odkládalo, odkládalo až měl premiéru 2010. Věděl jsem o ni, ale neměl jsem čas a posléze na tento film zapomněl. Vzpomenul jsem si teprve na konci roku 2011 a bez traileru v klidném podvečeru film pustil. Jsem více zklamán, než nadšen, protože z tohoto filmu se dalo vytřískat daleko více. Takhle je to bohužel jen průměrný film s kvalitními souboji. Tím chci říct, že chápu hodnocení 2*. Nebýt fanoušek, možná by mě to také nechytlo a k 50% se vůbec nepřiklonil. Na konci titulek je důležitá scéna, která nahrává pokračování Tekkena! ()

kakyn

Když sem se poprvy dozvěděl že bude film podle nejlepší hry na PSko, tak sem se hrozně těšil. Ale když sem to uviděl... hodně mě to zklamalo... Příběh tady ( jestli se mu tak dá říkat) byl otřesnej. Se hrou to nemělo společnýho skoro nic. Kdyby aspon tu hrstku postav ktery vybrali udělali pořádně.... Bohužel i ty scény kde se mlátili stály za hovno. Tady šlápli dost vedle.... ()

JK77

hru nepoznam, takze nemozem hodnotit adsptaciu hry do filmu. podla komentov dost slaba. ale vcelky co som od takehoto typu filmu cakal som aj dostal. ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin