Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

Holusacek

Dobrý film,na který jsem se hodně těšil a nezklamal mně.Bylo to něco trochu jiného než ve hře a to mně bavilo hlavně.Děj jen opravdu slabší,a chybělo mnoho známých postav z filmu (někteří mi byly však i neznámý).Boje dobré a já se slušně bavil,ale možná jen proto že jsem velký fanda hry.Obsazení dobré,hlavní hrdina dobře vybraný.A asi co mně zklamalo ,byla porážka Eddyho ( nevím proč,ve filmu se jmenuje Eddie)a také že Yoshimitsu je robot ,ne samuraj.Hudba dobrá a celkově mně filmové zpracování plně pohltilo a bavilo,jen na ty změny oproti hry.Já se slušně pobavil a je mi jedno co proti tomu mají druzí =81% ()

Roxeet

Vcelku zajímavý bojový film, plný efektivních soubojů, kde především oceňuji fakt, že jsem z nich něco měl. Kamera se pěkně činila, záběry na všemožné údery byly perfektní. Přesto ale Tekken za dlouhou řadou ostatních bojovek značně zaostává. Nejen hereckými výkony, ale také poměrně nezajímavým příběhem, který mi přišel značně tuctový. Jo a taky délkou. Na druhou stranu, více minut by možná snímku uškodilo... ()

StrixCZ

Stupidní a minimálně 2x více nastříháno, než bylo třeba. O to víc mě překvapuje, že mě to většinu času z jakéhosi podivného důvodu docela bavilo :o) Snad díky docela obstojné choreografii bojových scén. Ale to je vše, přátelé, co tento snímek dokáže nabídnout (pomineme-li vnady některých představitelek) - za měsíc už si nevzpomenete, že jste tento film viděli. P.S.: Hru jsem prakticky nehrál, takže z tohoto pohledu jsem nezaujatý. 45% ()

kelet

Ako milovník tejto hry som sa tešil, že vôbec niekto to sfilmoval. Tešil som sa a zároveň obával toho, čo z toho vznikne. Ak to zoberieme od začiatku. Príbeh nie je ničím výnimočným a neohúri nikoho. Herecké obsadenie sa mi naopak páčilo. Samotný turnaj bol verný odkazu hry a bolo ju v ňom cítiť, no mohol byť prepracovanejší a venovať mu viac času namiesto niektorých zbytočných častí deja. Samotné súboje neboli ohurujúce v zmysle, že boli nezmyselne prehnané až ako ja hovorím "letecké". Boli veľmi realisticky vedené (samozrejme až na to, že reálne v niektorých prípadoch po takej nakladačke by sa už nikto nezdvihol) a pekne spracované. Keď to zoberiem v globále, tak tento film určite neuškodí, no ani nenadchne. Na vyplnenie času je v pohode. Hodnotenie: 30% ()

Jason13

Moje oblíbená PS hra. Bohužel dost nešťastně zpracovaná. :( Několik opakujících se klišé, málo charismatických postav, málo turnajových soubojů. Některé postavy bych viděl mnohem raději než Miquela Rochu a přiteplenýho Dragunova. Na druhou stranu ultrasexy Christie Monteiro mě potěšila.. Tvůrci zřejmě cítili povinnost nechat otevřená zadní vrátka (scéna po titulcích). Že by Jin do někoho ještě párkrát praštil? Snad radši ne! ()

Dreamer

Tekken bola (a je) najlepsia bojova hra v historii, jedna z najlepsich hier vobec - a ma v sebe nieco magicke, preto je nemozne hodnotit tento film jednym cislom. Bolo tu vela nelogickych momentov - a to nielen v suvislosti s hrou, ale aj s filmom samotnym. Mnohym to moze pripadat ako zneuctenie hry, naopak ti, ktori hru nehrali alebo ju poznaju len zbezne, mozu film hodnotit ako priemer. Narozdiel od inych filmov, ktore skutocne nehanebne zneuctili hernu predlohu, tento film si odpad nezasluzi a preto je moje hodnotenie, predovsetkym za boje v prvej polovici filmu a preto, ze som sa po vacsinu filmu nenudil, 20%. ()

sten32

Mne tento film páčil, bol síce na štýl z pred 15 rokov, ale čakal som niečo oveľa horšie.Boje boli dosť predvídatelne, ale zato dievčatá, na tie sa pozeralo dobre :) Mne sa to ako fanúšikovi hernej série páčilo. ()

RoyBatty444

ďalšia mlátička s okukaným námetom. Chlapec sa naučí bojať - chlapcovi zabijú príbuzného - chlapec sa ide pomstiť a zakopne o pár príbuzných bodka. ()

Tomulka

Nečekal jsem nic velkého a tak jsem nebyl zklamán. Nelze sice film řadit mezi kvalitní filmy žánru, ale na druhou stranu je nutno ocenit zpracování počítačové hry, kterou asi není zrovna lehké zpracovat. Jen ať se přihlásí ti co by dokázali z takovým materiálem jako je hra tekken udělat lepší film. Myšlenka dobrá boje celkem taky šli a bojovníci byli až překvapivě věrně vyobrazeni. Takže se dá snad jen dodat škoda, že film nedostal více peněz nebyli lepší vizuální efekty, choreografie bojů nebyla lépe promakaná. Také mě mrzí že můj oblíbený bojovník Yosimischu (nevím zda dobře napsané) nedostal více prostoru :) ()

Margay

Tekken je hra mého dětství a lituji, že se mi stále nedaří ji sehnat (pokud vůbec je) na PC, protože herní konzoli nemám. Přestože se film kromě postav odklání od děje hry snad ve všem, vůbec mi to nevadí, spíše to filmu nahrává, protože, jak se tady často zmiňuje, kdyby měli postavy umírat v sopkách nebo by bojoval stromeček proti pandě, to by asi nebylo ono :). Rozhodně lepší než Mortal Kombat, který se opravdu degradoval na bohapustou mlátičku za záchranou slečny, která ve hře dovede velmi slušně všem nakopat zadky. ()

KiJi

Jon Foo Tonyho Jaa nepředčil. Tekken je podle hry, kterou jsem nehrál, takže nevím, zda struktura filmu nějak neodpovídá hře. Ale nijak se neodchyluje od syžetu tradičních martial art movies – kopíruje Krvavé sporty, Kixboxery apod; tzn. jeden dobrý bojovník, který se prokope přes různé soupeře až k tomu největšímu zloduchovi; jsou zde retrospektivní záběry z jeho výcviku z mládí. Jenže nějaká exhibice bojového umění se zde nekoná. Sice při představování bojovníka diváka namlsají přehlídkou bojových umění, které borci budou předvádět, ale nakonec z toho uvidí tak 50%. Souboje jsou nudné, bez nějaké zvláštní choreografické invence. Tvůrci se snažili i o nějaký děj, ale je také klasický – hrdina se mstí za smrt matky, nakonec zjistí, že hlavní zloun je jeho otec… bla bla bla. Takže po zhlédnutí si řeknete hmmm… a na snímek zapomenete. ()

Priest

I když mam tuto legendární hru moc rád a na zfilmování jsem se těšil jako malej Jarda, byl jsem zklamán. Film mě nijak neoslovil a nezachránila to ani krásná Kelly Overton. Prostě na jedno podívání budiž, ale opakovaně pouze v případě akutní nudy. ()

Unrealik

Chtělo by to více soubojů, méně omáčky okolo. A taky je značná škoda, že spolu nebojovalo více postav ze hry. ()

certik6663

Napišem to tak ako to citim ja a mnohí co maju radi hru tekken.Na tento film som sa tešil dlhé roky ale ako som videl nemal som sa na co tešit pretože vobec neuspokojil moje predstavy a ocakávania ktoré sa ako keby po zhliadnuti tohto filmu rozbili o jednu nepeknu stenu.Cakal som prepracovane namakane akcne scény plne špickovej muziky no za cely film som sa nicoho podobného nedockal.Verdikt?Na vine bol jednoznacne nesprávny režisér pretože ak by sa toho ujal napriklad Michael Bay alebo niekto iny zo znamym meno nedopadlo by to tak uboho ako som mohol vidiet pri tomto filme. Hra ostane navždy v mojom srdci no škoda, že to nemožem napisat aj o filme. ()

Mr.Hackels

Dostal jsem skoro vše, co jsem očekával. Bylo jasné o co půjde. Jen mi chybělo víc soubojů v aréně. Jako fanda hry jsem chtěl některé mé oblíbence trochu víc vidět. Ale Christie opravdu potěšila :) ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin