Píše se rok 2039 a celý svět je zničený válkou. Jednotlivá území už neřídí vlády, ale různé korporace. Nejmocnější - a nejkrutější - z nich je Tekken. Uprostřed zchátralé společnosti se však zrodí hrdina. Mladý muž vychovaný životem na ulici ovládá surové umění boje a jeho odhodlání zvítězit je poháněno touhou po pomstě za vraždu své matky. Musí však porazit ty nejlepší bojovníky světa a stát se Králem železné pěsti... (oficiální text distributora)

Fruitik

sorry...v profile som povedal, nech sú mi odpustené prekvapivé hodnotenia.... A toto je typický príklad... Som do Tekkenu blázon odkedy som ho na PS prvýkrát chytil do ruky.... ešte na prvom Playstatione... Poznám príbehy a súvislosti každého bojovníka... A teraz k filmu.... uznávam, kto nie je blázon do Tekkenu, povie že je to blbosť... Príbeh? Hm - nič moc, ale ten je predsa v úzadí aj v hre.... Postavy? Hm - na to koľko bojovníkov je v Tekkene ich tu bolo žalostne málo.... Ale.... na 1 a pol hodinový film ich bolo akurát... nebolo času ukazovať príbehy ostatných postáv... Veď každý kto pozná hry Tekken vie, že každá postava má niečo spoločné s Heihachi Zaibatsu ( ktorú v hre predstavovala korporácia Tekken ) a film by musel mať aj s týmito postavami 5 hodín... Nesmierne som ocenil kostýmy - vidieť Ninu, Annu, Eddyho a ostatných v ich štandardných kostýmoch je úžasné... Chvaty a údery typické pre jednotlive postavy, ktoré v hre použivam aj ja... paráda... Verte že mi vadili iba detaily.... Christie predsa používa na boj capoeiru ako Eddy, tak prečo nie aj tu ? Slavnu vetu z Tekkenu 5 "Heihachi Mishima is dead" predsa s pátosom povedal Raven... nie Kazuya... Myslím si, že film bol robený pre skutočných fanúšikov Tekkenu. A ja ním som. Preto 4 hviezdičky. ()

asader

Řešit děj nemá ani cenu,tady jde o souboje,které za moc nestojí,tak co vůbec hodnotit kladně?Možná tak zápasící modelky.4/10. ()

Milano182

Až na pár maličkostí (většina soubojů předpovídatelných, porážka mého nejoblíbenějšího Eddyho, nebo bigamie hlavního hrdiny) se mi to moc líbilo. Ale jsou to opravdu jen pro mě nepodstatné maličkosti, nikdy nic není přesně podle nás, ani v životě, takže jim tohle odpouštím a dávám plný počet. ()

djbarrel

Bohužel nemohu jinak, ale tenhle "film" je zklamáním. Tekken je o soubojích a schopnostech. Dobře. Když se tomu film podřídí je nutné počítat s nulovým dějem. OK, nulový a strašně snadno předvídatelný děj tu je. Takže je to o soubojích ... ale ... a tady je problém. Postav - bojovníků je opravdu pramálo. Tak málo až jsem se podivil o čem že to je. To jsem, ale nevěděl že krom Jina a Briana Furyho ve filmu prakticky nikdo nedostane prostor a prakticky ani souboje se nekonají. Co se soubojů týče jsou příliš klišovité. Jin nejdřív dostává na prdel, pak se vzchopí a dává na prdel záporákovi. Pak se vzchopí záporák a dává Jinovi na prdel. A pak se zas vzchopí Jin a dvěma nebo třema údery rozhodne. To celé trvá cca 2 minuty. Navíc je fakt, že v každém souboji dostane Jin na prdel a vždy je vlastně někým zachráněn a pak dává rozhodující úder. No prostě břečka, možná to mělo ambice, ale nedostatek soubojů a postav je v tomhle případě opravdu velký průser. 15 % ()

chrustie

Kromě názvu postav, nemá tohle s videoherním Tekkenem nic společného (nejvíc mě asi rozstřelil Law) . Filmové zpracování videoher je na děsné úrovni, tohle je jenom další ukázka. Fuj. ()

cerdax2

Mohlo jit o pekny film poplatny svemu zanru, jenze boju je tam pomalu, velkolepe finale se nekona, takze vlastne jen koukate na postapokalypticky slum a vzorovou nenasytnou korporaci na strane druhe. 50% ()

Lukyys11

Achjo, takového nevyužitého potenciálu. Pokud se na tento film díváte, aniž byste hráli herní sérii, tak věřím, že to může být příjemná průměrná podívaná, ale pokud jste fanoušek herní série, tak je to podle mě ve většině případů velké zklamání. Já sám jsem fanoušek herní série Tekken a hrál jsem několik dílů už jako malý a když jsem zjistil, že existuje i film, tak jsem si ho hned chtěl pustit, ale akorát mi to zkazilo pohled na Tekkena. Je tu hned několik chyb....ty hlavní jsou určitě rozpočet a samotný děj. Pokud by se tohoto snímku chopilo nějaké lepší a známější studio s větším rozpočtem, tak je dost možné, že by se film vydařil. Měli si prostě počkat a dát si na tom více záležet. Co se týče děje, tak v podstatě tu žádný není, s hrou to nemá absolutně nic společného a postavy tu mezi sebou nemají vůbec žádné vztahy jako ve hře (například Christie a Eddy nebo Nina a Anna). Další věc, kterou nepochopím, je ta, proč Steve Fox tu je něco jako Jinův "mentor" a je o mnohem starší než Jin, když ve hře jim je oběma 21? V tomhle filmu jsou něco jako nejlepší kamarádi, ale v herní sérii se skoro ani neznají a korunu tomu nasadila scéna, kdy Steve předá Jinovi jeho ikonické bojové rukavice. Pardon, ale tohle se fakt nepovedlo a vůbec to nedávalo smysl. Mohl bych tu ještě zmínit jisté detaily, proč třeba Kazuya neměl červené oko nebo jizvu na hrudi, ale to jsou opravdu jen drobnosti, které asi není potřeba rozebírat. Další zklamání pro mě bylo, když se objevila jedna z nejoblíbenějších postav z Tekkena a tím je Yoshimitsu, má tu ani ne 5minutovou scénu a pak nic. Opět nevyužitý potenciál a zbavení veškerého respektu z této tajemné a dokonalé postavy. Co ale musím pochválit, je to, jak skoro všechny postavy vypadaly vzhledově stejně jako v herní sérii (například Raven, Eddy, Sergei..). Ale po ostatních aspektech je tento film opravdu nic moc. Hlavně po PŘÍBĚHOVÉ stránce. Kdyby tento film měl větší rozpočet, lepší a smysluplnější děj a více postav, tak věřím, že by to bylo mnohem lepší. Zklamání, nevyužitý potenciál a dělání špatného jména herní sérii Tekken. ()

HakuSaku

V komentaroch bolo povedane velmy spravne... Pre nefanusika Tekken serie sklamanie, ale pre fanusika uplna pohroma. Sice efektivne spracovane hmaty a udery, ale pribeh uplne polozeny do hovna... A tak po DBZ tu mame dalsiu trpku facku v podobe tejto hovadiny... Mno a dalsia v podobe Avataru: the last airbender je uz tiez na svete... S Tekkenom som vyrastal tak ako na PSX pokracujuc PS 2 a konciac PS 3... Viac ako 10 rokov masirovania virtualnych ksichtov. Zahadou mi ostava ako to mohlo byt dopustene aby sa spravila takato fraska. Kde bol King, Xiao, Paul Phoenix, Baek a mnoho dalsich?????? A Marshal Law ako odporny cage fighter??? Nina ako postelna čičinka spolu s Annou??? Skoda opotrebenia klavesnice to tu vsetko vypisovat... By som tu mohol pokracovat do nekonecna... Obrovske sklamanie... ODPAD! ()

FEAR99

U Tekkena jsem se cítil stejně tak dobře jako před několika lety u Mortal Kombat, možná ještě o něco lépe. Přes zdější nízké hodnocení jsem byl velmi mile překvapen kvalitou filmu. Tekken není žádná pecka nebo bomba, ale jako film k celosvětově známé videohře je natolik dostačující, abych 4* bez jakýchkoliv problémů udělil. A nestydím se za to. Jasně, Tekken je béčko, ale je to zatraceně zábavné béčko, kde je všechno přesně tam, kde být má. Od výborné choreografie soubojů, přes sexy prdelky až po „ukamenujte mě“ sympatické herce. Zejména Jon Foo v hlavní roli mě zaujal, fandil jsem mu a i jeho protějšek Kelly Overton mě bavila a to nejenom díky svému vzhledu. A zmíněné souboje? Ty jsou super po celou dobu. A co je hlavní, oproti např. Street Fighterovi je jich mnohem víc a jsou střihově dobře zvládnuté. Nesmím zapomenout ani na zvukový doprovod, který vytváří dobrou kulisu zejména u soubojů v aréně. A že je příběh jedno velké klišé? To mně nevadilo. Dokázal jsem tolerovat scény, kdy Jin dostává přes hubu a po flashbacku se schopí a sejme kohokoliv, kdo mu stojí v cestě. A to se beze srandy opakuje snad v každém souboji. Pak je tu už jen pár drobností. Třeba snaha o epičnost vyznívá spíš směšně, ale jak říkám, jsou to jen menší nedostatky, které jsem schopen přehlídnout. I když budu v menšině, Tekken mě opravdu bavil a ta hodinka a půl rychle utekla. ()

Patr1k

Ako veľký fanúšik hernej série Tekken musím povedať, že som bol sklamaný, je vidieť, že tí čo robia filmy podľa hier, tie hry asi v živote nehrali, tobož scenáristi, väčšina herných postáv tam ani nebola, yoshimitsu bol odvar, a velkého Jina Kazamu hral vychudnutý emák? nie ďakujem, čo však musím pochváliť bola choreografia bojov a fakt lúskavá Jinova frajárka :P ()

wesker

Málokdy dávám ODPAD ale tenhle film měl namále... Kdyby to nebylo podle jedné z mých nejoblíbenějších bojových her ani bych se nedokoukal do konce.Ta jedna je za krásné sexy slečny kterých tam mohlo být klidně víc :) ()

Sethlans

Nejsem z toho nějak zklamaný, nebo okouzlený, ono se to dalo hodně čekat, že film Tekken díru do světa neudělá. ()

da_silva

Pokud nejste fanouškem Tekkena, nebude se vám to líbit. Je to hodně hloupý akční film s mizerným příběhem a kvantem nelogičností, kde je sice několik velmi dobrých bojovníků a velmi slušná choreografie fightů od Cyrila Raffaeliho, ale bitky jsou většinou zkaženy mizerným střihem nebo roztřesenou kamerou. Není to ale zas tak úplně špatné a v neděli večer to u lahváče a sáčku chipsů docela pobaví. Hlavní záporák mě bavil dost. Pokud jste fanouškem Tekkena, taky se vám to moc líbit nebude. Mě osobně tam hrozně chybí King (asi by bylo moc drahý mít ve filmu postavu, který musíte v každym záběru dodělat jaguáří hlavu :) , někomu asi bude chybět Paul Phoenix kterej byl ve všech vydáních Tekkenu. Dost postav je filmem neúmyslně ztrapněno ( Heihachi, Yoshimitsu, sestry Williamsovy ), zato Bryan Fury je hustej! A Christie Monteiro je ještě větší roštěnka než ve hře, to je asi největší plus filmu. Hodně slabý tři hvězdy. ()

dantiiik odpad!

Ukrást jméno konzolové legendě, obsadit do toho mizerné herce a precpat celý snímeček skvostnými klišéčky. Tak takhle se tvoří Céčkové filmy z kterých Vám zbyde jen špatný pocit a otazká "Proč zrovna Tekkenu..." EDIT: Po precteni par ostatnich komentu, si jako fanousek herni serie taky musim trosku rejpnout:D Steve Fox nedal ani jednu ranu za cely film, rivalita mezi Annou a Ninou absolutne zadna, Jinovu ci Kazuyovu devil formu jsem ani necekal ze by tam mohla byt:D, Christi si vytvorila svuj styl a vubec se nedrzi sve capoerky a ze vseho nejvic me stve ze tam nedali Hworanga, ktery pritom snad ve vsech dilech souperi prave s Jinem... ()

Tekken rozkopne brány kin

Tekken rozkopne brány kin